Doktorka Kellerová (TV seriál)

Drama / Psychologický / Krimi

Česko, 2016 - 2017, 20x50 min

Daniel Hádl

Kateřina Brožová, Jan Šťastný, Marek Vašut, Miroslav Etzler, Míra Nosek, Zuzana Kajnarová, Barbora Mottlová, Ota Jirák, Oldřich Vízner, Justin Svoboda, Ondřej Pech, Jaromír Dulava, Vladislav Beneš, Pavlína Kafková, Zdeněk Vencl, Jakub Frydrych, Sabina Laurinová, Nicola Votavová, Jakub Koudela, Gabriela Vránová, Blažena Hlasová, Danica Jurčová, Kamil Halbich, Ondřej Malý, Miloš Vávra, Marcel Vašinka, Dana Morávková, Vanda Hybnerová, Kateřina Pindejová, Tereza Šefrnová, Ladislav Frej ml., Marek Pospíchal, Ondřej Daniš, Václav Liška, Kateřina Sedláková, Leoš Juráček, Miriam Chytilová, Jan Plouhar, Zdeněk Hruška, Petr Semerád, Irena Kristeková, Zuzana Skalická, Kristýna Fantová, Marek Lambora, Kateřina Macháčková, Peter Pecha, Jan Šrámek, Igor Bareš, Miroslav Sabadin, Lucie Šteflová, Lucie Radimerská, Jiří Vojta, Filip Sychra, Nikola Orozovič, Jindřich Žampa, Alena Mihulová, Martin Preiss, Jan Révai, Kristýna Frejová, David Suchařípa, Ladislav Frej st., Andrea Černá, Tomáš Dastlík, Lenka Vahalová, Štěpán Havlín, Vladimír Čapka, Zdeněk Dušek, Tereza Bílková, Pavel Rímský, Berenika Suchánková, Pavla Ptáčková-Vitázková, Pavel Kříž, Jáchym Kučera, Simona Prasková, Petr Buchta, Veronika Gajerová, Pavel Zedníček, Regina Rázlová, Jitka Sedláčková, Lucie Benešová, Josef Vrána, Oldřich Hajlich, Tereza Blažková, Patricie Soukupová, Kateřina Pechová, Marie Boková, Jana Bernášková, Ondřej Kavan, Jaromír Soukup
  • PanIncognito

Tato nekvalitní absurdnost vůbec nefunguje. Prostoduchý scénář, titulní představitelka, která neumí hrát, mizerná režie... bohužel nemohu nic chválit. Zbytek osazenstva (byť se snaží) seriál nemá šanci zachránit. TV Barrandov a její tvorba je (podle mého subjektivního názoru) žumpou televizní kultury. :-((4.6.2017)

• Tommassi3

Psychiatra by zjevně potřebovali zejména (nes)tvůrci těchhle bulvárních řemeslně nesmírně mimo(jdoucích) šmír.. Jistě nejde o nikterak z barrandovské žumpy vybočující projekt, což ovšem nikterak nesnižuje, či spíš nezvyšuje onu nekvalitu tohoto seriálu, o jeho nesmysl(upl)nosti ani nemluvě.. Zvýšení se tak dostává pouze mému diváckému krevnímu tlaku !! Obludná břečka, jaké tuzemské televize vyprodukují jako při pásové výrobě do roka metrák, aby bloudi, co se dříve nazývali herci, mohli zaplatit své složenky.. Honza Šťastný, nad nímž jsem už dávno zlomil hůl, toho budiž krásným dokladem.. Nicméně máme své lidové kvazikomedie, tak proč ne i lidové kvaziseriály, že ?! Tahle žumpa se bohužel zdá neuvěřitelně bezedná..(26.8.2016)

Podle hodnoceni, obsazeni a produkce jsem cekal velky pruser, ale naopak jsem byl celkem prijemne prekvapeny a za to pridam jednu hvezdicku v hodnoceni. Skoda spatne psanych dialogu a monotonni kamery. A Brozova v hlavni roli serialu? Proc ne, myslim, ze si svoje odehrala a cely serial tahla celkem dobrym smerem. Bavila me tim svym hranim, ze rozumi dane problematice a hlavne..., jak si hraje s ostatnimi muzi.(24.12.2016)

Vzhledem k současné produkci, nadprůměrný seriál. Brožovou můžu, není to žádná Hlaváčová, ale hrát umí a je to pěkná baba. V těchto vodách přijít s něčím originálním je fuška a myslím, že o to v principu u TV Barrandov nikdy nešlo. Zabaví, neurazí ani nenadchne, ale pohoršení nevyvolá. Je to dobrý seriál v měřítku produkce a konkurence. A jelikož tu pitomečci odpadují, dám o hvězdu víc.(2.9.2016)

• topi80

Překvapivě to převyšuje takový ten papundeklovsko- detektivkovský průměr českých televizí, což při obvyklém způsobu práce TV Barrandov znamená značné překročení svých zdánlivých možností. Možná je to díky tomu, že si nehraje na něco, na co nemá. Herci hrají v rámci možností obstojně, s prostředím si dal někdo i trochu práce a štáb se občas vydá i do exteriéru. A ani doprovodná hudba není špatná. Postavy se trochu drží opsaných zahraničních berliček, ale zápletky a dialogy jsou takové "pitavalovsky" jednodušší. Od televize ale rozhodně utíkat nemusíte.(15.1.2017)