Reklama

Reklama

Arrow

(seriál)
Trailer 2
USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Hrají:

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

(více)

Diskuze

Daggeron

Daggeron (hodnocení, recenze)

Saraph

Ale to je v poriadku, len som sa tak zamyslel - na čo by tam tá scéna bola. Keď najskôr rozpráva, že naňho už Lazarus Pit neučinkuje, a potom tam zaradia za iných okolností zbytočnú scénu. Ale možno je to moja chyba, lebo ja ešte stále dúfam, že tvorcovia vyjdú s čímsi prevratným, čím zachránia to, čo doteraz posrali :D

na příspěvěk reagoval michald99, BackPa

Daggeron

Daggeron (hodnocení, recenze)

Ja si dovolím jeden postreh, samozrejme, je dosť možné, že sa mýlim. Ale ja si nie som istý, či naozaj nemá naňho Lazarus vplyv. On to tvrdí, áno. Ale v tej časti, v ktorej to tvrdí, má zranenie na ruke. Ruku strčí do Lazarus Pit a v momente je vyliečený. Postrehol to ešte niekto? Ja som si pôvodne myslel, že či niečo neskrýva. A dúfam, že tvorcovia prídu s nejakým prekvapením. Ale možno len ja mám prehnané očakávania, kým sme mohli zistiť, že v tretej sérii takmer nič nemá s logickou dačo spoločné :)

na příspěvěk reagoval Saraph

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Ras si da koupel a ze staresiny, ktera by mela zemrit ve 100 letech se stane 30-40ti lety opet bojeschopny muz. Vedlejsi ucinky Lazarus Pit je zesileni. Kdyz clovek vstoupi do Lazara a neni nijak zraneny nebo nemocny zabije ho to.
Ras v Arrowovi uz je zivy nejaka ta staleti, cim vice se v Lazarovi koupe, tim mensi to ma na nej ucinek. Proto hleda nastupce.

Jak rekl Saraph...

Uživatel LizianShaw smazal svůj příspěvek.

Saraph

Saraph (hodnocení, recenze)

michald99

No to bys asi nechtěl, protože čím vím to jeden člověk používá, tím menší efekt to má. Proto se právě Ra's už chce vzdát své pozice a přenechat ji Oliverovi. Řezal by ses do prstu, dokud by tě to už nedokázalo dál léčit.

na příspěvěk reagoval LizianShaw

michald99

michald99 (hodnocení, recenze)

LizianShaw

Já jsem jen myslel, že tě prostě oživí/vyléčí do stejné podoby, jako jsi byl předtím... kdyby si byl i lepší a silnější, tak by stačilo řezat se opakovaně to prstu a cachtat se ve vodě a za pár hodin by z tebe byla nepřemožitelná korba

na příspěvěk reagoval Saraph

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Terepin

Jo a ten zensky sidekick se jmenuje Speedy, Mia Queen.... Thea Queen je ta postava z komiksu, jenom ji zmenili jmeno, i prezdivku maji stejnou! A pak je tu Artemis, o ktere nic nevim, ale Thea bude Dark Speedy.

na příspěvěk reagoval Terepin

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

michald99

Jo, ja vim protoze v komiksu je to typ Robin, a je to on i ona, ale kdyz ted Thea povstane z Lazarus Pit, bude uplne jina, vic temna proto rikam ze to bude drsny nebo temny Speedy.

Tak trochu kopirujou Bat storyline Red Hood, ale tady mi to vubec nevadi.

na příspěvěk reagoval michald99

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

michald99

To nevím, první řadu Arrowa jsem viděl až po jejím skončení, takže, jak to bylo tam s hercema jsem nesledoval

michald99

michald99 (hodnocení, recenze)

LizianShaw

Felicity by určitě měla chcípnout, už je otravná až za hranu, ale místo toho vykopnou Roye, jednoho z mála lidí, kteří v tomhle seriálu ukázali náznak hereckýho talentu. 


na příspěvěk reagoval jh666

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

Díl jsem zhlédl sice se zpožděním, ale nakonec jak jsem se ho obával, tak jsem spokojený. Hlavně Roy a jeho herecký výkon byl opravdu parádní a konečně dostal nějaký prostor. SPOILER: I když je jasné, že Theu vzkřísí Lazarus Pit, tak se domnívám, že se s její lidskou osobností můžeme rozloučit. 

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Tak dneska je posledni den nataceni 3. serie.

https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11146259_840866085998660_3363112049510368461_n.jpg?oh=e0346b0ab5c2b9c987ba4f199396341b&oe=55A2C562

Snad prijdou s necim lepsim, nez  "Im a hero Slade", a o dost lepsi cliffhanger, nez "Welcome to Hong Kong. "

Mohli by prijit na originalni zpusob zbaveni se Rase, nez zavreni do vezeni (coz se nesmi stat...). Kdyby ho Thea utopila v Lazarovi, to by mi nevadilo. :)

na příspěvěk reagoval Denn

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Dost dobry dil, i Doug Jones jako Superm-ehm Deathbolt byl dobry. Ray byl taky v pohode, jenom mi pripadal divny ten boxersky souboj, a hlavne jeho konec. Get up Ray, get up! Nasleduje 20 sekund povzbuzujiciho kecani zatimco se Deathbolt snazi (nebo nesnazi?) Raye zabit. 

Cameo Cisca pobavilo, necekal jsem to, ale Deathbolt se jeste vrati ve Flashovi. 

Odpoved na "Thea nebo Roy?" je jenom jedna a to Felicity, vsichni na zacatku serie dost tapali v hereckych vykonech, ted uz se o dost zlepsili....az na Felicity, samozrejme za to muze nas oblibeny Cw scenarista, ktery vymysli vselijake milostne sceny atd.

A fakt doufam, ze se Thea vrati (ne pres penicilin ne :D, ale kdo vi...), tj. Oliver bude Rase prosit (presne jak Ras predpovedel), aby se stal hlavou demona, nacez hodi Theu do Lazara... A bude to super. Mohli by Lazarus udelat trochu zelenejsi aby to vypadalo lepe... ALe to je asi jedno.

I tak si myslim, ze je jasne ze zemre Lance, ten uz tam nema co delat.

A Roy? Je ho trochu skoda, ale asi se nevrati ve 3. serii, ve ctvrte nebo pate by mohl, aby mu nekdo (eh, Prometheus) usekl pazi...

na příspěvěk reagoval michald99

erased

erased (hodnocení, recenze)

michald99

Zase bych to nepřeháněl, jak říkám, vypadá to jako standardní CGI animák. Kdyby byl celý díl o tom, jak digitální Atom lítá nad digitálním městem a bojuje s digitálními včelami (nebo co já vim digitálními roboty), je vše v pořádku. V reálných kulisách to ale nestačí.

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

michald99

Nebo teda jak jakejch komiksů. /okud máš na mysli Batmanovy komiksy, pak ano, Arrow se točí podle komiksů. A taky podle milionu tun fanouškovských skřeků o Olicity. Brrr.

Související novinky

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Jako každoročně vydává server TorrentFreak analýzu nejstahovanějších seriálů za uplynulých dvanáct měsíců. Po takřka dekádě, kdy tento žebříček se všemi svými nelegálními staženími doslova dominovala… (více)

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

22.09.2019

Seriálový Smallville byl ve své době tak trochu napřed co se práce s komiksovými předlohami týče. Od té doby, co však stanice CW rozjela svůj vlastní komiksový vesmír Arrowverse, čítající seriály… (více)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (více)

Reklama

Reklama