Austin Powers - Goldmember

• Česko Austin Powers v Goldmemberu (více)
USA, 2002, 94 min

Neodolatelný lamač ženských srdcí Austin Powers (Mike Myers) se vrací už potřetí. Tentokrát však bude jeho poslání ještě těžší, než v předchozích dvou dílech. Doktor Evil si totiž pro své zákeřné světovládné plány našel silného společníka, arcilotra a ničeho se neštítícího gaunera Goldmembera. Jejich společná akce na sebe nenechá dlouho čekat. Podniknou cestu časem a unesou Austinova otce Nigela Powerse, jednoho z nejrafinovanějších špiónů, jakého měla kdy Anglie k dispozici. Austin neváhá ani minutu a vrhá se do roku 1975, aby společně s lovkyní gaunerů Foxy Kleopatrou (Beyoncé Knowles) osvobodil svého otce. A otázkou zůstává, zda se podaří i tentokrát supersvůdnému superšpiónovi nepadnout do sítí lásky a naopak chytit své protivníky do sítí zákona... (oficiální text distributora)

veere odpad!

NE! míra trapnosti hluboce přesáhla míru vtipnosti; naprosto zbytečný výcuc forků z předchozích dílů, a hromada nových nesympatických tváří; nemůžu uvěřit co se to z mého oblíbeného agenta vyklubalo... ()

Epco

Podľa mňa nie až tak vtipné, viac ako polovica vtipov šla mimo mňa. V úlohe Austina Powersa mi Mike nesedí a čím viac verzii sa seba sa snaží do filmu napchať tým je to horšie ()

Svadbos

Tretia časť začína zábavným gagom, ktorý už až do konca filmu nič neprekoná. Čo následuje, sa nedá ani nazvať príbehom. Je to skôr zvláštne, ako zábavné, s množstvom skutočne krutých žartov a premárnených šancí. Najhoršie na tom je Michael Caine v úlohe Austinovho otca. ()

mine.slayer

Chtěl jsem dát jen dvě hvězdy abych neukřivdil předchozímu dílu který ode mne také dostal tři hvězdy ale pak jsem si vzpomněl na scénu ze stanu kde stínohra rozehrála divadlo které mě v kině rozesmálo až k vypadnutí ze sedačky do uličky. ()

Pythonator

,,Takhle jsem se naposledy zasmál ještě když jsem byl děvče." Nejspíš nejslabší ze tří Powersů snad díky nejslabší bondgirl. Ta nezajímavá popová zpěvačka není herečka a není ani zdaleka tak sexy jako Heather Graham nebo nejšukéznější roštěnka Liz Hurley z prvního Špionátora. Záporák Zlatý Úd nemá chybu (,,Loupe se mi kůžička.") a já se bavil jako vždy u Mikea Myerse. Jeho pitvoření žeru a sem tam nějaká ta trapnost se dá odpustit, protože na každý trapný vtípek připadne jeden inteligentní. Film je skvělý a lesklý jako pozlacený pšívěšek. ,,Dva typy lidí nesnáším. Lidi, co nemají úctu ke kultuře druhých a Holanďany.'' ()

KraLuban

Nemůžu si pomoct, ale Austin Powers je podle mě nedoceněná perla. Prakticky každý z dílů a Goldmember zvlášť. Geniální Mike Myers tentokrát v čtyřroli Powers/Dr.Evil/Fat Bastard/Goldmember. Geniální rozhovor na téma "Austinův fažr" by se dal tesat do kamene. A kdo nemá Goldmembera rád...eat some shit..ake mushrooms:)! 85% ()

Jurcekk

Jurcekk pozeral si to v septembri 2018 netušiac že si to už videl. Páčila sa ti Beyoncé . Tak si si pomyslel toto jedine zhulený... ()

soukyd33

Zajímavé herecké obsazení. Ten začátek mě dostal. Opět skvělá jména děvčat. Humor se zde opakuje. Scény průměrné, ale hlášky super. Poznámka: U jedné scény s fontánou, jsem se vážně bavil. 😄 Doporučuji shlédnout s titulky forced. Hvězdiček 3 ()

Zabriskie

Marně přemýšlím, jestli jsem někdy viděl lepší komedii. Goldmember je ze všech tří Austinů zaručeně nejlepší. Zklamání, že se hlavní hrdina místo do psychedelických 60. let vrací do diska let 70., mi bylo vynahrazeno scénami, při kterých jsem se nasmál jako nikdy v životě. Jeden vynikající vtip okamžitě střídá další a tvůrci ani nedávaji čas nabrat dech a otřít slzy smíchu. ()

Strogov

Nevím, nevím, asi jsem viděl jinej film než všichni ostatní. Podle mě naprosto nadprůměrná komedie se spoustou geniálních fórů. Pro oli.G : taky to nechápu, Austin je totiž miliónkrát zábavnější než nějaký nablblý a ukrutně nudný Historky ()

Mezerník odpad!

Mám rád parodie a bláznivé komedie. I na těch horších jsem zatím vždycky dokázal aspoň něco ocenit. Ale tohle fakt ne... ()

Vandislav

Nejulítlejší ze všech Powersů. Dokonce i na mini-me, který je oproštěn od většiny trapných vtipů se dá zvyknout. Tři hvězdičky a kousek ()

cookman

Zapla jsem,viděla sem kousek,potrhala sem se smíchy potom sem to kvůli neskutečné trapnosti vypla.To je tak vše ()

basslon

Není to sice perla světové kinematografie ale koukatelné to bylo.Jistě,místy trapné ale jinak v pohodě.Nedoporučuji dívat se na dabovanou verzi.Jelikož je tam pár hříček s angličtinou.Např Fook Mi ()