emdvojka

Ak sa vám páčia filmy ktoré sa hrajú s časom, tak je tento film správny výber. Trošku mi to pripomína Butterfly effect...ale to je asi len podoba čiste náhodná :-) ()

Shona

Neznámý název + neznámí herci + neznámý režisér = překvapivě dobrý film. Tohle sci-fi zaujme především jednoduchým, ale o to poutavěji natočeným scénářem a nečekanými hereckými výkony. Škoda toho závěrečného happy endu, který zrovna tady působí jako pěst na oko. Stačilo nějak naznačit, zamlžit, ale to by pak asi nešlo o americký film :/ ()

Blaogranas

No skutečně slušny akční sci-fi. Ze začátku jsem si říkal nuda, ale nudný to určitě nebylo. Samozřejmě každá akce v minulosti vyvolá reakci v budoucnosti, o tom žádná, ale že by to vedlo až k takovému happy endu jsem fakt nečekal. A určitě to nesráží kvalitu filmu. Dennis Quaid zahrál jako pravý machr a role hasiče mu náramně sedla. Celkově bych hodnotil na takových 75%. ()

Kaucuk

Tak příběh a nápad to má skvělej, promyšlený to je. Herecký výkony sou taky super. Ale na pět to neni:) i když sem se bavil a bavil tak to chtělo ještě něco víc. Mimochodem...doktorka, hasič a policajt v jedný rodině:) to by bylo jedno který číslo bych vytočil, jestli 150, 155 nebo 158 vždycky bych se dovolal k nim domů:) ()

Torgal

Rozjazd je síce pomalší a pomerne fádny, ale keď sa prvý krát zmení história, tak vás film pohltí a nedočkavo budete čakať na to, s čím sa (veľmi zaujímavý) scenár vytasí najbližšie. A nebudete sklamaní. Film vynikajúco graduje až k samému koncu, ktorý je predsa len príliš happy-endový. 8-/10 ()

cuneus

Závěr to opravdu shodil ze stoprocentního hodnocení. Jinak tomu nelze co vytknout. Dokonce by námětem předčil i daleko úspěšnější Butterfly Effect. ()

frbulka

Filmy s podobnou tématikou opravdu můžu, trošku mi to připomínalo dříve shlédnutý Butterfly Effect, ale Frekvence nebyla horší, možná naopak...Perfektní divácký zážitek, který jsem od tohoto snímku neočekávala. Ke vyústění filmu mohu říct jen : a proč ne??? ()

Kingjiri

Dle hodnocení jsem teda očekával víc. Ze začátku dost napínavá a zábavná podivaná, ale jakmile se do příběhu začala motat zápletka s vrahem, začala příběh trochu ztrácet dech. A to i přesto, že šlo vlastně o akční část, který mám většinou rád. Nějak mi do příběhu vrah a jeho snaha o dopadení nesedli. Radši bych byl, kdyby se celej film věnoval pouze snaze syna zachránit otce. Nicméně všechno ostatní, co se týče herectví nebo technickejch kvalit bylo na slušný úrovni. Jen interesantnější příběh jsem trochu postrádal. Tři silnější hvězdy, ale i přes výhrady do čtvrtý hvězdy fakt moc nescházelo. ()

tranquill

Spousta časových paradoxů, ale to nelze ve filmech, kde se mění minulost či budoucnost řešit. Napínavý thriller, výborný Dennis Quaid, člověka to posadí do křesla. Konec trochu překombinovaný, ale jinak spokojenost :-) ()

Iriquindae

Nápad výborný - rozhovory otce a syna napříč časem jsou rozhodně nosné téma. Tady se to ale podařilo téměř zcela utopit ve sladkobolném a rádobydetektivním příběhu. Nicméně jsem pořád rád, že jsem to viděl. ()

Drom

No bylo to lepší, než jsem čekal, ale jen průměr. Začátek, ač podpořen úvodním požárem, se vlastně táhne až někam do poloviny a pak teprve začíná nějaký to sci-fi s thrillerem v závěsu. Kamera se sice snaží (nejen ohníčkový scény) dramatizovat, ale nijak úchvatně nebo originálně, takže první půlka je tochu nuda s dávkami sladkého rodinného života v júesej. Duhá polovina byla lepší a potěšilo rozuzlení honičky za vrahounem před koncem. Ale ten úplně závěrečnej patos, ten byl taky děsnej. Měli to střihnout o scénu dřív, ale holt autoři museli ukázat i pomalejšímu divákovi, že přišel hepyjend a hrdinové mohou dále žít svůj skvělej americkej sen. ()

Ondr@932

Zajímavý a originální sci-fi námět + skvělé herecké výkony dvou hlavních herců. Více není co dodat, prostě spokojenost. 80% ()

ludva10

Tento film jsem včera viděl poprvé. Tak nějak jsem si ho pustil, protože nic jiného v TV nedávali. A udělal jsem dobře. Musím říct - no pane jo. Nepamatuji se, že bych snad viděl fim, kde se takto promítají různá časová pásma ( nebo se cestuje časem ) a vše do sebe super zapadalo a nevypadalo to vlastně nakonec zmateně a nepochopitelně. Tento fim si myslím je u mě první, co to dokázal. A ta atmosféra - od začátku do konce jsem netrpělivě čekal, co bude dál a jak to nakonec vlastně skončí. A zápletka s vrahem také super vymyšená. Takže nelze říct víc než: "klobouk dolů" všem, kdo se na něm podíleli. ()

Plechpetr

Až na průměrnou část ve středu filmu, kdy koukáme v podstatě na obyčejnou kriminálka, je to dobrý scifi film. Určitě doporučuji, ale ne každému se to bude líbit. I já tu dám o hvězdu méně. ()

Razzor_82

"Haló, jsi tam ještě?" Asi neznám nikoho, kdo by nechtěl díky časoprostoru měnit minulost. Stačí k tomu vysílačka a polární záře. Moc se mi líbil chytlavý scénář i tahle myšlenka. Dojemný vztah otce a syna v 30.ti leté časové paralele. Tajemný příběh ve kterém je divák plný očekávání. Pohodové herecké obsazení. Opravdu škoda toho kýčovitého happyendu. Snímek si mohl zanechat větší temnost i tajemství. I tak, dávám výborných 8/10 ()

NorseSword24

2 problémy. 1/ Koniec a celá zápletka mi pripomína Flasha, ale ten mal perfektný koniec so silným emocionálnym obratom. Tu si tvorcovia povedali, že spravia čo najviac jednoduchý happy end. Podľa mňa veľká premrhaná príležitosť. 2/ cestovanie časom tu vôbec nedáva zmysel. Ľudia sa môžu o tomto hádať, ale keď hlavný element nedáva zmysel v storytellingu tak to proste nefunguje. Ale inak to bolo pekne a zaujímavo natočené, na nie tak veľký film. ()

Odpadlik

Tenhle film mi o víkendu odněkud přinesla přítelkyně a musím říci že stejně jako někteří hodnotitelé tady, jsem ani já ten film neznal a v půjčovně bych si ho asi nepůjčil. O tom víc mě ale překvapil velmi inteligentní scénář, kdy člověk musí opravdu trochu přemýšlet a kombinovat s hlavními postavami. Nejsem sice moc přítelem patetických scén typu otec-syn, ale v tomto případě v tom byla taková zvláštní nostalgie, že mi to ani trochu neublížilo. Nakonec i já sám si pamatuju jak jsme s bratrancem a strejdou vysedávali v létě v chalupě na balkóně a fascinovaně z rádia poslouchali "Ok1xxx, tady Ok1yyy ..." ()