Reklama

Reklama

Kung Fu

(seriál)
Trailer
Akční / Drama / Dobrodružný
USA, (2021–2023), 26 h 23 min (Minutáž: 39–42 min)

Tvůrci:

Christina M. Kim

Hudba:

Sherri Chung

Hrají:

Olivia Liang, Kheng Hua Tan, Eddie Liu, Shannon Dang, Jon Prasida, Gavin Stenhouse, Tzi Ma, Michel Issa Rubio, Carolyn Adair, Link Baker (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(39)

Nicky Shenová, mladá Američanka čínského původu, která prochází krizí identity, opustí vysokou školu a vydá se na osudovou cestu do odlehlého kláštera v Číně. Když se po čase vrátí do rodného San Franciska, ve městě bují zločin a korupce a její rodiče Jin a Mei-Li jsou vydáni na milost a nemilost čínským gangům. Nicky se bude muset spolehnout nejen na svou technicky zdatnou sestru Altheu a jejího snoubence Dennise, bratra Ryana, který studuje medicínu, asistenta okresního prokurátora a bývalého přítele Evana i na novou lásku Henryho, ale především na vlastní znalosti bojového umění a šaolinské hodnoty, aby ochránila svou komunitu a postavila zločince před soud. Při tom všem pátrá po bezohledném vrahovi, který zabil jejího šaolinského mentora Pei-Linga a nyní hodlá sprovodit ze světa i ji. (HBO Max)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (1)

dark666 

všechny recenze uživatele

Tak toto nedam. Po tretej epizode to vzdavam. Prilis malo kung-fu a prilis vela LGBT. K tomu uplne nezaujimavy dej. Typicke CW. ()

Galerie (56)

Reklama

Reklama