Chucky jednoho dne dospěl a zjistil, že je načase najít si nevěstu. Vybral si dobře. Tiffany jeho lásku opětovala, ale to mu nestačilo. Chtěl být nesmrtelný. Dobrý nápad. Právě byla na silnici havárie a leží tam spousty těl. Stačí si jen vybrat. (oficiální text distributora)

Keytt

No moc nechápu, co měli ty plastové souložící panenky znamenat. Poměrně se mi líbil první díl (Dětská hra), kde je v celku jasné o co jde. Převtělený zločinec se za pomoci dítěte snaží najít cestu k lidskému tělu. ALE o co jde v Chuckyho nevěstě? Pro mě to bylo něco jako: posedlá ženská - vražda - posedlá panenka - vražda - soulož panenek - další vražda ...a tak to jde pořád dokola. Hodně slabé. ()

MadyDollar

"So how did u end up like this? Well, it's a long story. In fact, if it was a movie, it would take three or four sequels just to do it justice." Podle mě nejlepší díl celé dosavadní hexalogie. ()

JesterKruger

Větší chu*ovinu jsem neviděl. Nevím jestli je to fér nazívat hororem, a nevím jestli je fér tomu dát 5*. Zamilovaný pár vražedných panenek, Charles Lee Ray (Chucky) a Tiffany (Tiffany), kteří spolu vraždí, a přitom je to s něma tak komické. Jediná věc co mi nepřišla komická je ta, jak na toho chlapa vyletěly ty hřebíky, a on je měl přibodané jako Pinhead z Hellraiseru, a ta scéna je jen vrchol hnusu a nic víc, ale scéna kde se Tiffany s Chuckym (víte co myslím) mě totálně smíchy dostala a nevím co jako říci. Je to horor, který není správné brát vážně. Je to vlastně horor s nádechem komedie, a s rozumem by si to zasloužilo hodně slabé 3*. Kdybych to měl hodnotit podle citů, tak je to na 5* ()

BLEEDER

Po slabej trojke prichádza štvrtý diel s bábikou Chucky - Chuckyho nevěsta. Chuckyho nevěsta robí úplne niečo iné a nové než sme doposiaľ videli. Z hororu tu máme čiernu komédiu a úprimne to vôbec nebolo zlé. Brutalita a čierny humor tu boli urobené veľmi dobre i keď miestami boli možno až trochu prehnané. Nové postavy boli zapamätateľné a ku každej ste si dokázali vytvoriť svoj názor a vzťah. Miestami tu boli slabšie herecké výkony, ktorých príčina je nižšie bodové hodnotenie. Príbeh bol veľmi jednotvárny a celý film sa riešila len jedna a tá istá zápletka. Tým pádom tu neboli žiadne iné zápletky a rozuzlenia, čo dodáva pocit, že sa vo filme deje stále to isté. Finálna bitka bola prekvapivo veľmi podarená a  posledná scéna bola TOP! Za mňa podarená čierna komédia. 60% ()

pavont

Vpodstate sa jedna o ciernu komediu ci parodiu. Z hororu tam nezostalo skoro nic. Ale musim povedat, ze som sa bavil. Takze pekne3*. ()

Neezy

Tak díky téhle ****** jsem si vypěstovala strach na panenky. Proto nedoporučuju nikomu, kdo se bojí všeho.. Možná, že by moje hodnocení nebylo tka přísné, kdybych nebyla strašpytel, ale jsem. A taky mi to přišlo prostě dost nechutné. Jednu hvězdičku dávám za vtip s gumou. ()

mcamino

Jsem z toho takový rozpačitý, film mě zrovna nějak nepřitáhl, ale na druhou stranu když jsem si řekl že už to vypnu, uvědomil jsem si, že vlastně chci vědět, jak to dopadne. Pod pojmem komedie/horor si představím něco jiného, třeba Scary movie, problém tohohle filmu je že se ani nesměju, ani se nebojím, a to je pak průser. ()

scr3am

Škoda, že se vytratil hororovej prvek předchozí trilogie, nicméně se na to i tak dobře dívá a navíc se člověk u toho skvěle baví:-) ()

Lanie47

Tak tento diel už z pôvodnou trilógiou okrem Chuckyho nemal absolútne nič spoločné, čo je veľká škoda, pretože hoci 2 a 3 už tiež neboli na úrovni 1, aspoň sa v nich objavoval Andy (aj keď v 3 diele už v podaní iného herca...), ktorý tomu dával aspoň logiku a príbeh, zatiaľ čo takto to bol len priemerný horor ktorý ničím nenadchne no ujde. Nehovoriac o tom, že hoci tu ešte len Katrerine Heigl začínala, postava sa jej vôbec nehodila...(ona je predurčená na romantické blbostičky). Jediným plus filmu bol Chuckyho nemiznúci šarm a to aj vďaka dabingu Brada Dourifa :-) A to ani nehovorím o tom, že scéna bozkávania a sexu dvoch bábik sa na plátnach len tak nevidí :D Obrovským sklamaním bol ale koniec - ten bol naozaj primitívny a už teraz som zvedavá ako ďalšie diely spustošia...Ách, kde si Alex Vincent? ()

SNCIS

Chucky je zpátky a tentokrát má i šťabajznu. Dlouho trvá, než se to rozjede... A pak je to spíše komedie než horor. Sex scéna s panenkami pobavila. "Máš gumu?" Také potěšila štětina Jennifer Tilly v první polovině filmu, protože se se na ní hezky koukalo. Dějově to je o cestování z bodu A do bodu B. Během cesty se pochopitelně zabíjí a je třeba zmínit, že originálně. "Klidně mně zastřel! Já se vrátím zpátky, vždycky se vrátím zpátky... Jen to umírání je hrozná otrava." Nicméně se mi nelíbilo, že s toho dělají komedii. I když jsem psal spíše pozitiva, tak je to nejslabší díl, co jsem doposud viděl. - 40%. ()

Chuckymaster

A Chuckyho série nabrala směr komedie... Ale i přesto na tomto snímku nevidím prvky komedie. Film se mi líbil to nemůžu popřít, Chucky má skvělé jizvy a konečně se ukázala Tiffany. Ale s tou brutalitou mohli trochu ubrat. :D ()

maro0902 odpad!

ty bláho toto snad je horšie ako najhoršia nočná mora:))ja už ozaj neviem ktoré hovedo dalo na toto čo i len dolááááááár. ()

tiffyy

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů z celé ságy Chuckyho. Jennifer Tilly roli Tiffany zahrála perfektně a začátek filmu je tak úžasný, že bych ho mohla sledovat pořád. Je sice už znát, že to je jeden ze starších filmů a když nenajdete verzi s lepší kvalitou, tak to může kazit požitek. Když jsem byla menší, tak jsem se Chuckyho a Tiffany bála (v té době jsem si z nějakého důvodu myslela, že Annabelle a Tiffany jsou jedna a ta stejná panenka). Pro lidi, co na Chuckyho narazili poprvé, nebo neviděli tento film, tak jim může připadat jako nějaká slátanina, ale já z toho cítím tu nostalgii, takže to pořádně zhejtit nemůžu. ()

IamWerca

Konečne od tejto časti to začalo byť zaujímavé film ktorý stratil svoju kvalitu postupom časti chytil druhy dych a spracovanie je skvele, zaujímavé a vie fakt pobaviť. Ideálne spojenie zaľúbený par plus par dvoch sadistických vrahov. Za mňa jedna z najlepších časti. ()

Tygr a drak pokračuje

Tygr a drak pokračuje