Basketbalový skaut, kterému se smůla lepí na paty (Adam Sandler), objeví hráče s jedinečným talentem a taky komplikovanou minulostí. Nemá sice souhlas klubu, ale rozhodne se svoji hvězdu dostat do Států na vlastní pěst. A všemu navzdory oba nakonec dostanou poslední šanci ukázat, že koše pro ně nevisí příliš vysoko ani v NBA. (Netflix)

majorzeman13

Skvělý Adam Sandler ! Nadprůměrný film  z prostředí basketbalu (NBA). Ten sport mám rád,takže další plusový bod. A emoce zde také nechybějí ! Pro milovníky basketbalu a NBA povinnost ! Snímek stojí za to ! ()

d.p.1

Sandler super, příběh celkem dobrej, herecký obsazení taky fajn. Netlflixová na sílu tlačená woke propaganda - hrůza, která to sráží o -20%. Proč to nemůžou dělat trochu přirozeněji a méně na sílu jako třeba konkurenční HBO, to nechápu. Hrozně mi to připomíná naši budovatelskou tvorbu z doby před 50 lety. V čem bylo dostatečně socialistického ducha to bylo tauglich. Kde ho bylo málo, tak to do vysílání neprošlo. Tady je to to samé, jen místo soudruhů cenzorů tam sedí podobně pomýlená komise pro rozmanitost od Netlixu, která musí zřejmě diverzifikovat úplně všechno. ()

Reyer

AS se ukázal opět jako skvělý herec. Cely film si mi od začátku do konce líbil (vím, že námět je tisíckrát ohrany, ale to je i život). J 5 hvězdičkam mi scházelo, že film je dle skutečné události (chápu, že principem bude, ale prostě to tam není - třeba jméno nějakého hráče). Moc povedený film o snaze a cílů. Pokud budeš makat posunes se. Pokud nebudeš.. tak nebudeš stoupat. ()

Morb

Štve mě, že ve světle všech rádobymoderních kravin jsme pak rádi za absolutně jednoduchej a šablonovitej film jako Top Gun a nebo Hustle a div pak nestřílíme dělobuchy. U Hustle mi vadí 3 věci. 1) Herectví Juanacha Hernangomeze, ačkoliv mi je jasný, že vybrat vysokýho cizince, co hraje basketbal, a ještě k tomu umí hrát, je těžký. 2) Zoufalá snaha Adama Sandlera být černochem a není to poprvé. 3) Opravdu nemám rád basketbal. Asi si začnu zvykat, že další vlna úspěšných filmů se složitostí svého děje bude vracet do 80. let, ale jestli to regeneruje scifi žánr, tak asi dobře. ()

ticklepickle

Obdivujem ľudí, ktorý nemajú radi basketbal, ale film si pozrú a napíšu že na filme mi vadí basketbal :D:D:D Ako ani ja si nezapnem film napríklad o golfe. Ale ľudia sú všelijaký. Ja som fanúšik basketbalu, ale film bol iba taká celkom fajn jednohubka. Nič svetoborné, miliónkrát obohrané klišé, chápem že basketbalista nie je herec, ale absolútne žiadnu emóciu som z neho necítil, nedokázal som sa v podstate ani nejako extra stotožniť s ním a úprimne mu fandiť. Potešila ma ako fanúšika prítomnosť množstva basketbalových osobností, ale od filmu som čakal omnoho viac. 76 percent aktuálne je solídny prepal. ()

SLPHR

K dokonalosti má film daleko, ale zároveň to určitě není, žádný průšvih, řekl bych, že se zařadí k lepším filmům Adama Sandlera. Děj mě ničím opravdu nepřekvapil a několikrát se mi stalo, že jsem odhadnul scénu 5 minutovým předstihem. Snímek doporučuji na nedělní odpoledne až nebudete mít co dělat. ()

Zaks

Aj ako nefanúšik basketu musím uznať kvality. Sandler si to veľmi nenásilne, ale o to viac dôrazne kradne celé pre seba. Druhí sú tu len do počtu vrátane ústrednej postavy mladého talentu. Nie je tu myslím nič výnimočné, obstojný humor, emócie no aj tak mám z pozerania na ďalší športový American dream fajn pocit. ()

melmoth

Poctivá feel-good záležitosť, kde dostane priestor vyniknúť jeden z najobľúbenejších športov na svete, aj hlavná hviezda v podaní nezlyhávajúceho Adama Sandlera. Obdobných projektov je dnes ako šafránu, a tak som len rád, že sa tento podaril. Viac tu ()

karl173

Ve své podstatě klasický sportovní film plný klišé. Na druhou stranu v ničem nedělá chybu a hlavním protagonistům věříte jejich herecké výkony. Adam Sandler dramata umí a v posledních letech se ukazuje, že by se měl na blbé komedie vykašlat a točit jen vážnější snímky. ()

fcapab

Asi už jsem toho viděl moc. Ničím nenadchne, ničím nepřekvapí. Vše očekávatelné a předvídatelné. Ba spíš dost hrozná Queen Latifah (přehrává, nesympatická). ()

BigFoot

Hodnocení filmu: 75/100; Herecké výkony: 65/100; Scénář a dramaturgie: 70/100; Přiměřená délka: ne; Chci film ještě vidět: ano ()

RedRose991

Film bol na môj vkus príliš vážny. Nehodilo sa mi to do atmosféry, niečo tomu chýbalo. Pritom námet zaujímavý, dobre natočené, ale niečo tomu jednoducho chýbalo. Sandler bol super. ()

Gattiniak

Sandlerové samoľúbe filmy mi občas lezú na nervy, niekedy sa však zadarí a vznikne z toho vydarený snímok. V tomto formáte išlo o tradičnú zero to hero amerikánčinu ktorá ale fajn hereckými výkonmi neurazila. Jediný rušivý element bola zbytočná postava Queen Latifah, s banálnymi dialógmi, jedine s potrebou naplniť kvóty hercov inej rasy, čo podľa mňa vo filme o NBA nemal byť vôbec problém. ()

McGuffin

Americký basketbalový skaut objeví ve Španělsku talentovaného hráče a věří, že on bude jeho Životní trefa, Hustle. Tak ho odveze do Filadelfie, kde ho trénuje a trénuje a trénuje, a nic z toho není a není a není. Ale nakonec do sebe všechno zapadne a hráče udá. Akorát že publikum neví, co za to získal a jestli to skutečně byla trefa. No nic, scénář Taylor Materne a Will Fetters. MacGuffin ()

thedasenka16

Takové milé sportovní klišé. Neočekávala jsem od toho moc, ale ve finále mě vlastně překvapilo, že se na to koukalo hezky. Sandler mi tam sedí jak prdel na hrnec a dává tomu osobitý, zajímavý nádech. Příjemná oddechovka na večer. ()

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023