Chuckyho sémě

• USA Seed of Chucky (více)

Nejoblíbenější zabijácká panenka se vrací - Chuckyho odkaz pokračuje v novém členu rodiny! Chucky a jeho vraždící družka Tiffany jsou přivedeni zpět do života svým osiřelým potomkem Glenem. Chycky a jeho nevěsta smetou Tinseltown vichřicí a rozpoutávají nové násilnické akce vražedného řádění! (oficiální text distributora)

kecinzer odpad!

Naprosté sprznění původního Chuckyho. První díl byl prostě nejlepší. Tato rádoby komedie naprosto zesměšňuje celého Chuckyho. Myslim jsem si, že mě bude čekat dobrý horor, ale byl jsem velice nemile překvapen :(. ()

chelsea17 odpad!

Dlouho jsem neviděl tak strašně stupidní film. Nemám vůbec rád, když se do hororu plete komedie, i když je to záměr. Vůbec mě to zábavné nepřišlo, spousta trapných scén a dialogů. Doufám, že to už nikdy neuvidím. Pro mě jednoznačně odpad. ()

pend

Pětka pokračuje ve stylu čtyřky až na to, že Mancini není takový kanón jako R. Yu a poměrně často tápe. Chvílemi je to docela Psycho a chvílemi spíš Žhavé výstřely. Navíc se na konci utápí v rodinných záležitostech. Jinak krve spousta, černého humoru jakbysmet. ()

Darren98

Oproti většině hororů si Dětská Hra se čtvrtým pokračováním vrcholově uvědomuje unikající mysteriozitu svého vraha, a s žánrovým vývojem tedy paradoxně vytváří prvotřídní komedii. Nejzábavnějším dílem série se ovšem stane pouze u diváka, jenž místo slepého očekávání děsivého napínání přistoupí na dávkované hrátky s filmovým světem ve filmu, a bude tedy připravený na Chuckyho charakterové dospívání k závěru. 70% ()

Aurus odpad!

Totální píčovina jako Chuckyho nevěsta! Chuckyho potomek je tak debilní že sem si celej film přál ať ten skurvenej a retardovanej potomek co nejrychleji chcípnul,to se bohužel nestalo! Příběh je totálně debilní postavy jsou retardované a hudba je totálně směšná! Atmosféra zmizela a Chucky se chová jako totální debil a úchyl zároveň! Za mě 0/10. ()

molcan2

Chucky: Vyzerá to, akoby to dieťa spadlo z toho škaredého stromu a cestou nadol narazilo do všetkých konárov. Chucky tiež: Musíš mať súcit s rodičmi. Zaujímalo by ma, ako musia vyzerať... TÁTO SCÉNA MA VŽDY ROZOSMEJE, KULTOVÁ. ()

DHDV

Tohle není kvalitní film. K dokonalosti mu snad schází úplně vše. Ale čeho je tu nadbytek jsou hlášky, které Chucky chrlí snad každou minutu… Dal by sem odpad! Ale ty hlášky to zachraňují…. ()

Hapretor odpad!

Při sledování jsem měl pocit, že Chuckyho sémě na mě vystříklo a já se pozvracel nudou, hnusem a blbostí tomuto počinu vlastní! ()

panvasik

Z nějakého záhadného důvodu mě to bavil a já vlastně, ani nevím JAK nebo PROČ, ale byla to hrozná kravina. Je to prakticky jako Chuckyho nevěsta film, téměř o ničem, nemá to příběh a ani žádnou pointu proč by to mělo existovat, ale podle zatím všech zkušeností s těmi filmy, co jsem viděl, tak to mělo skončit hned po dvojce, kde to bylo rozhodně nejlepší vůbec. Ve filmu jsme konečně měli drsné vraždy a konečně krev, kde v této slasherové sérii žádná není. Fakt to byla docela prdel sledovat 5/10 ()

helraiser

Hodně jsem se na to těšil a byl jsem bohužel zklamán. Čekal jsem další parádní horor s vraždícíma panenkama, ale místo hororu jsem dostal jen komedii a bohužel místy dost trapnou. Na druhou stranu Chucky je fakt pořád borec a jeho vtípky stojej opravdu za to, ale sám to nezachrání a tak bohužel jen průměr. Na předchozí díl se to v žádném případě nechytá a to je obrovská škoda, tak snad teda někdy jindy. ()

Kingjiri

Komu se zdála příliš ujetá Chuckyho nevěsta, pro toho bude Chuckyho sémě pořádnej bizár. Já se vesměs bavil, i když občas s trochu nevěřícnym výrazem v obličeji. Nejvíc mi ale vadily dvě věci. Hodně otravná i nesympatická postava Glena a na první pohled viditelný ztenčení rozpočtu na polovinu v podobě lacinýho béčkový vizuálu (skromná výprava, silně předigitalizovaný efekty, horší práce s panenkama nebo odfláknutý scény z auta resp. promítání "okolí" při jízdě). Druhá hvězda však musí přijít za hororový (Osvícení) a popkulturní (Britney Spears) odkazy nebo Chuckyho hlášky. ()

BLADER

Doteraz som nevidel ani jedného Chuckyho, preto môžem nezaujato dať plný počet. Bola to jednoducho fakt zábavná jazda! ()

vikino1

Tohle už bylo hodně přitažené za vlasy. Ale hlas Cartmena pro šílenou hláškující panenku byla rozhodně dobrá volba. ()

Likan7

Chuckyho sémě je určitě lépe snesitelné než ten šílený předešlý díl. Tady se už totálně kašle na cokoliv podobné hororu a jede se čistě komedie o úchylných panenkách. Tady jsou dokonce tři a řeší se ne sexuální orientace, ale rovnou jestli je dcera dcera nebo syn. Škoda, že vtipy vycházejí úplně do ztracena, humor dobrý není a i když Vás to neurazí, nebudete si to vůbec pamatovat. Plno kečupokrve, hloupý kamery a komediálních scén bez humoru a vtipu. Se starými horory mám očividně problém, ať už to je Chucky, Myers, Freddy nebo Jason, jsou to nudný série bez něčeho, co by mě zaujalo. ()

Psycho.R

Čím dál víc do prdele, humor už je otravný, příběh žádný, další Nová panenka otravná, Jennifer Tilly kandidátka na zlatou malinu všech dob. Fuj. ()