Agenti FBI se neúspěšně snaží chytit sériového vraha, který popravuje nemocné lidi. Pachatel nezanechává žádné stopy, a tak chtějí k případu povolat psychologa s výjimečnými schopnostmi. Ten se ale ještě nevzpamatoval z rodinné tragédie a nechce se do pátrání zapojovat... (TV Prima)

PanIncognito

Tento mysteriózní thriller připomíná snímek Sedm, s nádechem seriálu Mentalista. Jde o pozoruhodné dílo, které nenudí a může se pochlubit výborným obsazením. Hlavně Anthony Hopkins je velmi dobrý. Tato napínavá podívaná krásně trápí mozkové závity. :) (viděno s 2. dabingem) ()

JerryPilsen

Trochu poladit závěr a mohlo být ještě líp.Ale žádná nuda se nekonala a, ikdyž se s mysterióznem potácíme na hraně parodie,napětí nechybí a má to jakous takous logiku. ()

pupidup

Kdyz zabijel ze spasnych duvodu,proc jim vesel streva na stenu?? To mi trosku pochroumalo logiku... ale jinak pekny film. ()

mdf

První půlka vás fakt vtáhne a Hopkins je dobrý,no de facto pořád stejný.Druhá půlka se mi zdá trošku překombinovaná a tak se to zvrhlo do průměrné detektivky. ()

Pavlis.xxx

Pořád jsem si říkal,kdy se to rozjede a ono nic. To "nadpřirozeno" se mi tam vůbec nehodilo, spíš mě to po půl hodině filmu víc a víc štvalo. Jako plus beru důvody, které mi u vraha ani nevadily, docela mi to přišlo "sympatické", ale i tak dopadlo jako průměrný thriller. Pokračování Sedm se opravdu nekoná 55% ()

Animka

Miluju Anthony Hopkinse a jeho herectví. Těšila jsem se a rozjezd filmu byl fakt dost dobrý! Pak se rozmluvila a převzala vedeni v konverzacích i akci Milka Abbie Cornish a kvalita šla rázem dolů. Anthony to sám neutáhne, divím se, že jí něco, ať už v rámci scénáře nebo mimo něj, neřekne. Ta holka to okamžitě zařadí o level, dva níž. Během honičky městem, když už to s ní fakt nejde, jí řekne "shut up!", btw.měl by jí to říkat každých pět minut (přpadně jí jednu natáhnout! - Já vím, že to by Anthony neudělal...). Chtěla jsem to vzdát, ale cca po polovině se objevil Colin Farrell a tihle dva chlapi u mě mají 5*!! Anthony je No.1 - navždy, i ve svém úctyhodném věku! Sumasumárum, až na Abbie - to byl zážitek. ()

jethrotull

Hopkins ako vzdy uzasny,je to proste pan herec.Dejovo zaujimave lebo to bolo nieco nove,ale zase nie nic uzasne. Vcelku dobre za 3 hviezdy. ()

Nikol45

Zajímavý námět a myslím, že i dobře zpracované. Obsazení hvězdné. Sir Anthony Hopkins opět nezklamal a Farrell jako psychopat také ne. ()

Hopkins, Farrell a „tak trochu dvojka Sedm“?

Hopkins, Farrell a „tak trochu dvojka Sedm“?

09.02.2013

Thriller Solace už Hollywoodem bloumá několik let. Své na něm odmakali i scenáristé jako James Vanderbilt nebo oscarový Peter Morgan a studio New Line se z něj nějakou dobu pokoušelo udělat… (více)