poster

Mlčení jehňátek

 • USA

  The Silence of the Lambs

 • Slovensko

  Mlčanie jahniat

Thriller / Horor / Krimi / Drama

USA, 1991, 119 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  *****

  Netřeba slov.(20.5.2008)

 • EdaS
  *****

  Mlčení jehňátek funguje znamenitě i po skoro pětadvaceti letech od svého vzniku. Snad proto, že tu opravdu všechno dokonale ladí - famózními hereckými výkony počínaje přes perfektní práci scénáristy při adaptaci Harrisova románu až po sugestivní kameru a režii (nikdy dřív jsem si asi neuvědomil, jak moc se Demme zaměřoval na detailní záběry obličejů) a zmínit musím i Shoreoův pěkně depresivní soundtrack.(8.5.2015)

 • Boss321
  *****

  Tohle je dle mého názoru jeden z nejlepších thrillerů, jaký kdy byl natočen. Anthony Hopkins, v roli geniálního doktora Hannibala Lectra, byl na plátně něco kolem 20minut (za kratší dobu nikdy nebyl udělen Oskar!!), i tak se do povědomí diváků zapsal asi jako málokdo. K tomu výborná vyšetřovatelka Jodie Foster a skvělý Jonathan Demme (natočil třeba Philadelphii s Tomem Hanksem). Mlčení jehňátek obdržrelo pět hlavních cen Akademie věd a stalo se tak třetím filmem v historii, kterému se to povedlo..... Klasika thrillerů, pět hvězdiček....(25.9.2007)

 • Le_Chuck
  *****

  Tento film dal svetu jednu s najvýraznejších filmových postáv, ktorá verím, že pod generačńym prachom len tak ľahko nezapadne.(20.6.2005)

 • RHK
  *****

  Jeden ze 100 filmů, které musíte vidět, než umřete. Jeden ze 100 největších filmů všech dob časopisu Entertainment Weekly. Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Celosvětově divácky úspěšný film. Mladičká Jodie Foster a charismatický Anthony Hopkins. Stačí umět neotřele zacvakat zubama a máte Oscara. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=ZWCAf-xLV2k(2.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace