Havaj 5-0

USA, (2010–2020), 169 h 11 min (Minutáž: 41–44 min)

Režie:

Bryan Spicer, Peter Weller, Jerry Levine, Maja Vrvilo, Larry Teng (více)

Alex O'Loughlin, Scott Caan, Daniel Dae Kim, Grace Park, Chi McBride, Masi Oka, Taylor Wily, Jorge Garcia, Ian Anthony Dale, Meaghan Rath, Beulah Koale (více)

Série(10) / Epizody(240)

Havaj 5-0 je novým seriálem, navazujícím na legendární seriál o malé elitní jednotce se speciálním pověřením, jejímž úkolem je vymýtit zločin z Havajských ostrovů.
Detektiv Steve McGarrett, oceněný námořní důstojník se vrací na ostrov Oahu, aby vyšetřil vraždu svého otce. Guvernérka mu nabídne, aby sestavil vlastní tým. S vlastními pravidly, absencí byrokracie a její plnou podporou má odstranit veškeré stopy zločinu. Ke Stevovi se přidává detektiv Danny “Danno” Williams, policista, který se nedávno přestěhoval z New Jersey. Ačkoliv preferuje mrakodrapy před písčitými břehy, jeho prioritou je bezpečná Havaj pro jeho osmiletou dceru, která zde žije se svou matkou. Přidává se Chin Ho Kelly, bývalý policejní detektiv a přítel Stevova otce, který byl nespravedlivě obžalován z korupce a přemístěn na pozici bezpečnostní hlídky. Posledním členem je Chinova sestřenice Kono Kalakauaová - krásná a bezprostřední dívka, čerstvá absolventka policejní akademie, která se sebevědomě chce zařadit mezi policejní elitu. Steve rovněž urovnává pošramocený vztah se svou sestrou Mary Ann a postupnými krůčky se dostává ke svému cíli - pomstě smrti svého otce. (Universal Channel)

Naby

Rozhodně jde o jeden z nejslabších seriálů tohohle obvyklého tématu. Fádní a průhledné zápletky. Napětí chybí a ženské osazenstvo je v minoritě. Verdikt tedy zní že se hodí hlavně pro nenáročné diváky, nebo pro ženy, které se rádi koukají na polonahé vypracované muže. Celkem teda 1,8* ()

SnOuWeX

Ze začátku jsem to začal sledovat jen kvůli Grace Park, protože ji prostě žeru. Ale po pár dílech mne to začalo opravdu bavit, jasně, není to kdoví jak geniální a oduševnělé, nicméně si to na nic nehraje. Konečně jedna akční detektivka, za kterou jsem rád. Na pobavení a odlehčení Hawaii 5-0 určitě stačí. ()

Alekks80

Takovou slátaninu jsem neviděl už hodně dlouho. Dialogy jsou jak z Tak jde čas, zápletky jsou pitomý, postavy se chovaj nesmyslně a ouláflinův hrdina je blbej jak vagon tupejch bruslí.Před jedním z dílů jsme koukali na Dona Mattea v italštině a rozdíl byl zanedbatelnej. Že scénáristu i herce hanba nefackuje. Ale asi maj zas dobrou partu. Jako naši hokejisti. Tu jednu hvězdičku dávám za pěkný exteriéry a taky že odpad dávám jen skvostům typu Megažralok proti zmutovaný chobotnici. ()

wrobelv

Odlehčenější, ovšem akce plný seriál. Díly už mi v té 4. sérii přijdou pořád dokola. Jediný důvod proč dávám 4* je děj, který mě u tohoto seriálu stále drží. ()

Baik

je tu spoustu kriminalek, ale tato vybocuje. Prijemne se na ni koukat (priroda,pekny prdelky,priroda a zase prdelky). Musim rict ze me zatim neprestava bavit a to dojzdim 6serii a budu najizdet na 7 ()

Ejvi

Ve světě, kde se každá kriminálka odehrává podle stéjného scénáře působí Hawai 5-0 svěžím dojmem. Akce, napětí ale taky notná dávka humoru, který v podobných seriálech chybí. Už jen to prostředí Hawaie na vás působí uvolněnějším dojmem, než třeba takový šedý a zatuchlý New York.. ()

Awesomer

O'Loughlin, Caan junior a dechberoucí záběry na Havajskou krajinu, či downtown, brilantní soundtrack mista Tylera. Tohle jsou podpěrné pilíře na kterých to celé stojí. A funguje to sakramentsky dobře. Hlavně jsem vděčný za to, že seriál nestojí na stupidních laboratorních testech milimetrového chloupku z perské kočky, která byla dovezena s východní části severního Mongolska. Po druhé sérii - 85 % ()

Geralt66

Tak tady máme další americký detektivní seriál. Podle upoutávek to vypadalo na parádní akční pecku. Realita je však o dost slabší. Celkem obyčejné detektivní příběhy. Občas se tam objeví hezké holky a auta, prostě Havaj. Nevím, kde hledat originalitu, můj oblíbený tvůrce Wiseman se tentokrát moc nepochlapil. Čekal jsem větší vzrůšo. ()

Mahonney

Moderní akční seriál, ve kterém není čas se nudit a příběh vás láká na další díly čím dál tím víc (v pol. 2. série). Výborný casting, úžasná výprava a ještě úžasnější prostředí. Zajisti ho Denno. Edit v průběhu 6. série: Stále skvělé a nabušené akcí a zajímavými příběhy skrze série se táhnoucích hlavních dějových linek. Nejlepší reklama na Hawaii. ()

SNCIS

10 sérií je hranice, kterou ( obzvlášť v dnešní době ) se moc seriálů nedožije. Drsný policista Steven McGarrett ( Alex O'Loughlin ) a jeho parťák Danny Williams ( Scott Caan ), který perlí hlášku za hláškou, to však dokázaly. Bavily nás 10 dlouhých let. Výborný casting, úžasná výprava a ještě úžasnější prostředí s dechberoucími záběry na Havajskou krajinu. Je v tom humor, spousta rvaček, přestřelek a krásné polonahá krásky. Michelle Borth a Lauren German byli zde nejžhavější. Jinak tento seriál nabídl všechno možné, jenom né nudu! Suprová zábava, napětí a hlavně akce! - 100%. ()

folkos

Skvělý seriál s neskutečným nápadem. Po celou dobu sledování jsem byl naprosto uchvácen skvělým scénářem a také skvělými filmovými efekty, které byly nadmíru povedené. Taky jsem docela dobře pohonil nad Grace Park. Dávám 8 hvězdiček. ()

Zemřel herec Tom Sizemore

Zemřel herec Tom Sizemore