Chuckyho sémě

Chuckyho potomstvo

Seed of Chucky

Horor / Komedie / Thriller

USA, 2004, 87 min

|70%| Tak tohle byla teda pořádná BLBOST na Ntou! Jenže po skončení jsem nevěděl jak to zhodnotit. Herci, příběh – to vše je jedna velká parodie. Vlastně, celý snímek je jedna obrovská a ujetá parodie. Ale já si nemůžu pomoct, já se u toho strašně bavil. Takové hlášky jsem dlouho už neslyšel. A ten jejich potomek (dcera nebo kluk) – to prostě nemělo chybu. Nedá se to označit ani jako horor, ale jako ujetá zvrácená komedie s výbornými, sprostými hlášky. Původně jsem dal 3*, ale vzhledem k tomu, že mě to tak pobavilo, tak musím dát ty slabší 4*.(9.10.2017)

Velmi podařené ukončení (snad) celé série. Samozřejmě je to z větší části komedie, z menší pohádka, a jako horror to mohou vnímat asi jen děti. Ale to nevadí, protože je to skvěle udělané a hlavně je to výborná, roztomile zvrhlá zábava. Velice se povedl "Shitface", genderově nevyhraněný schizofrenní potomek Chuckyho a Tiffany. No a jeho maniakální rodiče jsou samozřejmě také k sežrání. Jennifer Tilly hraje s vtipem a nadsázkou sama sebe a dělá si neustále legraci nejen ze sebe, ale i třeba z Julie Roberts (povedené). Je zde jako už v předchozím dílu spousta vtipných vraždiček a také několik dobrých narážek na jiné filmy. Večerníček podle mého gusta.(8.10.2013)

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// PLUS: mám rád Chuckyho už od dob první Dětské hry, líbí se mi, že se to nebere vážně, nová zápletka je zajímavá MÍNUS: je tu pár nechutností, které se nemusí líbit každému, občas se trochu opakuje nebo vykrádá sám sebe./// Shrnutí: Chuckyho sémě nepřímo navazuje na předchozí Chuckyho nevěstu. Díky spojení těchto dvou milenců vznikne jejich potomek, se kterým je tady největší sranda, když nepočítám Chuckyho hlášky. Je středobodem příběhu a vše se točí kolem něj a jeho "rodičů". Potěší menší role Hannah Spearritt. Bavil jsem se výborně, jen bych příště uvítal čistokrevný horor./// Celkem 77%///(29.10.2014)

Onanující Chucky, jeho žena Tiffany, dabována Jennifer Tilly (která je příšerná i když ve filmu hraje sama sebe), jejich syn, Glen or Glenda?, který je tak trochu hodně divný, ale také Chucky a Tiffany, kteří se snaží vychovat svého syna tím, že prostě seknou s vražděním, ale ani jednomu z nich se tenhle životní styl nějak nedaří opustit... Jak byla Nevěsta výborná, tak tady opět kvalita spadla a společně s druhým dílem je to asi nejhorší zářez v sérii. Jasně, je to zase velká sranda (Chuckyho hlášky, Chuckyho momentka s Glenem/Glendou z místa činu a opět Chucky onanující), ale to je téměř to jediné, co stojí v tomhle filmu za to. Tiffany kapánek změkla, herci jsou neuvěřitelně, ale neuvěřitelně otravný a všemu tomu vévodí naprosto zbytečná "postava" Glena/Glendy. Opět jsem se ale skvěle bavil, i když to na čtyři hvězdy nevytáhnu, ani kdybych chtěl. Na spoustů momentů z filmu se ale zapomenout nedá, takže za 60%, i když je to už opravdu trochu přes čáru, co se slušného vkusu týče :D(11.3.2015)

To co Jack Bender podělal v Child's Play 3 a Ronny Yu podělal v Bride of Chucky ještě víc, to Don Mancini v Seed of Chucky kurevsky vynahrazuje! Konečně to má smysluplný začátek s nepřiposraným a nudným dějem! A co víc, jako hororová komedie to je bezvadné! Mancini z Chuckyho opět udělal postavu, kterou jsem v prvních dvou dílech tak miloval. Cynického, černým humorem sršejícího vraha, kterému, oproti Bride of Chucky, Tiffany skvěle kontruje a vytváří tak skvělou dvojku. K nim se přidal jejich potomek Glen, Glenda chcete-li, který sice může ze začátku působit trochu že tam je "navíc", ale k příběhu patří a později ve filmu je skvělý. Skvělá hororová komedie se suprovým černým humorem a zábavným dějem. Díky Donu Mancinimu že po dvou předchozích sprasených dílech mi přichystal tak dobrý film a hlavně, že mi vrátil Chuckyho. :)(5.4.2013)

• - Jako kaskadéři byli mimo jiné využiti někteří vrcholoví rumunští sportovci. (Profík)

• - Novinář, který špehuje Chuckyho, není nikdo jiný než John Waters. (-Bomba-)

• - Spoiler: Scéna, při které Chucky a Tiffany (Jennifer Tilly) pojmenovávají své dítě - Glen či Glenda, film odkazuje na stejnojmenný snímek Eda Wooda Glen, nebo Glenda (1953), kde se hlavní hrdina také nemůže rozhodnout, zda je více muž či žena. (darthhokro)