Reklama

Reklama

Doktorka Kellerová

(seriál)
Drama / Psychologický / Krimi
Česko, (2016–2017)

Hudba:

Daniel Hádl

Hrají:

Kateřina Brožová, Jan Šťastný, Marek Vašut, Miroslav Etzler, Jaromír Nosek, Zuzana Kajnarová, Barbora Mottlová, Ota Jirák, Oldřich Vízner, Justin Svoboda (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Psychiatrička Lýdie Kellerová, v podání herečky Kateřiny Brožové, zanechává za sebou svou minulost a začíná zcela nový život, se kterým je spojena soukromá praxe v oboru soudního znalectví. Spolupracuje nejen s policií, ale také se soudy, a dostává se tak k případům, které jsou už na první pohled velmi komplikované. Musí tak častokrát rozklíčovat, zda se jedná pouze o právní problém, nebo je v tom hlubší, psychologická podstata. Prostřednictvím spletitých lidských osudů jednotlivých postav sedmnácti dílů tak proniká k nevšedním problémům a strastem.

Mimo tyto případy však v jejím životě sehrávají důležitou roli i osobní vztahy. Osud jí přivede do cesty nového muže, od kterého si však Lýdie Kellerová drží jistý odstup a jejich pohled na společný vztah je v mnohém velmi odlišný. Do velmi otevřené, avšak zcela přátelské roviny se dostává rovněž se svým parťákem, který působí jako soudní znalec v oboru interny a chirurgie. V neposlední řadě sehraje v jejím novém životě jistou úlohu i její exmanžel v podání Marka Vašuta. (TV Barrandov)

(více)

Recenze (38)

zette 

všechny recenze uživatele

Podle hodnoceni, obsazeni a produkce jsem cekal velky pruser, ale naopak jsem byl celkem prijemne prekvapeny a za to pridam jednu hvezdicku v hodnoceni. Skoda spatne psanych dialogu a monotonni kamery. A Brozova v hlavni roli serialu? Proc ne, myslim, ze si svoje odehrala a cely serial tahla celkem dobrym smerem. Bavila me tim svym hranim, ze rozumi dane problematice a hlavne..., jak si hraje s ostatnimi muzi. ()

topi80 

všechny recenze uživatele

Překvapivě to převyšuje takový ten papundeklovsko- detektivkovský průměr českých televizí, což při obvyklém způsobu práce TV Barrandov znamená značné překročení svých zdánlivých možností. Možná je to díky tomu, že si nehraje na něco, na co nemá. Herci hrají v rámci možností obstojně, s prostředím si dal někdo i trochu práce a štáb se občas vydá i do exteriéru. A ani doprovodná hudba není špatná. Postavy se trochu drží opsaných zahraničních berliček, ale zápletky a dialogy jsou takové "pitavalovsky" jednodušší. Od televize ale rozhodně utíkat nemusíte. ()

Reklama

sofiapetra 

všechny recenze uživatele

Tak jsem schválně byla zvědavá, co dokázala krásná Kateřina vytěžit se sňatku s mediálním magnátem Soukupem, kromě toho, že je na všech titulních stranách jeho periodik - a musím konstatovat, že i když její postavu, psychiatričku Lýdii Kellerovou, jednu z postav nechvalně impotentních Magnuskových Stop života, dokázali vyčlenit a udělat ji vlastní seriál - svěřili to do rukou opět amatérům. Soukupe, styď se! :) Unylejší a nudnější příběh, včetně děsivých dialogů, abyste pohledali. Druhému dílu už šanci nedám (ani jako kulise k žehlení). ()

PanIncognito 

všechny recenze uživatele

Tato nekvalitní absurdnost vůbec nefunguje. Prostoduchý scénář, titulní představitelka, která neumí hrát, mizerná režie... bohužel nemohu nic chválit. Zbytek osazenstva (byť se snaží) seriál nemá šanci zachránit. TV Barrandov a její tvorba je (podle mého subjektivního názoru) žumpou televizní kultury. :-( ()

Bozvav 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Námět by v celku ušel, ale dialogy a naprosto příšerná naivita v řešení téměř všech případů bila do očí přímo děsivě. Herci se moc nesnažili, byť vyloženě nepřehrávali. Trošku to rozsvítila Morávková, ale jako celek nic moc. V první řadě pěkná písnička a trocha napětí, ve druhé u jen bída. Za mne první řada 45%, druhá tak 25%. Jako celek slabší dvě. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama