Chuckyho sémě

Seed of Chucky

Horor / Komedie / Thriller

USA, 2004, 87 min

• SNCIS

"Zabíjení je závislost jako každá jiná, není to něco, co bych měl schovávat ve skříni." Do rodinky vstoupila další loutka japonec, neboť na sobě má Made in China. Celý film pak řeší jestli je kluk či holka. Chuck si tu leští žížalu nad Kelly Clarkson a sejme Britney Spears. Chuckova milá zase řeší s psychiatrem problém okolo zabíjení. Jennifer Tilly od posledního dílu přibrala, ale na kráse jí to neubralo. "Pěkné kozy." Jennifer tu hraje sama sebe, takže slavnou herečku. No, já se přiznám, že nebejt téhle sérii nevím, kdo Jennifer Tilly je. Podle všeho svého času populární herečka, tak jsem si doplnil alespoň znalosti. "Teď bych měl něco říct, ale nevím co... Seru na to!" Horor to v žádném případě není, ale komedii, kde je pár špatně natočených krvavých scén. Místy to vypadá i jako parodie, což sráží kvalitu filmu. - 10%.(11.2.2018)

Ako dvanastrocny som mal velmi rad prve dve casti DETSKEJ HRY a dodnes ich povazujem za vynikajuce horory. Ked som ale videl kratky zaber z Chuckyho nevesty, v myslienkach mi prebehla otazka, kam az dokaze zajst stupidita tvorcov, aby take nieco natocili? Nejako som sa ale premohol a pozrel som si pokracovanie Chuckyho seme a vysledok 3 hviezdicky. Aj ked to bola vlastne hororova parodia s dost brutalnymi zabermi, pobavil a zasmial som sa a pochopil som, ze take nieco sa ani vazne natocit neda. Snad sa niekedy premozem aj pri Chuckyho neveste a pozriem si aj ju.(12.10.2007)

Hahaha to bylo prostě neuvěřitelný. Díval jsem se na tom v horrorovém stánku festivalu Brutal Assault a dokážete si představit jak to vypadalo, když umřela Britey Spears. Jinak film má několik fakt silných vtipů a Chucky je skutečně geniální. Jsem rád, že tvůrci pochopili, že film o vraždící panence nemůžou brát vážně.(17.8.2008)

• Wacoslav1

Tady jsem začal pochybovat o smyslu série. Chucky se sice pořád snaží, ale kouzlo už se jaksi vytratilo. Ze začátku mě to ještě bavilo díky tomu nápadu z Chuckyho potomkem, ale pak už o ničem. chybí tu všechno co mě bavilo v předchozích filmech. Já tý pošahaný loutce fakt fandím, takže za 2*, ale spíš jenom ze soucitu.25%(7.12.2015)

,,copak nevíš jak ti to může rozesrat hlavu?!" Chucky je o hodně vtipnější než v předchozím díle Bride of Chucky ale to je asi tak vše Tillyová jak je tlustá ,,a to ani není tehotná" vubec nezaujme ničím spíš se zaměřuje na to jak neumí vubec hrát a syn Chuckyho mohl mít taky mnohem lepší xicht a ty efekty, pohyby panenek.. amaterský filmečky s legem na YT vypadají líp.. ale to je asi vše co bych vyčetl jinak pár postav docela nadchne jako třeba Redman a pěkná Hannah Spearritt. ,,Bůh žehnej trpaslíkům"(14.2.2010)

• - Jako kaskadéři byli mimo jiné využiti někteří vrcholoví rumunští sportovci. (Profík)

• - Natáčelo se v Rumunsku na stejném místě jako Cold Mountain. (Chatterer)

• - Scénář byl původně nabídnut studiu Universal v roce 1998, ale to jej zamítlo. Až studio Focus Features (odnož studia Universal) dalo v roce 2003 filmu zelenou. (Chatterer)