poster

Mlčení jehňátek

 • USA

  The Silence of the Lambs

 • Slovensko

  Mlčanie jahniat

 • Velká Británie

  The Silence of the Lambs

Thriller / Horor / Krimi / Drama

USA, 1991, 119 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boss321
  *****

  Tohle je dle mého názoru jeden z nejlepších thrillerů, jaký kdy byl natočen. Anthony Hopkins, v roli geniálního doktora Hannibala Lectra, byl na plátně něco kolem 20minut (za kratší dobu nikdy nebyl udělen Oskar!!), i tak se do povědomí diváků zapsal asi jako málokdo. K tomu výborná vyšetřovatelka Jodie Foster a skvělý Jonathan Demme (natočil třeba Philadelphii s Tomem Hanksem). Mlčení jehňátek obdržrelo pět hlavních cen Akademie věd a stalo se tak třetím filmem v historii, kterému se to povedlo..... Klasika thrillerů, pět hvězdiček....(25.9.2007)

 • RHK
  *****

  Jeden ze 100 filmů, které musíte vidět, než umřete. Jeden ze 100 největších filmů všech dob časopisu Entertainment Weekly. Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Celosvětově divácky úspěšný film. Mladičká Jodie Foster a charismatický Anthony Hopkins. Stačí umět neotřele zacvakat zubama a máte Oscara. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=ZWCAf-xLV2k(2.1.2009)

 • Houdini
  ****

  NFR 2011, Oscar 5 : Nejlepší film, Režie, Herec HR - Anthony Hopkins, Herečka HR - Jodie Foster, Scénář - A + 2 nominace: Střih, Zvuk . . . . . . . . Zlatý Medvěd - výběr(20.2.2004)

 • Radek99
  *****

  Žánrová legenda. Snímek z přímé linie vedoucí k Fincherovo opus magnum Sedm...(16.11.2006)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Napětí, které mezi sebou vytváří kultivovaný psychiatr chovaný v nedůstojných podmínkách a nezkušená agentka s naleštěným koltíkem, je natolik mrazivě vzrušující, že by udělení pěti hvězd nemělo nic bránit. Jenže ty "pouhé" čtyři hvězdy ode mne jsou za to, že jsem ke kanibalismu nikdy nechoval zvláštní sympatie a o fyzických schopnostech méně než půldruhého metru měřících agentek mám rovněž jisté pochybnosti.(22.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace