Doktorka Kellerová (TV seriál)

Drama / Psychologický / Krimi

Česko, 2016 - 2017, 20x50 min

Daniel Hádl

Kateřina Brožová, Jan Šťastný, Marek Vašut, Miroslav Etzler, Míra Nosek, Zuzana Kajnarová, Barbora Mottlová, Ota Jirák, Oldřich Vízner, Justin Svoboda, Ondřej Pech, Jaromír Dulava, Vladislav Beneš, Pavlína Kafková, Zdeněk Vencl, Jakub Frydrych, Sabina Laurinová, Nikol Votavová, Jakub Koudela, Gabriela Vránová, Blažena Hlasová, Danica Jurčová, Kamil Halbich, Ondřej Malý, Miloš Vávra, Marcel Vašinka, Dana Morávková, Vanda Hybnerová, Kateřina Pindejová, Tereza Šefrnová, Ladislav Frej ml., Marek Pospíchal, Ondřej Daniš, Václav Liška, Kateřina Sedláková, Leoš Juráček, Miriam Chytilová, Jan Plouhar, Zdeněk Hruška, Petr Semerád, Irena Kristeková, Zuzana Skalická, Kristýna Fantová, Marek Lambora, Kateřina Macháčková, Peter Pecha, Jan Šrámek, Igor Bareš, Miroslav Sabadin, Lucie Šteflová, Lucie Radimerská, Jiří Vojta, Filip Sychra, Nikola Orozovič, Jindřich Žampa, Alena Mihulová, Martin Preiss, Jan Révai, Kristýna Frejová, David Suchařípa, Ladislav Frej st., Andrea Černá, Tomáš Dastlík, Lenka Vahalová, Štěpán Havlín, Vladimír Čapka, Zdeněk Dušek, Tereza Bílková, Pavel Rímský, Berenika Suchánková, Pavla Ptáčková-Vitázková, Pavel Kříž, Jáchym Kučera, Simona Prasková, Petr Buchta, Veronika Gajerová, Pavel Zedníček, Regina Rázlová, Jitka Sedláčková, Lucie Benešová, Josef Vrána, Oldřich Hajlich, Tereza Blažková, Patricie Soukupová, Kateřina Pechová, Marie Boková, Jana Bernášková, Ondřej Kavan, Jaromír Soukup, Jarmila Švehlová
  • Jara.Cimrman.jr

"Na první pohled to byla jasná bipolární afektivní porucha." S tím se nedá nesouhlasit, protože tuto závadu by diagnostikoval i slepý automechanik. Ovšem doktorka Kellerová tasí diagnózy na počkání, topí se v debilních dialogových vlnách a ve finále dodává právu nějaký ten lidský rozměr. To se mi líbí víc, než orgánům činným v trestním řízení. Já jsem se tedy několikrát pokusil strávit v její blízkosti pár minut a ačkoli to neumím diagnostikovat, tak na to, abych viděl celý díl od začátku do konce, skutečně nemám schopnosti.(6.2.2017)

Podle hodnoceni, obsazeni a produkce jsem cekal velky pruser, ale naopak jsem byl celkem prijemne prekvapeny a za to pridam jednu hvezdicku v hodnoceni. Skoda spatne psanych dialogu a monotonni kamery. A Brozova v hlavni roli serialu? Proc ne, myslim, ze si svoje odehrala a cely serial tahla celkem dobrym smerem. Bavila me tim svym hranim, ze rozumi dane problematice a hlavne..., jak si hraje s ostatnimi muzi.(24.12.2016)

Vzhledem k současné produkci, nadprůměrný seriál. Brožovou můžu, není to žádná Hlaváčová, ale hrát umí a je to pěkná baba. V těchto vodách přijít s něčím originálním je fuška a myslím, že o to v principu u TV Barrandov nikdy nešlo. Zabaví, neurazí ani nenadchne, ale pohoršení nevyvolá. Je to dobrý seriál v měřítku produkce a konkurence. A jelikož tu pitomečci odpadují, dám o hvězdu víc.(2.9.2016)

Na Barrandově si zřejmě uvědomili, že vedle Šlágru jsou jedinou televizí, která ještě nevyrukovala s vlastním krimi seriálem. Vzhledem k dosavadní žumpoidní produkci této televize se dal očekávat velký malér, nic dobrého neslibovalo ani obsazení Brožové do hlavní role. Kupodivu se však žádný mega průšvih nekonal, herci se oravdu pokouší o herectví, obraz nepůsobí dojmem, že ho někdo natáčel na iPhona, dialogy nenapsal adolescent z pomocné školy a celé to nepůsobí dojmem, že filmaři točili tempem 2 díly za jedno dopoledne.(26.8.2016)

• PanIncognito

Tato nekvalitní absurdnost vůbec nefunguje. Prostoduchý scénář, titulní představitelka, která neumí hrát, mizerná režie... bohužel nemohu nic chválit. Zbytek osazenstva (byť se snaží) seriál nemá šanci zachránit. TV Barrandov a její tvorba je (podle mého subjektivního názoru) žumpou televizní kultury. :-((4.6.2017)