Série(3) / Epizody(75)

Americký rodinný dobrodružný seriál inšpirovaný dielom spisovateľa Edgara Rice Burroughsa s ľahko komediálnym nádychom opisuje ďalšie dobrodružstvá divokého Tarzana, ktorý sa stratil v africkej džungli ako dieťa, keď jeho rodičia spolu s celou výpravou prišli o život. Vychovávali ho zvieratá a predovšetkým opice, z ktorých najvernejšou mu je roztopašná Cheetah. Tarzan (WOLF LARSON) nemá žiadne spoločenské vzdelanie a hovorí lámanou angličtinou. Je však statočným ochrancom prírody, zvierat, životného prostredia a čestných ľudí, ktorých nečakane stretáva v džungli. Jeho život nečakane ovplyvní priateľstvo s členmi vedeckej expedície. Najviac si obľúbi Jane Porterovú (LYDIE DERNIEROVÁ), francúzsku vedkyňu, ktorá pracuje na záchrane ohrozených druhov zvierat. Jej spolupracovníkom a Tarzanovým verným kamarátom sa stane Roger Taft Jr. (SEAN ROBERGE), syn bohatého podnikateľa z New Yorku, ktorý v africkej džungli vybudoval výskumnú stanicu. Simon Govier (MALICK BOWENS) je zase priateľský domorodý Afričan, ktorý vyštudoval v Anglicku. (oficiální text distributora)

Chrustyn odpad!

Pokud se nepletu tak to byl první seriál, který Nova vysílala. Takže je vidět, že svojí kvalitu si nastolila už od začátku. ()

dopitak

Novácká zábava měla svá specifika, a my ročníku Vypsané fixy jsme prostě tohle po odpoledních sledovali, a ne v repríze, ale v premiéře. ()

Flego

Primitívny seriál, ako to často býva keď sa známa postava z románov či filmov dostane k seriálovému spracovaniu. ()

Ištván87

Pro mě osobně to voní dětstvím. Vzhledem k tomu, že jsem tenkrát začínal chodit do školy a každej všední den pro mě byla šílená noční můra, tak seriály typu Knight rider, Helena a její chlapci, Vražedné pobřeží nebo právě Tarzan (o Magionu a studiu Vega na český tv nemluvě) pro mě byly útěkem od tragičnosti mého života a toho, že zejtra je taky den a já budu muset zas vstávat v sedm ráno a jít do školy se učit a občas na sebe nechat řvát naší úču (s ohledem na její věk a praktiky bych viděl výchovu někde v Hitlerjugend). Takže ty dvě tomu dám. Za všechno co pro mě tyhle seriály tenkrát znamenaly. ()

duklak2

Úvodní znělka je něco úchvatného. Legendární! Nějak nechápu zdejší nízké hodnocení. Myslím, že toto rozhodně nepatří mezi nejhorší seriály. ()

ledzepfan

když mi bylo sedm(nebo kolik)let-a jakýkoliv trochu akčnější Tv produkt se vezl na vlně nadšení z klasik jako pobřežní hlídka či Bewerly Hills 900210-tak jsem zcela beze studu žral i tuhle demenci....dnes tak vedle jedné hvězdy za Čitu musím přidat ještě jednu zcela bezvýznamnou a sentimentální.. :) ()

zdepapepa

Já jsem ten seriál měl rád, nemohu si pomoct, ale vždyck mi učarovaly exotické exteriéry. Do toho přidejte relaxační, nijak extra napínavé děje jednotlivých dílůd a máte dobrý seriál na zabití 30ti minut. A přiznám se bez mučení - na Jane se mi dívalo dobře. Dámské (dívenkovské) osazenstvo se zase mohlo kochat (och, och, och) Wolfem Larsonem a všichni byli spokojení. Nejvíce ale asi novácké píplmetry. A kapsy tvůrců. ()

maverick10

Waw paradni podivana, uzasny dialogy, ktere musel napsat sam William Shakespeare, herci byli uzsni a kazdy dil byl zalozeny na inteligentnim humoru a propracovanych akcnich scenach. . . . . . jaj pisu uplne o jinem fimu . . . . .tak vite co, kdyz to vezmete ironicky tak to sedi taky. ()