Reklama

Reklama

Dobro proti zlu

(seriál)
USA, (1999–2000), 15 h 46 min (Minutáž: 43 min)

Tvůrci:

Josh Pate, Jonas Pate

Hudba:

Will Thomas

Hrají:

Clayton Rohner, Richard Brooks, Googy Gress, Marshall Bell, Kristin Minter, Michael Adler, Jolene Blalock, Ezra Buzzington, Dominic Keating, Cress Williams (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(22)

Obsahy(1)

Novinář Chandler Smythe je náhodně zavražděn Morlokem v den svých 35 narozenin, je přijat do Sboru a stane se partnerem Henryho McNeila. Agenti Sboru jsou "Boží policie" na Zemi, bojují proti silám Temna - Morlokům a také Faustiánům. Faustiáni jsou obyčejní lidé kteří podepsali smlouvu se zlem které jim výměnou za jejich nesmrtelnou duši poskytlo nějaké výhody. Pokud agenti narazí na takovou ztracenou duši musí ji přinutit vypovědět smlouvu nebo ji odstranit. Morloci jsou Faustiáni kteří zemřeli a stali se tak bojovníky za temnou stranu, vypadají jako lidé, ale v zrcadle je vidět jejich skutečná podoba. Jsou úspěšní, odvážní a je velmi težké je zabít - pokud je člen Sboru zabit Morlokem ihned se jím stane také. A tak probíhá nikdy nekončící boj Dobra proti Zlu ... (DarkDemon)

(více)

Recenze (2)

anderson 

všechny recenze uživatele

Tak táto 22-dielna pecka bežala na NOVE pod názvom DOBRO PROTI ZLU. Samozrejme v príšernom vysielacom čase. Atypická séria so za vlasy pritiahnutým námetom, v ktorej sa všetko snaží byť cool - a aj to COOL je. (25.3.2004) ()

numan 

všechny recenze uživatele

Nic moc - takoví Starski a Hutch s bubákama. Pokud se jede na veselou notu krimikomedie, je to místy i zábava. Jenže jakmile atmosféra zvážní, nastupuje těžká nuda. Zaplaťpámbu figury jsou celkem živý - takový trubkoidní, takže se to dá. Triky a efekty nečekejte - jak brzo sami pochopíte, členové Sboru nemají nadpřirozené schopnosti, takže magie si skoro ani nevrzne. ()

Reklama

Reklama