soukyd33

Film neoslní ani neurazí. 50/50. Hlášky jsou očekávající podle scén, tudíž nic zvláštního. Příběh je zajímavý. Koukat se na to dá, ale oslnit to nedokáže. Oba dva složí každého, kdo se jim postaví. Ani jeden si ale zápasem není jistý. Poznámka: Nakonec vyhraje hlavně přátelství. Hvězdiček 4 ()

Camel91

Smaragdová Superkunda je nahláškovaný film s vynikajícím obsazením a skvělým humorem. Jen si myslím, že by Razor(Stallone) se svojí fyzičkou nemohl prohrát nad Kidem(DeNiro), ale to je jedno tvůrci to chtěli jak to chtěli i tak je to dobré.. ()

Mitchoza

I když jsem fanouškem filmů se sportovní tématikou, tak na tento snímek jsem narazil úplnou náhodou. O to větší překvapení bylo, jak moc se mi líbil. Užil jsem si tady narážky na Rockyho, povedené vtipy, starého trenéra i "odhalení" dobrého srdce Billyho McDonnena. Závěr byl možná předvídatelný ale myslím, že přesně takový, jaký si divák u takového filmu přeje. Sečteno a podtrženo, za mě jasných pět hvězd. ()

Bogrant

Vek nie je nikdy prekážkou. Stallone a De Niro rozhodne nepatria do domova dôchodcov. Ich vzájomný Grudge Match je príjemne a nostalgicky ladená, vo finále náramne, ale k vzhľadom ich kariére pochopiteľné zakončená oddychovka, ktorá sa nebojí ich velebiť a zároveň trefne podpichovať. ()

zekon

Zaregistroval jsem až 8 let po... nechápu jak mě to mohlo minout. Tohle naprosto předčilo Rocky 5 a dál, herecký koncert, vtip, a to jak to "dědci" dávali celkově, paráda! ()

lip2

Mile překvapení plné do dokonalých hlášek a vtipů kino narvané k prsknutí a byli chvíle kdy lidé řvali smíchy až padali ze sedačky tak to mluví samo za sebe zde můžu říct doporučuji každému na tento film zajít do kina kdo se chce fakt podívat na vtipnou sportovní komedii. ()

rebels

Film mi krásně sednul,nenudil jsem se a mnohokrát jsem se perfektně zasmál. Jedna hláška za druhou.Z kina jsem odcházel spokojený s dobrou náladou. ()

azazem11

No když si prohlídnete moje hodnocení, zjistíte že poslední Stallonovi a Schwarzeneggrovi filmy mají ode mě hodnocení pět hvězd, ale věřte tomu že to není kvůli tomu že to jsou mi oblíbení herci ale opravdu kvůli tomu že to jsou kvalitní filmy a hlavně u filmu Zpátky do ringu můžu s klidným srdcem říci že jsi těch pět hvězd opravdu zaslouží. Komedie o tom jak se dva boxeři po letech vrátí do ringu aby si dokázali kdo je lepší má opravdu vynikající humor, super hlášky a hlavně skvělé herce De Nira, Stalloneho a Alana Arkina. ()

Brain32

Obrovské překvapení plné humoru! :-) Stallone nestárne, je to prostě neskutečný frajer a De Niro též skvěle :-). Ne vážně Stallone zraje jako víno, líbí se mi snad čím dál více ()

Janusa

Vyborna podivana. Humor, typicky stallonovsky a popichovani Stallona a De Nira stoji za to :D davam bez vahani 5 hvezd. ()

Maximus

Již jednou Sly a De Niro předvedli, že i takové herecké ikony umějí vedle sebe "hrát" a nezastiňovat jeden druhého ve filmu Země policajtů. Po letech se opět tito dva velikáni vrátili zpět a opět v novém snímku dokazují, že příběh je dokonale herecky rozložen. Myslím, že po přečtení scénáře si oba bardi řekli - proč to nevzít a nenatočit odpočinkový film, ve kterém každý divák na jedné straně vidí mladého Rockyho Balbou a na druhé LaMottu. Tito pánové (Sly a De Niro) již Hollywoodu nemusejí dokazovat své kvality a brát filmové scénáře za každou cenu. Vybírají si - a myslím že i tentokráte jejich volba byla velmi dobrá. Snímek je opravdu odpočinkový, žádná divočina či rychlá jízda. Je to tak trochu podobné snímku ROCKY 6, kdy se spíše děj zaměřuje na hlavnímu hrdinu, jak bilancuje svůj život, svoji kariéru a jak má chuť stále dokázat sobě a "světu", že ještě nepatří do starého železa! Snímek má spád, divák se nenudí a musím uznat, že před koncem blížícího se finálního utkání v ringu jsme si říkal - ...jen aby to scénárista nepokazil!! Závěr filmu byl naštěstí vyřešen myslím skvostně! Z kina jsem odcházel s pocitem, že i když je mi 37 let a vyrostl jsme na sériích filmů ROCKY, který jak jsem se domníval již nebude dále pokračovat - že tento hrdina mých mladých let je stále tady, i když v poněkud odlišném filmovém snímku, který - jak jsme uvedl v úvodu mého komentáře - stejně evokuje návrat na plátna kin této boxérské legendy. ()

hajner

Úžasná dedskovská komédia s bravúrnym obsadením a s gagmi z predošlích rolí(narážky na Rockyho a iné). Až na tie výrazi pri poslednom súboji to bola jedna obrovská jazda so starými pákami. ()

Krupier

Výborná komedie,dalo by se říct ze staré školy,zároven s mým nejoblíbenějším hercem S. Stallonem. V mnoha scénách nostalgicky odkazuje na legendárního Rockyho(např. scéna se syrovými vejci). Zábavný film,který potěší a z kina budete odcházet s ůsměvem na rtech. Takže za mě jasné 4 hvězdy. ()

PORTER44

S.Stallone vs.R.De Niro jako boxerské legendy se na starý kolena znovu potkají v ringu a je z toho docela dobrá a zábavná podívaná.Trénink S.Stalloneho připomínal některé scény jak vystřižené z Rockyho. ()

koumes.

Sice by si asi hodně dědků přálo takhle umět poskakovat v jejich letech, v tomhle ohledu smekám, na druhou stranu jsou oba ostřílení herci a tak bych čekal více realističnosti. Tvůrci filmu snad vše co šlo, přehnali. ()

MarlowePetr

Celkem jsem se bavil, vtipné hlášky, dal bych tři hvězdy, ale jedna hvězda navíc za autentičnost (ve svém věku) obou představitelů v ringu. ()

Rapappa

Mám na to jít? Nemám na to jít? Ještě že jsem šel! Bavil jsem se a líbí se mi parašutisti a také závěrečné titulky. ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012