Dva policisté (Brad Pitt a Morgan Freeman) jsou na stopě geniálního vraha, zodpovědného za sérii děsivých vražd, jejichž oběti spojuje sedm smrtelných hříchů. V jedné z rolí tohoto kvalitního trhilleru, zasazeného do temného města nasáklého bolestí a zkázou, uvidíte také Gwyneth Paltrow. David Fincher (Klub rváčů, Zodiac, Podivuhodný případ Benjamina Buttona) s dokonalou znalostí našich nejhlubších obav pevně svírá otěže akce – fyzické, psychické i spirituální – neodvratně směřující k rozuzlení, které do hloubi otřese i tou nejzatvrzelejší duší. (Magic Box)

Dreaker.24

S jistotou mohu říct, že je to nejlepší mysteriózní psycho-thriller ever, postava Kevina Spaceyho (ač nemá ve filmu tolik prostoru) je famózní, při finálním vyvrcholení se mi zatajil dech, fenomenální závěr. ()

Timak

Díky tomuto filmu mohly vzniknout filmy jako třeba Saw nebo Sběratel kostí. Ale tyto filmy se nemohou vyrovnat tomuto snímku. Má v sobě zvláštní kouzlo, které vás nutí se na to podívat znova. Freeman je bezchybný a Brad Pitt si touto rolí vydobyl pozici mého oblíbeného herce. ()

MishKonn

Dokonale vystupňované mistrovské gílo géniálního šílence. Mluvím o režisérovi, nebo postavě, kterou ztvárrňuje Kevin Spacey? :) ()

Brandon

Depresivní atmosféra? Výborný děj? Nejlepší psychologický thriller všech dob? Nejtemnější noirovka? Excelentní, dokonalý, geniální, brutální? Vrchol žánru? Kde, kde, kde? Sedmička je film o průměru. Hlavní hrdinové - typická průměrná dvojice mladého výbojného a starého zkušeného poldy, Vrah - průměrný úchylácky magor ujiždějící na sedmeru hříchů, Atmosféra - průměrná potemnělá atmosféra, bez které se takový film snad ani neobejde, Děj - průměrný nepřekvapivý příběh, zločinec nechává po sobě stopy, poldové je odhalují, Šokující závěr - průměrný předem očekávaný konec. A kruci, kde je ta deprese, to napětí??!!! Začínám mít pochybnosti o psychické labilitě lidí na čsfd. Zasloužené tři průměrné hvězdičky. ()

Moviemaker

Nejlepší Thriller který jsem kdy v životě viděl, snímek kde lest vyhraje nad beznaději. Konec filmu me doslova zvednul ze židle a v otevřené puse mi už dávno vyschly sliny. David Fincher je muj nejlepší režiser a na dlouho zůstane ()

fefee

Peckový Thriller, najlepší aký bol natočený. Obsadenie priam totálne vrcholné, B.Pitt a Freeman proste dokonalé. Naozaj geniálny film hodný do top 10 sveta!!! ()

Mishqo

Masterpiece v podaní Brada Pitta a Morgana Freemana doplnené o psychopata Kevina Spacyho. Záver,keď Pitt objavil hlavu svojej manželky ( Paltrow ), bol naozaj neočakávaný a hlavne dosť tragický. Jednoznačne za 5* ()

Mihail123

Takmer bezchybný krimi thriller. Depresia sa ku koncu stupňuje a film vám nedá ani na sekundu vydýchnuť. Ešte k tomu perfektnáý scenár a réžia Davida Finchnera. ()

Tereza666

Fascinující film s naprosto skvělými herci a režijí. Film je brilantně natočený a scény perfektně namaskované. Proto ho řadím mezi mé nejoblíbenější. Strhující,, napínavý, nečekaný a zvrácený film. Pro mě DOKONALOST! ()

Brain-D

Rozhodně jeden z nejlepších kriminálních filmů. Skvělé obsazení, atmosféra, napětí. Freemen- zkušený a rozvážný policajt před odchodem do důchodu. Pitt- držkatý, zbrzký, mladý a milující manžel. Spacey- moudrý, nasáklý církvý šílenec. Konec - jeden z nejlepších konců !!! ()

BetuSKA

Nikdy jsem nebyla ničím tak ohromena. Tento komentář nebude nijak chytrý ani kvalitní. Bude jen plný chvály. Skvělý Brad Pitt, Morgan Freeman i Kevin Spacey, jehož přítomnost mi však trochu kazil opravdu nepovedený dabing, zážitek z filmu však zkazit nedovedl. Celou dobu jsem na sto procent soustředěná sledovala co nejpozorněji obrazovku, aby mi neuniklo ani slovo. Dokonalé. Tento snímek spolu s 'Tahle země není po starý' jsou mé modly. Těm já se klaním. ()

sskrblik

Oprávněně je to film na plné hodnocení. Sedm má famózní atmosféru a propletenost kriminálních vražd je vskutku úchvatná - zejména pak závěr a celé rozluštění vrahových činů. A nesmím opomenout koncert v podobě hereckého tria Morgan Freeman, Brad Pitt a Kevin Spacey, které zde předvádí své maximum. ()

Andreas83

Asi můj nejoblíbenější film u kterého sedím od začátku až dokonce a na jediné na co se zmůžu je dýchání, skvělá režie a dokonalí herci utvrzené parádním příběhem. ()

Seriálový Mindhunter je definitivně mrtvý

Seriálový Mindhunter je definitivně mrtvý