Montmorency

Jediná možná cesta, aby 70-letí oldies boxeři nepůsobili trapně, je napumpovat film humorem...a to se určitě povedlo, lví podíl na tom měl naprosto jedinečný suchý humor A. Arkina, škoda kýčovitých (a mnohdy zbytečných) vedlejších postav a (asi nezbytný) doják na konci...ale budiž, já se bavila... ()

maestrum

Raging Bull vs Rocky Balboa aneb další legendy ve stejném filmu tento rok. Final match byl poněkud zábavný, protože přece jenom oba herci už jsou nějaký rok v důchodě, takže to nebyly pohyby jak za mlada. Ale co jsme si, to jsme si, pojď na mou hruď a dáme opět odvetu. ()

Va33ek

Nemohl jsem si pomoct a na začátku jsem měl problém nevidět ve Slyovi Rockyho a v De Nirovi Zuřícího býka, ale jak to rychle přišlo, tak to i odešlo, protože charaktery boxerů jsou úplně jiné. Film má poněkud jiný nádech než zmiňované snímky a myslím, že to byla trefa do černého dát tomu říz chechtáku. Už dlouhou dobu jsem se tak nepobavil. Parádní komedie z ringu, kde každá hláška (obzvláště Arkina) dávala zabrat mým plícím. S nejlépe možným koncem nemohu jinak než za 5. ()

galfaroth

Rocky: do peklo a zase zpět?!? Ne, tohle je film o dvou stařících, kteří dokáží opět promazat kosti, pozdržet prostatické potřeby a navléknout boxerské rukavice. Je vidět, že tihle akční dinosauři opět ukazují, že dokáží zahrát a udělat takový film, jaký "nováčci" nikdy umět nebudou a to téměř v sedmdesáti letech. Jen by mne zajímalo, jak by to dopadlo, kdyby si místo závěrečných pár minut, Mike střihl roli jednoho z hlavních představitelů. No herecky nic moc, nicméně v ringu?!? Nejspíš by nebylo další pokračování Neporazitelných. ()

Dann99

Tak týmto starým pardálom prepáčite aj ten veľký kus klišé a budete milovať hlášky,čo sa filmom nesú po celú dobu aj v podobe Arkina,čo scéna to neskutočná hláška.A samotný súboj dobre natočený,ale ako povedal komentátor nebol to pekný pohľad na dvoch starčekov v trenkách.Ešteže boli prestávky.Ale tak celkovo dobrý pocit z filmu a preto,že sa nám na konci zmočí trochu oko ich snáď nezatratíme nie?Či áno? ()

sedlis

Super. Hodne jsem se obaval, co z tohohle "napadu" bude a vysledek pro mne je jeden z nejlepsich filmu roku dvatrinact..Robert sice uz je davno z formy a fyzicky lehce zaostaval za Silvestrem, ale herecky ho zase prevalcoval a dokazal, ze proste v halivudu nema konkurenci a je schopen ve svem veku zahrat temer vsechno. Klobouk dolu, super film od zacatku do konce. ()

Silasik

Vidiet nastupovat Slya do ringu je zazitok v akomkolvek (jeho) veku. Piata hviezda je za sceny v zaverecnych titulkoch a za nostalgicku scenu s mrazenym masom pri ktorej zaspominaju vsetci fanusikovia Rockyho ()

lahvi

Největší překvapení poslední doby pro mě. Největší peckáá :) Hlášky jen lítaj. Fak jsem se nasmál :) A hlavně do toho zvládli skvěle vykreslit ty postavy. Jejich minulost a osudy. A že v lásce i po 30ti letech nejsou věci vyřešený dokud se prostě nevyřeší a o co všechno se lidi můžou připravit svou ješitností. No mazééc. Jen Stallonek už je vidět, že s tričkem pořád korba, ale bez něj už opadl teda :( Ale i tak je to nesmrtelňák :-) ()

Stehno89

I přestože mi film hrozně připomínal pokračování Rockyho Balboi, tak u filmu jsem se bavil. Zápletka mírně předvídatelná, ale fyzický výkon Roberta De Nira vás vážně překvapí - to že Sylvester má kondičku vyšší než 3/4 uživatelů ČSFD dohromady vás určitě nepřekvapí, ale do Roba by jste to neřekli. ()

Tomur

Myslel bych si, že to bude slátanina s Rocky ale tahle komedie mě docela dostala. Musím uznat, že Sylvester Stallone je opravu výborný herec, nečekal bych, že se budu bavit u takového tipu snímku ale lehké doražení na Rocky ho a dobrý hlásky. Mě dostaly do toho výborné obsazení Robert De Niro bilo, herec takového formátu. Zahrál na výbornou a to není jeho šálek čaje. ()

Bednobuch

Páni, moc pěkný. Bál jsem se, že to bude blbost, ale je to pěkná komedie. Chvílemi si Staloone dělá srandu z Rockyho, ale o to je to lepší, asi jako když řekne ve filmu Tango a Casch, že Rambo je trouba. Několikrát jsem se musel smát nahlas. Pěkné popichovačky mezi hlavními boxery a i přesto, že závěr je předem odhadnutelný, tak je pěkný. Moc líbilo a můžu doporučit. ()

katkaa21

Dva staříčci si to rozdávaj v ringu, jak roztomilé obzvlášť, když to jsou Sylvester Stallone a Robert DeNiro. Boxerská klasika. Není to nijak převratný film, který by vám změnil život, ale je to dobrá podivaná. Humor nechyběl a děj se mi líbil. Jelikož jsme fanynka jak Slye tak i DeNira hodnotím tento film velice kladně a určitě doporučuji. ()

The_Exile

Pokud je pro vás Rocky srdcovka, budete se skvěle bavit. Tady si opravdu akorát Stallone a De Niro ze sebe dělají srandu a vzpomínají, jak na tom byli zamlada. Přiznám se, že už dlouho jsem se tak nesmál. Sice tam trochu překáží ten příběh, ale ten se dá překousnout. ()

golf78

Tedy nevim... Koukal jsem na to asi 35, možná 40 minut a nevěděl jsem jestli to fakt myslí vážně. Na jedné straně Stallone ve stylu Rockyho, dělník co ztratil práci a bla bla bla... Na druhé straně pupkovitej DeNiro. No a ten uječenej černoch byl jak z nějaký idiotský "déčkový" komedie a vůbec mi nezapadal do toho děje. Když se pak porvali v zelenejch kombinézách se žárovkama, pak se uvolili k zápasu apod... bylo to tak kýčovité a blbé, že jsem to vypnul. DeNira si vážím, proto dávám 3 hvězdičky. Kdyby tam nebyl DeNiro, je to za 1*. Ani jsem to nedokoukal a DVD jsem v půjčovně s radostí vracel. ()

Lazy87

Rocky vs. Zuřící býk. No proč ne. Charaktery podobné jako v předchozích filme, ale očekával jsem konec trochu dřív. ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012