S odstupem snad desíti let mě Sedm zdaleka už tolik nesejmulo: na depresária si teď moc nepotrpím a místy mě dost štvala ta přehnaná stylizace - samý déšť, svícení pouze lampami nebo baterkami policistů (viz např. scéna v knihovně, kde v noci svítí všechny lampičky u stolků!) atd. U Zodiaka jsem se letos bavil přeci jen líp.(30.11.2007)

5 věcí: 1) postava vraha - Spaceyho výraz geniálního šílence je naprosto (ne)uvěřitelný, 2) slušná atmosféra, 3) (napoprvé) šokující scéna s jednou dosti sešle vypadající osobou (ti, kdo znají, vědí), 4) závěr - rozhodně dost originální a 5) pár pěkných názorů na dnešní zkažený svět. Kvalitka.(7.5.2006)

Úchvatný a zdrcující snímek. Ještě lepší než výborný scénář AK Walkera je dokonale promyšlená režie Davida Finchera, která nenechá diváka ani na chvilku vydechnout a pořád ho tlačí do té nejhlubší deprese.(16.2.2003)

Psychárna nejvyššího kalibru! Tenhle film byl tak drsný, že i smirkový papír je vedle něj hladký jako samet. Snad i proto mu dávám "jen" 4 hvězdičky. Výborné výkony všech hlavních postav umocňuje skvělá režie Davida Finchera a rovněž velmi dobře napsaný scénář. Malinko mi tam nesedla jen Gwyneth Paltrow, ale i ona si ve filmu posléze našla své opodstatnění (kdo viděl, ví co mám na mysli).(9.7.2003)

Definitivně ne tak dobré, jak se povídá..(9.1.2008)