Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

carott

Ironický, jízlivý, sarkastický, vulgární, nechutný, nemající z ničeho a nikoho respekt, uráží všechno a všechny, skvěle poukazuje na lidské pokrytectví a hloupost cynický a hlavně je GENIÁLNÍ!!! ()

Tanmut

Po několikerém zhlédnutí všech dílů jsem si uvědomil, že chovám k tomuto seriálu hlubokou lásku. Od jeho telecích začátků, přes vrcholná léta podpovrchové sociální kritiky až po dnešní karikatury trendů. Jen mě mrzí, že se po dvoustém prvním dílu autoři nezachovali jako kapustňáci. ()

Čiban

Je to asi nejlepší animovaný seriál co jsem kdy viděl.Nejvíc srandy,vtipných hlášek(utahování si z Cartmena),sprostých výrazů, no prostě úžas 5/5. ()

Zombiepod

Bezpochyby najlepší animák pre dospelých. Postavy nemajú chybu, predovšetkým Cartman a ich hlášky občas donútia človeka smiechom plakať. Stoneove a Parkerove nápady sa každou sériou len rozvíjajú (aj keď niekedy im aj výrazne dochádzajú) a svoje prvenstvo vo svete si už po tolko sérií neskonalo udržujú. Soundrack je boží a parodovanie všetkého možného čo do nás Amerika tlačí sa v tomto prípade nikdy neotrepe. ()

departed

Už to není tak vtipný, jak si to pamatuju, ale pořád se jedná o solidní chytro-infantilní zábavu. Zapotřebí je znát dobře americkou kulturu a popkulturu, mít nakoukáno hodně filmů, seriálů a pořadů, jinak nebudete chápat. Proto je to u mě tak rozporuplný (jeden díl se směju, druhý "trpím" nevědomostí co a jak). Špatnej seriál to není, ale občas tvůrci přešlápnou a moc to s tou absurdností přeženou, takže určitý gag nepobaví. Přesto respekt Stoneovi a Parkerovi za to, že něco takového vypustili do světa a stále pokračují. Hodnoceno: 23 sérií. ()

lyinx

Přiznávám že si občas South Park neumí udržet konzistentní kvalitu... Občas je prostě díl slabej. Ale když to jede, tak to JEDE! Já mám tenhle humor prostě rád a south park v čele s Ericem Cartmanem je asi můj nejoblíbenější seriál... ()

strixa

Omylem jsem jednou viděla asi tak 5 minut s dabingem a poněkud mě to znechutilo, originál je u tohohle nutností...Ale mimo to se stal South Park mojí lehkou závislostí. Neexistuje nic dostatečně vážnýho, aby se z toho nedala dělat sranda - a pokud si to někdo nemyslí, neměl by se na to koukat. Cartman se nezastaví před ničim a právě on tvoří 90% celýho seriálu. Asi neexistuje nic tak dlouhýho a udržujícího si pořád neuvěřitelně vtipnou úroveň jako South Park.. ()

Brodyman

Možná že to většině lidí může přijít naprosto bombové, mě tohle nikdy extra nepobavilo. Donutil jsem se skouknout pár dílů, ale i tak si myslím že je spousta zábavnějších seriálů. Neříkám že to neni zábava, ale nic úžasného. Takový průměr. ()

sWONDER

Pomaly kultový seriál, ktorý môže byt pre niekoho nevhodný, či až sprostý. Taký proste je. Ja som sa však pri jeho pozeraní neraz válal po zemi. :D ()

Dave9794

Cartman je borec! Dokonalý seriál, který pod záštitou sprostých a rasistický nadávek poukazuje na momentální situaci a dění na celém světě (hlavně USA). Kde kdo si myslí, že je to stupidní humor. Ale jsou na omylu. Ba naopak. Je to naprosto dokonale vykonstruovaný seriál a člověk hold musí mít něco v hlavě, aby chápal souvislosti. ()

kyLuke

Viděl jsem sice jen pár dílů , ale mě tenhle vulgární seriál poměrně baví . A navíc pak vcelku , už když se seriálu smějete , tak je to úspěch !!! ()

dwbmb

Rád vzpomínám na doby, kdy jsem nosil domů South Park na VHS, pouštěl v obýváku a maminka mě ještě chválila, že se dívám na animované pohádky. Nejspíš mě to poznamenalo nadobro, ale dodnes mi přijde větší část i nově vznikajících dílů neuvěřitelná sranda. Vzhledem k délce vysílání klobouk dolů. Haters gonna hate. Vhodné pro heterosexuálního muže: ano ()

Uesbe

ak niekto súdi seriál iba kvôli slovníku, tomu sa povie: ísť až do hĺbky..... Pokiaľ niektorí svätosvätí užívatelia nerozumejú politickej a sociálnej satire a myslia si, že na šmejdov platí: no,no,no hanbi sa......to považujem za znak nezrelosti a nedostatku kontaktu s realitou......South park .je prehnaný, založený na skutočných udalostiach, absolútne trefný a mne to stačí, celý seriál krásne ukazuje štyri deti, ktoré sú produktom doby, okolia a ,,výchovy"....obľúbené postavy: Kenny, Butters, Ike, Bebe ()

Knor

Krucinál zabili Kennyho, Vy parchanti !!!! Skvělej seriál, kterej dává na prdel všemu a všem, kdo se mu postaví do cesty. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi