poster

Doktorka Kellerová (TV seriál)

Drama / Psychologický / Krimi

Česko, 2016–2017

Hudba:

Daniel Hádl

Hrají:

Kateřina Brožová, Jan Šťastný, Marek Vašut, Miroslav Etzler, Míra Nosek, Zuzana Kajnarová, Barbora Mottlová, Ota Jirák, Oldřich Vízner, Justin Svoboda, Ondřej Pech, Jaromír Dulava, Vladislav Beneš, Pavlína Kafková, Zdeněk Vencl, Jakub Frydrych, Sabina Laurinová, Nicola Votavová, Jakub Koudela, Gabriela Vránová, Blažena Hlasová, Danica Jurčová, Kamil Halbich, Miloš Vávra, Marcel Vašinka, Dana Morávková, Vanda Hybnerová, Kateřina Pindejová, Tereza Šefrnová, Ladislav Frej ml., Marek Pospíchal, Ondřej Daniš, Václav Liška, Kateřina Pechová, Leoš Juráček, Miriam Chytilová, Jan Plouhar, Zdeněk Hruška, Petr Semerád, Irena Kristeková, Zuzana Skalická, Kristýna Dušák, Marek Lambora, Kateřina Macháčková, Peter Pecha, Jan Šrámek, Igor Bareš, Miroslav Sabadin, Lucie Šteflová, Lucie Radimerská, Jiří Vojta, Filip Sychra, Nikola Orozovič, Jindřich Žampa, Alena Mihulová, Martin Preiss, Jan Révai, Kristýna Frejová, David Suchařípa, Ladislav Frej st., Andrea Černá, Tomáš Dastlík, Lenka Vahalová, Štěpán Havlín, Vladimír Čapka, Zdeněk Dušek, Tereza Bílková, Pavel Rímský, Berenika Suchánková, Pavla Vitázková, Pavel Kříž, Jáchym Kučera, Simona Prasková, Petr Buchta, Veronika Gajerová, Pavel Zedníček, Regina Rázlová, Jitka Sedláčková, Lucie Benešová, Josef Vrána, Oldřich Hajlich, Tereza Blažková, Patricie Soukupová, Kateřina Pechová, Marie Boková, Jana Bernášková, Ondřej Kavan, Jaromír Soukup, Jarmila Švehlová, Jana Gýrová, Pavel Řezníček, Hana Igonda Ševčíková, Alice Bendová, Lenka Zahradnická, Dana Sedláková, Miloslav Mejzlík, Lukáš Rous, Antonín Mašek, Jiří Maryško, Jan Kříž, Adéla Petřeková, Lucie Furmanová, Pavel Dohnal, Josef Horák, Alfred Šrámek, Terezie Vraspírová
(další profese)
 • ForGump
  *

  SuperKateřina se vrací a vrací se veliká spousta klišé, předvídatelnosti, jednoduchosti a Marek Vašut. Často mi přišlo, že tento seriál kopíruje něco z jiných seriálů, akorát to nedovede ani pořádně zkopírovat. Navíc mnohdy se postavy baví o úplném ničem. V každém případě, kdy se jedná o produkci okolo Magnuska nebo jemu příbuzné, musí člověk přemýšlet, zda se posunulo alespoň něco kupředu. A musím říct, že technicky to alespoň nějak vypadalo, i když hudba byla příšerná a kamera si někdy vymýšlí zbytečnosti. Herecké výkony už také nejsou jen prostoduché, docela se mi líbila postava Jana Šťastného, ale že by to bylo na Národní to také ne. Sečteno podtrženo lepší než Stopy života, ale v barrandovském případě slovo lepší ještě neznamená dobré. 20%(16.7.2016)

 • Jonatána
  *

  Katastrofa. Pořád jsem říkala, že Kateřina Brožová trochu hrát umí. Ale neumí. Neuvěřitelně pitomé, neživotné dialogy, naprosto totálně nezahrané. Jediný tvor, který tam opravdu hrál(a za toho je ta jedna hvězda), je Jan Šťastný jako soudní znalec, jinak těžký sexuální loudil, kerý při pohledu na Brožovou slintá a na večeři zve snad každou babu v seriálu. Ale hrál a bavil mě. Katuš Brožová má svou televizi, on Barrandov je vůbec taková skládka odložených hvězd :-).(2.9.2016)

 • hony23
  ***

  Na Barrandově si zřejmě uvědomili, že vedle Šlágru jsou jedinou televizí, která ještě nevyrukovala s vlastním krimi seriálem. Vzhledem k dosavadní žumpoidní produkci této televize se dal očekávat velký malér, nic dobrého neslibovalo ani obsazení Brožové do hlavní role. Kupodivu se však žádný mega průšvih nekonal, herci se oravdu pokouší o herectví, obraz nepůsobí dojmem, že ho někdo natáčel na iPhona, dialogy nenapsal adolescent z pomocné školy a celé to nepůsobí dojmem, že filmaři točili tempem 2 díly za jedno dopoledne.(26.8.2016)

 • topi80
  **

  Překvapivě to převyšuje takový ten papundeklovsko- detektivkovský průměr českých televizí, což při obvyklém způsobu práce TV Barrandov znamená značné překročení svých zdánlivých možností. Možná je to díky tomu, že si nehraje na něco, na co nemá. Herci hrají v rámci možností obstojně, s prostředím si dal někdo i trochu práce a štáb se občas vydá i do exteriéru. A ani doprovodná hudba není špatná. Postavy se trochu drží opsaných zahraničních berliček, ale zápletky a dialogy jsou takové "pitavalovsky" jednodušší. Od televize ale rozhodně utíkat nemusíte.(15.1.2017)

 • PanIncognito
  **

  Tato nekvalitní absurdnost vůbec nefunguje. Prostoduchý scénář, titulní představitelka, která neumí hrát, mizerná režie... bohužel nemohu nic chválit. Zbytek osazenstva (byť se snaží) seriál nemá šanci zachránit. TV Barrandov a její tvorba je (podle mého subjektivního názoru) žumpou televizní kultury. :-((4.6.2017)