Austin Powers - Goldmember

• Česko Austin Powers v Goldmemberu (více)
USA, 2002, 94 min

Neodolatelný lamač ženských srdcí Austin Powers (Mike Myers) se vrací už potřetí. Tentokrát však bude jeho poslání ještě těžší, než v předchozích dvou dílech. Doktor Evil si totiž pro své zákeřné světovládné plány našel silného společníka, arcilotra a ničeho se neštítícího gaunera Goldmembera. Jejich společná akce na sebe nenechá dlouho čekat. Podniknou cestu časem a unesou Austinova otce Nigela Powerse, jednoho z nejrafinovanějších špiónů, jakého měla kdy Anglie k dispozici. Austin neváhá ani minutu a vrhá se do roku 1975, aby společně s lovkyní gaunerů Foxy Kleopatrou (Beyoncé Knowles) osvobodil svého otce. A otázkou zůstává, zda se podaří i tentokrát supersvůdnému superšpiónovi nepadnout do sítí lásky a naopak chytit své protivníky do sítí zákona... (oficiální text distributora)

DickSand

Co blbnete ?? Jako že dvě hvězda a podobně ? Lidi, probuďte se a bavte se, dyť tohle je fakt prdel. Mě to někdy připadá, že lidi se styděj projevit svůj názor, to byste mohli dát ty dvě hvězdy i filmům s Funesem. ()

SHpeK

Viděl jsem jen tento díl a musím říct, že jsem se místy královsky bavil. Díky konci film vykrádá dokonce i Limonádového Joeho a to už je co říct... ()

JK77 odpad!

filmy s Mike Myersom a hlavne rada Austin Powers, je pre mna nieco nepochopitelne, ako ze sa to niekomu paci. Je to humus!!! ()

Legrond odpad!

Byť je to téměř k nevíře, tak tenhle film je ještě o něco horší než předchozí díl. U předchůdce jsem se usmál možná pětkrát. Tady? Jednou, dvakrát? Nevim. Na takhle hloupou odnož "humoru" má už jen Scary Movie. ()

monty.cl

tak tohle bylo dost...M.Myers je magor, co si libuje v tom nejtrapnějším humoru-a to je fajn! je pravda, že se trochu opakuje, ale to nevadí, v jeho případě mě to baví i po několikáté, takže asi nejlepší ze všech Austinů Powersů...75% ()

Ivec

Trapošina, že až. Pokiaľ som v tomto filme postrehol (až) dve vtipné scény, tak som rád. Všetko, čo malo byť vtipné, bolo trápne. Pokiaľ by mi niekto začal o tomto filme oduševnelo rozprávať, tak by som mu asi vypálil. Mne sa jednoducho z takto primitívneho humoru obracia žalúdok. A úprimne neviem, či mám ľudom, ktorí sa na tom bavia závidieť, alebo ich potichu lutovať. ()

gicous

Dávám čtyři hvězdičky, ale to pouze proto, že jsem film viděl v originále. S českým dabingem dávám slabší tři. Výborná otevirací sekvence a skvělý Michael Caine. Podle mě nejlepší díl série, který se Myersovi fakt povedl. ()

brzozin odpad!

Nechci vypadat jako úzkoprsý prudérní suchar, který nerozumí srandě. Ovšem tady musím být kategorický. Powers je snad to nejodpornější, nejnechurnější a nejvíce slizské degenerované hovado, jaké si lidská fantazie dokáže vymyslet. Není mi jasné, proč se člověk, který má být idolem žen chová a obléká jako buzík. Osobně si nedovedu představit, jak moc velký degen po lobotomii dokázal tuto hovadinu vymyslet. A už vůbec ne, jaký typ lidi se na něco takového kouká a nebo nedej bože se tomu směje. Filmy tohoto typu budou jednou promítat studentům, aby jim ukázali, kterak zdegenerovala předchozí civilizace. ()

carodejb

Som to nebol schopný dopozerať. Toto je jasná únava materiálu a stále opakujúce sa vtipy. Navyše dosť stereotypné. ()

mrclTV

Tri či štyri skvelé vtipy je zúfalo primálo na tých 90 minút. Séria mala skončiť už pri dvojke. Poriadny dôvod je už len ten, že tu sa vo veľkom recyklujú vtipy z dvoch predchádzajúcich filmov, bohužiaľ hlavne tie slabšie. ()

Dejvecd

Austin Powers je šialená blbostička, ktorá ale šikovne paroduje staré akčné filmy, keď už len pomyslím na muhahahahahahaha... Ja som sa aj napriek celkovej stupídnosti filmu dosť bavil a odporúčam toto dielo každému, kto si chce s úsmevom na tvári zaspomínať na špiónske filmy minulého storočia. 6/10 ()

SenFlxr

Já se bavil. Místy sice některé vtipy nevyzní a především ty, které staví pouze na nechutnosti mě nerozesmály, ale na druhé straně zde je spusta vtipů a narážek, u kterých jsem se bavil výborně. A navíc Beyoncé s afrem, hmmm:-) ()

Ltblue

Aspoň pre mňa to je najlepší diel "Austin Powers".Lacné bejkovina ale to neznamená že sa nedalo na to pozerať,boli tam nejaké tie scény na ktoré sa dalo pozerať.Potom už šlo dole vodou. ()

Riverin

Áno, je to slaboduchá úchylnosť, ale ukážte mi človeka ktorý by sa ani trochu neusmial tejto bizarnosti. Nájdu sa tu od geniálnych vtípkov (viď. dvojičky, bradavica) až po tie trápne. Najviac ma iritovala Beyoncé, tá patrí na pódiá, nie do filmu. No Austin je vždy skvelý:) ()

Stanmi

Austin Powers se vrací potřetí a tentokrát už místy citelně ztrácí dech, ale stále se jedna o koukatelnou záležitost, velký podíl na tom májí vtipné cameo role (Cruise, Paltrow, Spacey DeVito, Travolta, Spielberg) a také přítomnost Austinova otce Nigela v podání Michael Cainea, stejně tak samotný Austin je pořád ten stejnej frajer. Co ovšem už je horší jsou samozřejmě fórky, kterých ubylo a také nový záporák Zlatý úd (opět hraný Myersem) je celkem slabota a neumí zaujmout. V celkovém součtu jsem byl s třetím Powersem spokojen, protože jsem se docela solidně pobavil. ()

route60

Celé sérii Austin Powers jsem nepřišel na chuť né že by neobsahoval humor ale ten mě opravdu nesedl, koukat se hodinu a půl na vola který se tváři jak idiot je smutné a ani plejáda hvězd v malých rolích to nezachrani. 15% ()