Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lynn
  *****

  Se7en jsem viděla celkem dvakrát a musím říct, že na podruhé to byla snad ještě větší husťárna než na poprvé. Když totiž člověk zná dopředu vyústění příběhu (nechci spoilerovat, takže jej neprozradím), které je mimochodem ďábelské jako sama postava Kevina Spaceyho, John Doe, může sledovat, jak překrásně a logicky do sebe zapadají jednotlivé střípky téhle skládačky. Jediná pronesená věta není zbytečná, všechno má svůj smysl a své místo. Závěrečná scéna, ke které se musím ještě jednou vrátit, je neskutečně mrazivá, nervní a vždycky při ní mám žaludek až v krku. Se7en rozhodně není film vhodný pro labilnější povahy, ale rozhodně je to jeden z nejlepších thrillerů, co jsem kdy měla možnost vidět.(12.2.2005)

 • Enšpígl
  *****

  Poprvé jsem viděl film SEDM se SEDMi kamarády v SEDM hodin SEDMého SEDmý v SEDMé řadě na sedadle číslo SEDM. Než jsem napsal tento komentář viděl jsem film už SEDM krát. Mám přesně SEDM důvodů proč dát filmu plný počet *. 1. Scénář ; 2. Režie ; 3. Dokonale vytvořená depresivní atmosféry ; 4. Morgan Freeman. 5. Brad Pitt ; 6.Kevin Spacey ; 7. Originální závěr. Kdyby bylo SEDM hvězdiček jistě by se našlo SEDM důvodů, proč dát SEDM hvězdiček. Mezi mou filmovou TOP má film SEDM pořadové číslo SEDM. Film SEDM je vynikající krimi - thriller na který se můžete koukat SEDM hodin vkuse a stejně nebudete unaveni více jak po SEDMi SEDMi stupňových pivech. Stačilo mě pouhých SEDM minut, aby se napsal komentář, který bude mít SEDM řádků. Přesto zůstává slovo SEDM jen pouhá číslovka nebo snad ne ?(21.12.2006)

 • RHK
  *****

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Celosvětově divácky úspěšný film. Napoprvé těžké rozdýchávání hodně depresívního a krutého snímku. Napodruhé už nasávání a obdivování dokonalé noir atmosféry. A při třetím shlédnutí už jsem si to vychutnával jako perfektní film. Trailer: http://www.csfd.cz/film/2671-sedm/videa/(2.1.2009)

 • Djoker
  *****

  Parádní krimi thriller, který je možná tím nejlepším ve svém žánru. Temná atmosféra a depresivně podaný děj mě opravdu dostaly. Pátrání plné záhad mě donutilo vytvořit několik závěrečných teorií, ale samozřejmě ani jedna nevyšla přesně. Vše je podpořené skvělými hereckými výkony.(23.9.2009)

 • Flipnic
  *****

  "Sedm" je nejlepší film, jaký jsem kdy v životě viděl ... 12 let od jeho prvního shlédnutí se mu žádný film, co jsem viděl, ani nepřiblížil. Tohle je přesně film pro mne, film, který mi naprosto sedl, který mne dostal, uzemnil, zaujal, pobavil a který mohu vidět čas od času stále dokola. Totálně vypiplané mistrovské dílo naprosto ve všech ohledech: příběh, atmosféra, výtvarná stránka, herecké výkony, originalita, stopáž, kamera, ... všechno je prostě dokonalé a dokud nepříjde někdo s něčím ještě kvalitnějším, dokonalé to bude stále. David Fincher je mistr režisér a toto jen jeho nezapomenutelné dílo, ze kterého by se měli filmaři, herci a scénáristé prostě učit ...(23.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace