Moravpat

#cool, #oldschool, #zábavajaksvi*ě, #rockyhadr, #vejcedoskla, #butterscotchjellybeans, #cameltoe, #originálnízávěrečnáscena...a tak dále a tak dále...jednoduše řečeno, u filmu jsem se neskutečně bavil. S pozdravem, Paťák. ()

BobSenClar

Nemůžu si pomoct,ale jsem zatížený na tyhle "staré páky".Fim je pecka.Zábavný,hořký humor,který produkuje Sly a DeNiro je brilantní.Bál jsem se,že si ukousli velké sousto,že výsledný fight bude vyžehlený a přifouklý.Nebyl.Ještě jsem zamáčkl slzu.Jediná vada na kráse je,že mám trochu pocit,že si Sly pořád musí hrát na Rockyho a Lancelota.Jako by i sám sobě pořád chtěl dokázat,že nepatří do starého železa.Zatím mě to baví a věřím mu.Otázka je,jestli dokáže včas přestat.Oprášil už kde co.80 % ()

vanikka22

Stallone, De Niro a Basinger jsou jistě jmény, které dokážou přitáhnout velkou pozornost. Film je celkově docela milý a vtipný. Jen už je u Stalloneho a De Nira vidět jejich pokročilý věk a jejich boxerské pohyby mi moc boxerské nepřijdou. Ale ono to je asi i záměrem filmu. Kdokoliv má tyto herce rád a je ochotný zavřít jedno oko, tak si jistě film užije i s úsměvem na tváři. ()

neo_ap

Čekal jsem dalšího Rockyho. Ten se však nedostavil. Námět není špatný. Pár důchodců si po letech vyřizují účty. Bohužel, se to nepovedlo. Děj je zdlouhaví, nic neříkající. Trochu naivní až nedůvěryhodný. Na partu důchodců by tolik lidí nepřišlo. A i kdyby, pochybuji, že by vydrželi ty všechna kola na nohou. Hlavně po takovém „náročném“ tréninku. Rocky Balboa byl skvělí snímek. Tento film mi přijde jako nějaká jeho nástavba. Pokus postavit Stallona ještě jednou do ringu. To sice nedopadlo nejhůř, ale v porovnáním s Rockym, je to slabota. 50/100. ()

Necrophobic

Tak jak bych mohl toto asi ohodnotit. Můj oblíbený Stallone s nejoblíbenějším De Nirem ve filmu o mém nejoblíbenějším sportu a jako třešnička na své roky stále pěkná Kim Basinger. Možná lehce nadržuju ,ale takhle dobře jsem se už dlouho nepobavil. Film je nadupaný hláškama a nostalgií vyhaslých boxerských rolí obou herců. Dobře ,na závěrečném zápase je vidět ,že technika úderů už není až tak dokonalá ,ale stále se není zač stydět.Jen snad ,že vydržet v tomhle věku plný počet kol při tomto nasazení ,je spíš trochu z fantasy žánru(hlavně u Kida který asi většinu života prošukal a prochlastal). Jinak nemám co dodat skvělý film,charismatičtí herci co víc si přát. Za mě 89%P.S. Neutíkejte od zavěrečných titulků. ()

tomkat

3* - nejvíc za to, že tenhle film dokázal nakonec zaskórovat dobrým průměrem tam, kde námět předem sliboval tvůrcům tak trochu profesní sebevraždu. Jako bonus zažijete pár ironických chvilek, a sympaticky uměřené herectví. ()

MichioHi

Nebýt tam sexouš Stallone, tak se ani nedodívám... Nuda, nuda, nevtipný humor, žádná hloubka, žádné emoce, a o ničem příběh.... ()

smoukii

Super. Kvůli tomuhle filmu jsem se zaregistrovala na csfd. Ne snad proto, že by to byl nejlepší film, co jsem kdy viděla :-) Ale měla jsem pocit, že nestačí, když na ten film pošlu jen svý známý, protože ve srovnání s jinými filmy tohohle typu z poslední doby (Expendables, JCVD, Sabotage, Bad ass, atd.) tenhle vyčnívá svým opravdu povedeným humorem. A samozřejmě taky tím, že se sešel Sly s De Nirem – myslela jsem, že to bude hrůza (čti: že se Sly ztrapní vedle De Nira), ale De Niro hrál, Sly dělal to, co vždycky, a dohromady to kupodivu fungovalo výborně. A pokud tam půlka vtipů nepřistála až v průběhu natáčení díky hercům nebo režisérovi, zaslouží scénáristi metál, protože oproti např. Expendables, kde je většina vtipů chabých a člověku se ten film líbí hlavně proto, že miluje starý akční pecky a naplní ho sentiment, když vidí ty starý bardy pohromadě, u tohohle filmu jsem se upřímně zasmála většině vtípků. Škoda, že tohle scénáristické duo nepsalo Expendables... ()

metla

Ti staříci vypadali, že to bude hrozná ostuda, ale dají si slušně do budky a kromě toho zalátají 20-30 let staré rodinné problémy, kromě svých finančních situací. Vtipné, uvěřitelné, pozitivně laděné ... ()

JerryPilsen

Naštěstí dostatek humoru převyšuje zbytek filmu.Líbí se mi,když si ze sebe dokáží i tak slavní herci dělat srandu.Potěšilo i několik odkazů na původní filmy.Sportovní zápletka je ale těžko k uvěření. ()

sun.eagle

Tolik hlášek naroubovaných do jednoho filmu a aby všechny padly na úrodnou půdu jsem už dlouho neviděl. Hlavně Alan Arkin to ze sebe střílel kadencí "bezbolestné" Jesseho Ventury. Obě legendy si ze sebe s chutí dělali legraci a já se skvěle bavil. ()

kreyson13

Kdo kdysi v pravěku hltal Rockyho, tak pro toho je tenhle film taková milá sentimentální ptákovina. Navíc nabitá hláškama. "...není to kvůli mý vejšce a barvě???..." "...ne, protože jsi malej a černej!" ()

andydufrsn

Vědom si toho, že de Niro nikdy nehrál ve špatném filmu a Stallone nikdy nehrál v dobrém jsem byl na tenhle snímek docela zvědav. Bohužel se to celé převážilo na tu Stalloneho variantu. Dějově slabé bez nápadu bez emocí, prostě slabota ()

Kinepa

17. 4. 2016, NOVA, Na začátku jsem myslel, že se ani nedodívám, jaká to byla kravina Naštěstí po hodině se to dalo alespoň do průměru. Hodně slabý film. ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012