Chuckyho sémě

• USA Seed of Chucky (více)

Nejoblíbenější zabijácká panenka se vrací - Chuckyho odkaz pokračuje v novém členu rodiny! Chucky a jeho vraždící družka Tiffany jsou přivedeni zpět do života svým osiřelým potomkem Glenem. Chycky a jeho nevěsta smetou Tinseltown vichřicí a rozpoutávají nové násilnické akce vražedného řádění! (oficiální text distributora)

Loky393

Hmmm slabe slabe směšne jak se chcete bat když se divate na špatně ušite panenky s debilnim hlasem ( nic pro dublerum ) a ještě k tomu onanujici panenka to by mohlo byt maximalně dalši pokračovani Přibeh hraček nudil sem se a smal ale stupiditě ()

tos94 odpad!

Po shlédnutí všech dílů, jsem zhodnotil tento díl jako nejhorší. Uplně "zabitá" pointa filmu, film jako takový ztratil svůj důvtip a promyšlenost. Raději se vyhnout. ()

Jakeify

Horor-komedie to je to co mi baví a tohle mi opravdu bavilo. Jelikož jsem žádný jiný film s Chucky zatím neviděl, nevím jestli tohle bylo slabší nebo lepší, ale určitě to byla skvělá zábavná podívaná. Masturbující trpaslík se přece jenom tak nevidí. ()

Barney odpad!

To nebyla ani vtipné, ani strašidelné. Bylo to prostě blbě. Neuvěřitelné blbé a naprosto zbytečné. ()

Rathe

Tak tahle vraždící loutka je naprosto perfektní! Takovouhle hororovou komedii s loutkami jsem snad ještě nikdy neviděl. A já jsem si to naprosto užíval. A jak tu vytvořili ty "rodinné" loutkové vztahy. Celou dobu tady vidíte vraždící loutky. A když se navzájem zabíjeli, tak mi jich bylo strašně líto. A do toho ještě dají nějaký vtípek, takže člověk brečí a směje se zároveň. Taky se mi moc líbila hudba a celkově to bylo fakt vydařený. Možná teď trochu lituji, že jsem neviděl sérii Dětská hra - na to se musím zpětně podívat... ()

Duffman 97

Nemůžu si pomoct.S hororem to sice nemá nic společného,ale je to dost dobrá komedie.Scény kdy Chucky onanuje nebo odrovná Brittney Spears,jsou skvělé.Ve filmu také lze najít odkazy na filmy jako Osvícení nebo Psycho.Jennifer Tillyová bila skvělá. ()

SNCIS

"Zabíjení je závislost jako každá jiná, není to něco, co bych měl schovávat ve skříni." Do rodinky vstoupila další loutka japonec, neboť na sobě má Made in China. Celý film pak řeší jestli je kluk či holka. Chuck si tu leští žížalu nad Kelly Clarkson a sejme Britney Spears. Chuckova milá zase řeší s psychiatrem problém okolo zabíjení. Jennifer Tilly od posledního dílu přibrala, ale na kráse jí to neubralo. "Pěkné kozy." Jennifer tu hraje sama sebe, takže slavnou herečku. No, já se přiznám, že nebejt téhle sérii nevím, kdo Jennifer Tilly je. Podle všeho svého času populární herečka, tak jsem si doplnil alespoň znalosti. "Teď bych měl něco říct, ale nevím co... Seru na to!" Horor to v žádném případě není, ale komedii, kde je pár špatně natočených krvavých scén. Místy to vypadá i jako parodie, což sráží kvalitu filmu. - 10%. ()

Chuckymaster

Tak tento díl je pro mě hned po dvojce te n nejlepší. Chucky, Tiffany, Glen rozjely tento díl opravdu dobře a jsem rád že tam byly prvky jak hororové tak vtipné. Chuckyho model je bezvadný a opět se ponoříte do atmosféry filmu. Jen si tak spomínám ta prvního chuckyho.. To byla klasikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! ()

Dr.Hybernus

Pro upřesnění bych tomu opravdu neříkal horor. Je to připitomělá komedie o panenkách, které teď nemají vražedné sklony. Obsahuje teenagerský humor. Pokud čekáte strašidelné a brutální scény plné krve, tak vás musím zklamat. Taková dobrá oddechovka, když si chcete dělat jiné věci, ale chcete mít puštěnou nějakou kulisu. ()

denisvavrin

Kdyby to nebylo bráno jako komedie tak je to jasný odpad! Ale tohle fakt pobavilo. Doporučuji koukat v českém dabingu kde ty hlášky vyzní líp. Taky musím ocenit filmovou narážku"Glen nebo Glenda", což poukazuje na stejnojmenný film Glen nebo Glenda, který natočil Edward Wood. ()

IamWerca

Horor/komédia/thriller mam rada tuto kombináciu aj keď je pravda že som sa viac smiala ako bola vydesená teda po pravde bolo to cele viac na smiech ako na vydesenie taká zvláštna morbídna komédia. Ja som možno divná ale toto bola po Chuckyho neveste druha najlepšia časť za mňa aj keď skôr ako komédia nie horor. Samozrejme sú oveľa lepšie filmy a horory takže viac ako 3* nemôžem dať lebo tam bolo veľa chybičiek síce malých ale veľa. ()