Reklama

Reklama

Arrow

(seriál)
Trailer
USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Hrají:

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

(více)

Diskuze

FanKalEl

FanKalEl (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

tak to radšej ani nečítaj..Felicity mala účinkovať v Arrowovi len v niekoľkých epizódach, ako úplne bočná postava, ALE :D americkí diváci začali o ňu mať veľký záujem takže ju tvorcovia vyzdvihli ku kľúčovým postavám..akokeby sme si my sami mohli za ten telenovelový bordel čo sa tam deje :o 

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, jhr

Havaj8

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Je strasne hloupy, jakym smerem se to vyviji. Cela ta fraska kolem Arrowa a Roye a Atom najednou strasnej hrdina, i kdyz proti meta nemel absolutni sanci. No jeste ze toho Arsenala poslali pryc a kdyz se jednou vrati tak at vytrenovanej minimalne od Ligy. A v tom dalsim dile uplne pohrbena Thea, celou dobu delali jak je vytrenovana, nerikam ze mela Rase porazit, ale od ty doby nehla prstem aby se ukazala. Nevim co se muze stat uz dal, ale aspon ze nevymejsleli kokotiny a Arrow se musi stat novym Rasem tecka. Tam proste jina moznost bejt nemuze a takle bych ukoncil nejak treti serii. Doufam ze v planu nemaj dalsi...

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

BackPa , BackPa

no a právě o tom to je, že to dokáže z diváka dostat emoce, aniž by to bylo hloupé nebo to co je tady u Arrowa, no prostě se divák necítí blbě když se na seriál dívá 

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Hlavně to bylo fakt dobře udělané v tom, že se tam s nikým nemažou. Ještě si plně vybavuji, jak tam přišel ten bratr od toho z kostela zabít Cullena a Cullen na něho: Má cenu ti to rozmluvit, on  "Ne, nemá". A  Cullen jeb ho do hlavy a v pohodičce si odešel :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Yoshitsune , Yoshitsune

Jako jo, hlavně každé postavy mi bylo líto, dokázali je udělat tak, že si je člověk oblíbil. Fergusona asi nejvíce, ten byl dobrej a skončil tak špatně :/

 

k The 100 - Rozhodně stojí za to ho zhlédnout, nebudeš litovat a nenech se odradit prvními díly!

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Saraph

No, ono se spekuluje, že třetí série skončí odjezdem Olivera a Felicity v Porsche do západu slunce. Takže bych tu paralelu s HIMYM ještě nezavrhoval. A vůbec, kde je tu blijící smajlík?!

Saraph

Saraph (hodnocení, recenze)

michald99

Řekl bych, že jako hlavní linii úplně ne. Určitě to není Žádný HIMYM. Taky by hra na superhrdiny bez žádné romance moc nefungovala, ale souhlasím, že to moc nefunguje. Některé ty páry působí skutečně prkenně, ale alespoň jsem rád, že už to ve třetí sérii není o Sáře a Laurel - to byl podle mě vrchol. Jinak kdybys viděl třeba Facebookovou stránku Arrowa, tak tam ty děcka neřeší nic jiného než vztahy. :)

na příspěvěk reagoval Camulator

michald99

michald99 (hodnocení, recenze)

lost815

Arrow má vztahy jako hlavní linii, která ale vůbec nefunguje, když se divákům snaží vnutit, že se všichni přetahujou o takovou vypatlanou kr*vu jako je Felicity

na příspěvěk reagoval Saraph

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

BackPa

řikáš pro holky ? no nic nemůže být horší, než to co sem viděl u Arrowa, takže jestli se tam budou řešit nějaký vztahy a emoce fajn, to mi nevadí, hlavně když si tam nebudou kluci pléct copánky, což má být v dalším díle Arrowa Diggle je prej budu pléct Oliverovi, to se prej nebude líbit nějakému záporákovi a tak jim ukradne jejich vybavení na pletení copánků 

na příspěvěk reagoval BackPa

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

BackPa

mně se tohle na tom právě libí, je to takový špinavý a drsný, nikdo nebude ušetřen, má to napětí a to je prostě to co sem hledal a u Arrowa už dlouho tohle nenacházím, takže pro mně je tohle prostě pecka 

na příspěvěk reagoval BackPa, BackPa

lost815

lost815 (hodnocení, recenze)

The 100 je takovej seriál kde prostor dostane každej herec stejně a jelikož jich tam je hodně, tak mě vůbec nevadí, že někdo zemře. Tím to ten příběh aspon dostane víc šťávy a napětí. Víc akce a všeho. Vztahy se tam taky naštěstí moc neřeší. Kdež to Arrow je úplnej opak, co se týče těch vztahů!

na příspěvěk reagoval michald99

michald99

michald99 (hodnocení, recenze)

F50Ferrari

Ten začátek je takovej zvláštní a cítil jsem se dost podobně, ale pak jsem překousl těch prvních pár dílů a slušně se to rozjelo.

F50Ferrari

F50Ferrari (hodnocení, recenze)

BackPa

Já teda 100 zkoušel ... prvních 5 dílů a musel jsem se přemáhat to dokoukat, protože jsem si u toho připadal jak 15ti letá holčička ... neřekl bych že je to pro ženské, ale spíše pro holčičky ... ale asi tomu dám stejně šanci, protože vícero lidem se to líbí, zkusim dát první řadu :)

na příspěvěk reagoval michald99

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Jo, 100 zkuste určitě. Prvních pár dílů je to takový seriál pro ženské, ale pak se to rozjede a druhá řada je díl od dílu lepší a rozhodně překonala tu první!

na příspěvěk reagoval F50Ferrari, Yoshitsune

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Já nepsal, že je ten seriál špatnej, to ne, je to skvělej seriál. Ale já prostě nemám rád, jak mi tam vyvraždí skoro všechny všechny hlavní hrdiny, když už si na ně konečně zvyknu a ještě se děj přesune na úplně jiné místo s úplně novými postavami :D .

na příspěvěk reagoval michald99, Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ještě Banshee začnu nějak sledovat, nezná někdo tip na online sledovaní ? pište do pošty nebo sem jak je libo 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

michald99

tak seriály co si vyjmenoval ty sou vynikající, tam člověk neudělá chybu když se na ně koukne.....a hlavně na těch seriálech nedělají totální vylízanci jako tady 

na příspěvěk reagoval michald99

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

BackPa

mně teda Hell on wheels chytil jak dlouho už nic, seriál má koule a testosteron jak Arnold za mlada, čistě chlapská věc no :))  

na příspěvěk reagoval BackPa

Související novinky

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Jako každoročně vydává server TorrentFreak analýzu nejstahovanějších seriálů za uplynulých dvanáct měsíců. Po takřka dekádě, kdy tento žebříček se všemi svými nelegálními staženími doslova dominovala… (více)

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

22.09.2019

Seriálový Smallville byl ve své době tak trochu napřed co se práce s komiksovými předlohami týče. Od té doby, co však stanice CW rozjela svůj vlastní komiksový vesmír Arrowverse, čítající seriály… (více)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (více)

Reklama

Reklama