• Houdini
  ****

  Oscar 1 nominace: Vizuální efekty(11.1.2013)

 • verbal
  ***

  Když Šejla La Blaf odjede do Izraele nechat si seštelovat obřízku, musí se záchrany světa před nasranou ass-gardskou mykologií ujmout Blikající turbokonzerva, Metrosexuální kladivář, Slizský gay ze čtyřicátých let, Agentka Kobylí prdel, Zelené hovado na steroidech a Wilém Tell, co číhá všude. Pro homixové funoušky, kteří o opravdové knize slyšeli jen z nesrozumitelného blábolení svých alsheimerických babiček, nepochybně důvod k cákání různých tělních tekutin kolem sebe, nicméně obstarožní otyloň z Ostravy nechává obě ruce na peřině a moc velký rozdíl mezi tímhle a uhrovitýma Transformulema nevidí. Shodnu se s ostatními mentály pouze v tom, že to je určitě to nejlepší, co Mrvelovských omalovánek vylezlo a je to docela příjemná kulisa k plivání nevypukaného popcornu po zapařeném sále Cinestaru a hlasitému srkání patrně inflačně cenově znetvořené, naředěné Fanty z postmixu. Efektově perfektní, místy i tumorná patetická sračka, po které jsem si musel ihned při příchodu domů vytřít prdel americkou vlajkou a plivnout hustý chrchel na obrázek jednoho keňského demokrata, zdobící mou toaletu. Jednu rudou hvězdu navíc vytlačím jen proto, že se mi děsně líbil pohled na Lokiho přes mezeru mezi macatými, celulitickými stehny Johansonovic Skarletky. Docela by mě zajímalo, jestli bych na něj pořád viděl, kdyby si sundala ty pitkáče.(22.5.2012)

 • Slasher
  **

  Dvě hvězdy, tak to mi vysvětlete vy :D Z mého pohledu nekonzistentní, bez šťávy, slátanina v negativním slova smyslu. Jsem rád že toho debila Lokiho nacpali i sem... On, Hawkeye a Kapitán tu působili veletrapně. A jak mě předtím potěšily jednotlivé dílčí Marvelovky, týmovka zabila co šlo. A umlaťte mě za to třeba Hulkem. "If you don’t like this movie, you’re a piece of shit."(4.5.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Lokiho (Tom Hiddleston) kostým vážil včetně helmy 40 liber. (Zdroj: comicbookmovie.com) (Pria)

 • - V 52. minutě Hulk (Mark Ruffalo) říká, že "tesseract" (krychle s energií) k překonání Kulomovy bariéry je nutné zahřát na 20 000° Kelvina (stupňů kelvina). Žádné stupně Kelvina neexistují, Kelvin je samostatná jednotka. (vika.evil)

 • - Mark Ruffalo a Scarlett Johansson slaví narozeniny ve stejný den. (Gerron)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace