Reklama

Reklama

Kung Fu

(seriál)
  • USA Kung Fu
Trailer
USA, (2021–2023), 26 h 23 min (Minutáž: 39–42 min)

Tvůrci:

Christina M. Kim

Hudba:

Sherri Chung

Hrají:

Olivia Liang, Kheng Hua Tan, Eddie Liu, Shannon Dang, Jon Prasida, Gavin Stenhouse, Tzi Ma, Michel Issa Rubio, Carolyn Adair, Link Baker, Lorne Cardinal (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(39)

Nicky Shenová, mladá Američanka čínského původu, která prochází krizí identity, opustí vysokou školu a vydá se na osudovou cestu do odlehlého kláštera v Číně. Když se po čase vrátí do rodného San Franciska, ve městě bují zločin a korupce a její rodiče Jin a Mei-Li jsou vydáni na milost a nemilost čínským gangům. Nicky se bude muset spolehnout nejen na svou technicky zdatnou sestru Altheu a jejího snoubence Dennise, bratra Ryana, který studuje medicínu, asistenta okresního prokurátora a bývalého přítele Evana i na novou lásku Henryho, ale především na vlastní znalosti bojového umění a šaolinské hodnoty, aby ochránila svou komunitu a postavila zločince před soud. Při tom všem pátrá po bezohledném vrahovi, který zabil jejího šaolinského mentora Pei-Linga a nyní hodlá sprovodit ze světa i ji. (HBO Max)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (3)

HanzoBureshi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kdo se chce pustit do seriálu Kung Fu, tak je dobré o něm něco vědět. JE TO HLOUPÉ A NAMYŠLENÉ!!! Jenomže to je spoustu seriálů, viz třeba Cobra Kai, který je naprosto epický, ale i dost hloupý. Takže komu tyto věci nevadí, ihned do toho skočte. Je ale možné, že při první sérii budete opravdu někdy bolestivě trpět. Začátek začal úplně random a ukázal nám, jak se z Nicky stala bojovnice, jenomže nám to ukázal během jedné jediné minuty a hotovo. Někde jinde vznikne o tréninku 90 minutový film, ale tady na ten několikaměsíční trénink stačila minuta! WTF? Poté se Nicky věnovala 70% úplně něčemu jinému, než hlavnímu nepříteli. Je dobré také zmínit, že má ex přítele, který pracuje u policie, také má sestru, která dokáže hacknout cokoliv, také má nového přítele, který zná všechno a funguje jako alternativa Googlu. Takže to jsou prostě Avengers. I když jsem si na to zvyknul, tak prostě první řada byla velký průser. O rok později mi druhá řada nabídla velké zlepšení a překvapení a třetí série SUPER ZLEPŠENÍ! Chápu lidi, kteří to po první sérii vzdali a rovnou ohodnotili, ale díky tomu si myslím, že teď to hodnocení tady vůbec nesedí. Ty dvě poslední řady byly opravdu svým způsobem nářez, radši opakuji (hloupý nářez). Ale, že bych měl dát seriálu 5 bodů? To rozhodně ne! CW má lepší seriály, ale tohoto rozhodnutí rozhodně nelituji. Byla to celkově SUPER BLBÁ ZÁBAVA!!! Mé hodnocení: 7/10 ()

ArgeeMan 

všechny recenze uživatele

Včera kompletně dočuměno. 3/5 proto. Že je to jasná prvoplánovka, která nikoho neurazí ani extra nenadchne asi nikoho nepřekvapí. Lehčí woke agendy namísto řešení toho hlavního a to, je vidět tam pořád nabušený Kung-Fu. Toho tam bohužel bylo spíš pomálu a zrovna ne moc kvalitního, kolikrát. Ale mělo to děj a spád. Dialogy rychlý a svižný. Vlastně jsem se u toho nikdy nenudil. Režiséři a scénaristi moc dobře chápou seriálové pojetí a kašlou na nataženost a respektují 40 až 42 min. formát jednoho dílu jak jsme zvyklý z devadesátek. Herečky sexy i občas celkem slušně zahraný. Original score velmi dobrý. Znělka mě vždycky nabila energií. :D Seriál co si na nic nehraje a neřeší logičnost v určitých situacích. Když budete přemýšlet nad každou maličkostí? Tak to pro vás bude jasný odpad. Pokud budete relaxovat a neřešit? Tak si seriál vcelku užijete. ()

Reklama

dark666 

všechny recenze uživatele

Tak toto nedam. Po tretej epizode to vzdavam. Prilis malo kung-fu a prilis vela LGBT. K tomu uplne nezaujimavy dej. Typicke CW. ()

Galerie (56)

Reklama

Reklama