Mr.Spaghetti

Film na pohodu co se zasmějete, zavzpomínáte na starý časy od Rockyho a pořád nechápete, jak můžou bejt ti chlapi už takhle starý. Hodně dobře zahraný a De Niro se mi líbil víc než Sly, přesto klobouk dolu před jeho fyzičkou, respekt ! ()

Teen.AGE.r

Od začátku jedno klišé vedle druhého, podpořené neherectvím "Frankestainovi příšery" a vyčpělým herectvím jedné legendy... abych nezapoměl byl tam i srdceryvný závěr! TO prostě není můj šálek kávy. ...65% ()

zurivymlok

V ideálním světě by se najal na podobný nápad dobrý scénárista, který by zabil toho ukecaného negra a napsal pořádné drama s podobnou tématikou; Stallonovi se do rohu postavil Burt Young, po boku De Nira stál Joe Pesci a za kamerou seděl Martin Scorsese. To by bylo něco!!! Bohužel se nestalo a tak máme další průměrákov z průměrákova. Věřím, že se hlavní protagonisti možná i bavili natáčením a zavzpomínali na dobu před více jak třemi desetiletími, kdy točili boxerské filmy. Ale bohužel až na nostalgii je to strašně neslané nemastné. ()

Reenergy

Další „boxovací" film se Sylvesterem Stallonem, tentokrát však trochu jinak. Bitva dvou mužů ve věku důchodců, to zní jako černá komedie. Tady ovšem ne! Stallone je pořád „řízek", který by dokázal nakopat i o 30 let mladším chlápkům a jindy obtloustlý, stárnoucí Robert De Niro, ukazuje ze sebe to nejlepší. To vše diváka připoutá k židli a nechá ho napjatě čekat, kdo vyhraje!? Toto čekání je navíc zpříjemněno vtipnými situacemi, hláškami a „tvrdým" tréninkem, kteří oba postarší sportovci podstupují. ()

med

Film který mi přišel zbytečný.Je to taková reklama na telefon Nokia.Strašně mi to připomínalo Rockyho nebo snad Rockyho 7.A ten konec ten zápas v ringu?Strašný. ()

golfinka1

Tento film byl pro mě velikým překvapením , příjemná atmosféra,troška napětí, dobré obsazení herců a hlavně špetka dobrého humoru ... co víc si přát , rozhodně dobrá volba na dobře strávený večer u tv :) ()

Lukkyn

Sly a De Niro chtějí za každou cenu dokázat , že ještě nejsou senilní a vrhli se do vod sebeparodie. A výsledek se sakra povedl. Je pravda , že je to příjemná změna. Ti akční hrdinové, tajní agenti už jim v tomhle věku tolik nesluší. Ve filmu je spousta povedených hlášek a sledovat dva ztrouchnivělý staříky, jak objevují taje ipodů, x boxu, a snaží se jakože "trénovat" to dělá z filmu příjemnou , pohodovu zábavu. Kim je pořád sexy kost. Sly vypadal příšerně (ale to už je v posledních filme u něj zvykem) a De Niro s tím pupkem a spocenej na konci byl už snad jednou nohou v hrobě. Přesto závěrečný zápas nevyzněl trapně. Konec trochu naměkko. Celkově však povedený počin. ()

chosan

Film mě příjde jak kdyby do něj byl splácanej rocky nemůžu říct že by se mě film nelíbil. Ale něco mě na něm nesedí. Chvilkama nic moc. Dávám 55%. ()

fabregas1

Že se ještě oba pánové objeví v rolích boxerů by málo kdo čekal ( hlavně u De Nira ). To by ale Hollywood nebyl Hollywoodem aby divákům nezajistil, že si ( penzisti ) ještě někdy sundají před kamerou trička. Sice než o box se spíše jedná o vtipný pohled na souboj člověka s věkem, ale po zhlédnutí musím říct, že volba to byla naprosto správná. Peter Segal vytvořil zábavný, příjemný a nenáročný film, který příjemně utíká, člověk se nenudí ba se bezvadně odreaguje a nakonec si může odškrtnout fajn film. ()

avalonek

Nic extra,ale pár hlášek,co stojí za to tam bylo.A už jen že tam hrál DeNiro a Stallone,tak sem to chtěla vidět.A nakonec mě to i trošku chytlo za srdíčko.. ()

carnacv

Hláškami opředená komedie, u které jsem se skvěle pobavil. Tvůrcům se podařila sázka na střet moderní doby s odrostlejší generací, skvěle umočněnou skutečností, že jeden z hrdinů (Niro) se obstojně adaptoval, zatímco druhý (Sly) si na změny moc nezvykl. Ono to samozřejmě tak trochu vyplývá i ze skutečnosti, že jeden zůstal superstar, zatímco druhý musel okusit strasti života. Nicméně, proč odmítl Sly tenkrát boxovat, a jak dopadne duel po třicetileté pauze, to jsou kvalitní zápletky, jež pozornost zaručeně udrží. Také se mi líbilo, že snímek nesázel výhradně na otřepané kecy ohledně stáří protagonistů, nýbrž nastražil i jiné momenty k pobavení. Vážně mám radost, že je stále možné sledovat herecké legendy v obstojných snímcích. ()

NeOn1702

Na tento film jsem se docela těšil. Děj vypadal zajímavě a herecké obsazení ještě zajímavěji. Nakonec to ale dopadlo tak, že většinu filmu se děj moc neposunoval, bylo tam plno klišé a hlavně mě po celou dobu přímo otravoval uječený Kevin Hart. Celý film ale přece jen nebyl tak špatný, na začátku a konci byly docela zábavné části, kde se něco dělo, jinak to bylo ale velké zklamání. ()

pan_Bily

A proč ne... Naprosto v pohodě film. Příjemná úsměvná oddychovka, na kterou se rád podívám kdykoliv znovu. Určitě je spousta frflalů, kterým přijde trapné a zbytečné „tahat dědky do ringu“ a „oprašovat zašlou slávu“ atd. a ještě trapnější odkaz na slavné boxerské role obou herců. Ale já to naopak hodnotím velice kladně, mně se tyhle odkazy a narážky na minulé role a filmy hlavních protagonistů ve filmech líbí, pokud je to udělané rozumě a kultivovaně. A to tady je. Tvůrci to trefili a zvládli velice dobře. DeNiro je PAN HEREC, k tomu není třeba nic dodávat a i Sly je tady naprosto v pořádku. Film mě bavil, pobavil, i jsem se zasmál. Na chvilku jsem maličko zapochyboval v závěru jejich zápasu, kdy mi to přišlo trochu „přeslazené“. Ale dobrá. Zajímavý komentář (moje řeč): Radek99 ()

Pythonator

Velmi příjemně nostalgické vzpomínání na dva nejslavnější filmové boxery. Rocky vs. Zuřící býk. Kdo by si to kdy pomyslel, že se někdy dočkáme tak skvělé dvojky jako Sly a DeNiro v jednom filmu. Oba hláškují jako o život a nestydí se ukázat své důchodcovské svalstvo. Navíc v režii člověka, který točí obvykle o dost ujetější a humornější filmy. Osobně bych ocenil i tady více humoru, ale i tak jsem se zasmál, obzvláště když chtěl Stallone boxovat do masa. ()

KuceraJohny

Zpátky do ringu je opravdu zábavný film. Tyhle typy filmů mám rád. Je vtipný jak se dva dědci mlátí. Myslím že účel filmu byl pobavit a to se mu určitě splnilo. Je to podobný typ filmu jako jsou postradatelný, vesměs si herci dělají srandu sami ze sebe a odkazují na své předchozí filmy. Hlavní herecké obsazení se vyvedlo. Musím zmínit že čím víc je Stallone starší tím je mnohem víc sympatičtější. A pak chci ještě zmínit Kevina Harta já prostě zbožňuju jeho humor vždy se hodně nasměju. ()

Kivis

Lítost. Ta ve mně převládá den po zhlédnutí. Čím dál víc si totiž uvědomuju, jaký měl ten námět potenciál. Stačilo by, kdyby se ho ujal někdo šikovnější s bohatšími zkušenostmi. Celé mi to připadalo v takovém "prcičkovském" stylu a když jsem v Segalově portfoliu uviděl 50x a stále poprvé, vše do sebe zapadlo. Tolik afektovaného herectví, tolik nesmyslného chování postav, ta nejtuctovější hudba, jakou si dokážete představit,... Chápu, že to má být asi především parodie na boxerská dramata, takové boxerské Scary Movie. Ale u Scary Movie je vše od začátku do konce vyhnané do maxima. Zpátky do ringu se po většinu doby plácá někde na půl cesty mezi totální parodií a klasickou komedií a chvílemi se dokonce snaží tvářit docela vážně, skoro až jako drama. Výsledek je plochý jak boxerův nos. A vrátím se na začátek - když pomyslím, jak zajímavý by to mohl být film, kdyby se ho chopil někdo, kdo umí humor používat trochu rafinovaněji, třeba tvůrci Nedotknutelných nebo v rámci Hollywoodu někdo, kdo umí připitomělé parodie dělat vlastně docela vkusně - třeba Seth MacFarlane... achjo. ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012