Chuckyho sémě

Seed of Chucky

Horor / Komedie / Thriller

USA, 2004, 87 min

• cab

Neuveritelna silenost s pro me neznamymi zabijackymi panenkami. Kdyz prijmete uchylnost snimku, zasmejete se, kdyz naopak ne, po par minutach se zhnusene odpotacite od obrazovky. Ja jsem zustal nekde na puly cesty hlavne diky neotrelym komentarum mych spolusedicich kamaradu. Doporucuji s pivem v ruce nebo...40%(17.4.2006)

• CjKukis

Pokud jsem snesl Chuckeyho nevěstu , tak ale co je moc toho je příliš, tohle je snad už jenom zneuctění Chuckey. Nejen že s hororem to nemá vůbec nic společného ale komedii to snad připomíná ještě míň. Panebože jak tohle někdo mohl vůbec natočit? Takovou stupiditu jsem snad neviděl, nejen že zabíjení je naprosto ubohé a ničím nezajímavé, ale co teprve Chuckeyho syn. Panebože kde tohohle hermafrodita vyhrabali? Naprosto odporná ufňukaná a stupidní panenka. Hnus hnus a nic víc. Jediný Před čím se klaním jsou pohyby panenek , to je opravdu pokrok jak živý za to Dávám * ale zbytek je odpad!!!(29.5.2009)

„Chuckyho sémě“ není přímo zklamání, přece jen už jsem nečekal, že by po čtvrtém dílu mohla série jít ještě o něco výš, ale přece jen jsem v to alespoň trochu doufal. Jennifer Tilly je tentokrát hvězdou filmu a Chucky je trochu v pozadí, i když některé jeho hlášky stojí za to. Příjemná je pak třeba vedlejší role Johna Waterse, legendy bizarních filmů. Skoro si říkám, že tohle by bylo docela fajn zakončení série, ale Manicini se znovu rozjíždí a ještě je na co se těšit. Anebo čím trpět.(17.4.2014)

Normálně bych se u takovéhlo filmu ani nerozepisoval, prostě bych tam napral neutrální 3* a šel dál, ale tady to dopadlo trochu jinak. Za prvé musím říct, že děj je stupidní a plitký až hanba, ovšem odkazy na hororové klasiky, prvky rodinného dramatu a opravdu ujetý humor mě vážně dostaly. Tohle je přesně typ filmu, který když si pustíte v uzoufání nudném letním odpoledni, tak Vám alespoň trochu zvedne náladu, čímž se vlastně splní jediný účel tohohle projektu. Chuckyho sémě bylo vytvořeno prakticky pro zábavu a proto k němu tak musí člověk (divák) přistupovat, tedy s obrovskou nadsázkou. Když právě na toto přistoupíte, zjistíte, že se jedná o zábavný kousek, pokud ne, pošlete Chuckyho do pekel.(8.7.2006)

Poslední pokračování šílení panenky Chuchyho jeho přítelkyně Tifany a jejich dítěti jehož pohlaví se ještě nevyvynulo. Nejdřív jsme svědky jak se potomek někde producíruje na břichomluvecký soutěži. A jak se natáčí film o vraždících panenkách. Dítě najde ve studiu panenky a oživí je což samozřejmě rodiče uvítají, ale ze svého potomka nadšení zrovna nejsou. A opět začínají krvavé orgie. Je tu herečka ,která chce být ještě víc známá, ale panenky sní mají jiné plány a tak Chucky si musí vyhonit péro což je velice ujeté zvlášt, když mu Tifany dá inspiraci a ukáže kozy). A pak už stačí jen dát sperma do herečky a potomek se může hned druhý den narodit, jenže není jen jeden. A ten z Tifany pak rozseká tatku na sračku. Je to bizardní a ironické, ale hodně vtipné.(11.3.2009)

• - Jako kaskadéři byli mimo jiné využiti někteří vrcholoví rumunští sportovci. (Profík)

• - Prvý film spoločnosti Rogue Pictures. (NostraMovies)

• - Jennifer Tilly chtěla kvůli roli ve filmu zhubnout, ale Don Mancini jí to zakázal, kvůli narážkám na váhu postavy kterou hrála ve scénáři. (Chatterer)