Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

Recenze uživatele lukasd k tomuto seriálu (277)

Noc oživlých houmlesů (2007) (S11E07)

- Obyvatelka: Bezdomovci jsou lidé jako vy nebo já. - Randy: Myslíte tím, že se přizpůsobili a zkopírovali naši DNA? ()

Malý Tourette (2007) (S11E08)

- Craig: Je to ten nejšťastnější kluk na světě. Kdybych já mohl říct ředitelce do píči, byl bych moc šťastnej. ()

Není hovno jako hovno (2007) (S11E09)

- Sluha: Jaktože je Bono tak starostlivý a nadaný a přitom působí jako pěkný hovno? Protože je hovno! Rozumíš? Bono není rekordman. On je ten rekord. ()

Říše fantazie, část první (2007) (S11E10)

- Generál: Pane Bayi, dokážete vyzrát nad těmi teroristy? - Bay: Věřím, že ano. Nejdřív uděláme obrovskou digitální budovu a pak do ní narazil meteor! A všechno začne vybuchovat! A motorky začnou hořet, jak přeskakujou helikoptéry.. Tahač s návěsem se vymkne kontrole a začne se zmítat. A pak cisterna plná dynamitu! - Generál: To nejsou nápady, ale speciální efekty! - Bay: Nechápu rozdíl. ()

Říše fantazie, část druhá (2007) (S11E11)

- Butters: Pane, chci se vrátit domů. - Starosta: Tak to musíš o sebe třikrát klepnout patama. - Butters: Vážně? - Starosta:Ne, ty demente, to byl vtip. ()

Kytarová buzika (2007) (S11E13)

- Prodavač: Spíš než příručku si kup nějakou hru na odreagování. Slyšel jsi už o Heroin Hero? ()

Seznam (2007) (S11E14)

- E.C.: Naše mise selhala, ale hodně jsme se naučili. Především to, že holky nemají koule. ()

Problémy s mandlemi (2008) (S12E01)

- Ředitelka: Nakazil jsi Kylea virem HIV? - E.C.: Tak trochu. - Mackey: Ericu, to není vhodné chování, áno? ()

Hon na Britney (2008) (S12E02)

- S.M.: Kolik myslíte, že dostaneme, když se Britney vysere na veverku? ()

Kozy jako vozy (2008) (S12E03)

- E.C.: Jak říkám, měl jsem kočku, ale nechal jsem ji utratit, protože mě srala. ()

Kanada ve stávce (2008) (S12E04)

- Předseda kanadského úřadu: Když pomyslíte na Kanadu, jaká věc vás jako první napadne? - E.C.: Přiteplenost. ()

Honba za penisem (2008) (S12E05)

- E.C.: Proč se bohaté bělošky dostanou v životě výš? Protože chodí v mládí na potraty. ()

Kolaps sítě (2008) (S12E06)

- Člověk v kempu: Moje děti se chtěly podívat na jednu stránku a ona se načítala tři dny. Seděly a čekaly a když byl načítací pruh v polovině byly už mrtvé. Vyhladověly. Jejich žaludek se scvrkl jak močovej měchýř. ()

Super švanda (2008) (S12E07)

- Garrison: Prosím,jestli musíte někoho vzít jako rukojmí, neberte mě. Děti jsou pro vás cennější. ()

Čínský ploblém (2008) (S12E08)

- E.C.: Porážka Číňanů je Buttersi na nic, když ho dosáhneš střílením lidí do ptáka. ()

Věčný souboj kvůli rakovině prsu (2008) (S12E09)

- Garrison: Ericu, ty ses mi právě vysral na stůl? - E.C.: Co jako? Co jako? Posral jsem ti stůl. Co je na tom? ()

Pandemie (2008) (S12E10)

- S.M.: Kde je táta? - Marshová: Natáčí dědu ve vaně. - S.M.: Proč? - Marshová: Protože, co dostal tu stupidní kameru, musí natáčet všechno, co děláme. ()

Pandemie 2: Zděšení (2008) (S12E11)

- Randy: Co je tohle? - Prchající: To je Morčosaurus Rex! ()

O včerejší noci (2008) (S12E12)

- Obama: V 5:10 moje babička, která v pondělí předstírala smrt, zavolá do muzea, že je tam bomba. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi