Noční Show Jimmyho Fallona

USA, 2009, 1 013 x 60 min

Kamera:

Michael Blieden

Účinkují:

Jimmy Fallon, Solange Knowles, Akon, Glenn Close, Jeff Goldblum, Matthew Perry, Jerry O'Connell, Jill Hennessy, Neil Patrick Harris, Dylan McDermott (více)

biskin

Hodně dobrá talkshow, jedna z mála, která se dá sledovat od začátku do konce (včetně všech miniseriálů a vtipných her s diváky). Nevim sice, kdy Yoss komentář psal, ale naprosto s nim nemůžu souhlasit. Jimmy už má rok za sebou a stále si to zachovává kvalitu. Škoda mi přišla akorát Conana, který teď už nemá ani The Tonight Show. Edit: tak i Conan se zas dočkal svojí talk show ;) ()

Brunky

Púšťal som si zo záznamu pri pobyte v USA, rozumel som možno 3/4, ale veľmi dobrá show s originálnymi nápadmi, history of rap s Timberlakeom, history of hiphop dancing :D so Smithom alebo Lip Sync :D ()

DEMON odpad!

Okrem toho, ze tych par kuskov, co som videl, mi prislo povacsinou absolutne nevtipnych, ma neskutocne irituje ten ocividne hrany prehnany smiech, ktory pri kazdej scene predvadza tento (udajne) komik. Pre mna utrpenie pozerat. ()

DaveSmith

Fallonův humor mi někdy sedne, někdy ne. Bohužel se většinou převažuje víc k trpnosti a jaho rozhovory nemají šťávu. Na druhou stranu je slušnej zpěvák, šoumen a napodobitel. Takže jeho parodie na další pořady nebo třeba Lip Sync Battle jsou legendární. ()

Tasartir

Fallon je takový, že prostě nevíte jestli ho máte mít rádi, nebo nesnášet, ale třeba taková show s Nicol Kidman je úplně epická! ()