Reklama

Reklama

Arrow

(seriál)
Trailer 4
USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Hrají:

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

(více)

Diskuze

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Hell on wheels je taky dobrej seriál, škoda, že už bude mít poslední řadu. Na druhou stranu tam už všechny hlavní postavy, až na pár, umřely a už by to nebylo ono, takže vlastně je dobře, že to bude poslední řada.

Jinak i Continuum a Fringe jsou skvělé seriály.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

michald99

michald99 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Já už taky po týhle sérii končím... pokud se objeví nějaký pozitivní ohlasy na 4. sérii (a ne, nemyslím hromadu vypatlánků, kteří cákaj tělní tekutiny, jakmile se objeví Amell na scéně), tak tomu dám někdy v budoucnu další šanci, ale zatím se budu držet VIkings, Game of Thrones, The 100, Daredevila aneb kvalitních seriálů.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tak nevim seriál asi definitivně odepíšu a najdu si nějaký jiný zajímavý, pač tenhle seriál je asi už je pro mamky a dcerky, škoda no.......tak to bychom oplakali a jde se na Hell on Wheels tam je Anson Mount a to je prostě něco jiného 

na příspěvěk reagoval michald99, BackPa

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

F50Ferrari

F50Ferrari (hodnocení, recenze)

Jsem větší hovadinu fakt dlouho neviděl ... co to jako mělo být s tim autem za scénku ? WHAT ? ... a jak tam bruslil za tim autem na podrážkách ... nejhorší hovadina, fakt idioti kdo to vymýšlí :(

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

dragon94

Jo, já ten film chápu dobře. Ta runway byla sice dlouhá, ale hodně dělalo i to, že ty události se děly zároveň, ale jelikož nerozdělili obrazovku, jako ve 24 hodin, tak to bylo za sebou a prodloužilo to tu dráhu o pár KM a to už i kdybyb to bylo na jednou zobrazené, tak by to bylo docela dlouhé. Navíc to letadlo už bouchlo, tak byla poškozená konstrukce. Jakože rozhodně mi to příjde jako menší kiks (navíc u tohoto filmu nějaké ty nereálné kousky očekávám, třeba ty sejfy), než to, že vojáci ze tří metru netrefí člověka v autě, nedejbože na autě. Nebo v hale plné ozbrojenců skočí mezi ně a ani kulka ho netrefí..... Prostě Arrow už je nemožný i v komixovém světě.

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Právě jsem se vrátil z Edny (z Edny, ne z Hradu) a zjistil jsem, že na ten seriál už koukat nemám, když se mi nelíbí. Chtěl jsem tomuto názoru oponovat, než jsem si uvědomil, kdo mi ho vlastně píše - náctileté holčičky a maminy v domácnosti, co u toho seriálu "chtějí vypnout." Tak jsem rychle kouknul nahoru, jestli nejsem náhodou omylem v diskuzi k nějaké telenovele - nebyl. Tak je teda hezký, že Arrow změnil cílovku.

na příspěvěk reagoval mkubalikova, Yoshitsune, Yoshitsune

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

michald99

ale tak vytýkat tohle... to se děje v každém druhém akčním filmu :) Stormtroopers, obávaná Vaders Fist, toho jsou nejlegendárnějším příkladem :)

na příspěvěk reagoval michald99

michald99

michald99 (hodnocení, recenze)

Alespoň, že Roy věděl kdy odejít... se ani nedivím, že už nechtěl být součástí tohohle zvratku

michald99

michald99 (hodnocení, recenze)

tomas.malo

Přesně tak, 4 vytrénovaní vojáci s M-16 střílejí na auto vzdálené asi 3 metry, nedokážou nikoho zasáhnout, všechyn třely záhadně padají pouze na kapotu, ale jakmile se Maseo, řídící auto, vykloní z okna se svou obyčejnou pistolí a začne střílet, tak se běží všichni schovat, posraní, až za uši.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Já jen, že je ty chyby jsou stejný jak u Arrowa. :) Takže i v Hollywodu mají někdy místo mozku lískovej oříšek, ale je fakt, že tam to bylo aspon zábavný a nebralo se to moc vážně.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

BackPa


Opravdu? Nekonečná runway, dva sporťáky stáhnou letadlo dolů. Diesel projede autem přes kovový klece malou cestičkou do pilotní kabiny přes všechny počítače a komponenty až nakonec vyletí ven čumákem letadla, kterej je nejsilnější z celé konstrukce letadla a na autě pomalu ani škrábnutí jen zrcátko si ťukl :D...

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, BackPa

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

dragon94

hej  na FaF 6 mi nesahej. To byl skvělej, ujetej, díl :D Lepší jak 7čka :D

 

Jinak z5 k Arrow: Ta přestřelka na tom autě fakt kktina, co bych nevymyslel ani kdybych měl IQ novorozence, celkově mě ty chyby ten seriál tak znechutily, že i když už se mi na tom dílu něco líbí, tak stejně nejsem s tím dílem vůbec spokojený.

 

The 100 je bezkonkurenční na CW. Flash ale taky jede!

 

PS: Jinak můžete zkouknout Daredevila od Netflixu, super seriál!

na příspěvěk reagoval dragon94

CitySP

CitySP (hodnocení, recenze)

Tak poslední díl se mi i přes  některý scény, který již byly zmíněny líbil. Například to jak Dark Archer poslechl Felicity, nebo jak měl Ra's Al Ghul dojemnou lovestory...když to pominu, tak se mi díl líbil. A po shlédnutí traileru jsem fakt zvědavej, co bude dál. No, snad bude kvalita výš :) 

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

tomas.malo

Co na autě, ale 4 profesionální vojáci s útočnýma puškama nedokážou sejmout jednoho chlápka na střeše za nima jedoucího auta.

na příspěvěk reagoval Saraph

jhr

jhr (hodnocení, recenze)

mkubalikova

Tak pozor The Originals je náhodou naprosto v pohodě. Šestá série TVD se podle mě zatím docela snaží a určitě je lepší než čtvrtá a pátá. The 100 je bezkonkurenčně nejlepší seriál CW, ale The Flash je taky super. Třetí série Arrow začala dobře ale postupně se to zhoršovalo ale i přesto mě to svým způsobem stále baví. 

pajabuska

pajabuska (hodnocení, recenze)

Po tomhle dílu jsem asi stejně smutný jako jsem byl po tom "vyřešení" Oliverova pádu ze skály. A to už pár posledních dílů bylo docela dobrých. 

FanKalEl

FanKalEl (hodnocení, recenze)

Ono táto časť aj mala skvelé momenty, ale tie nelogičnosti ako napr. Felicity zvýšila hlas na Malcolma nech ide po Theu a ide sa preč, on ju poslúchol ako synček i ked každý vedel že je to nereálne utiecť..to je len jedna z vecí ktorú ani debil nemôže neprehliadnuť. Ono ide o to že tvorcovia sa môžu teraz neviem ako snažiť ale už keď vyše 50% z 3 série pokazili, ťažko sa z toho pátosu dá dostať, bohužiaľ, pretože mňa napriek všetkému tento diel zaujal.

Související novinky

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Jako každoročně vydává server TorrentFreak analýzu nejstahovanějších seriálů za uplynulých dvanáct měsíců. Po takřka dekádě, kdy tento žebříček se všemi svými nelegálními staženími doslova dominovala… (více)

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

22.09.2019

Seriálový Smallville byl ve své době tak trochu napřed co se práce s komiksovými předlohami týče. Od té doby, co však stanice CW rozjela svůj vlastní komiksový vesmír Arrowverse, čítající seriály… (více)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (více)

Reklama

Reklama