Od noci plnej zázrakov už uplynuli štyri roky a opäť sa blížia Vianoce. Rozhlasový moderátor Mikuláš so svojim synom spokojne žije s Doris, ktorá kedysi zatelefonovala do jeho relácie a tak nevedomky spustila kolotoč udalostí, ktoré zmenili nielen životy ich dvoch, ale aj mnohých ďalších ľudí. Tých, ktorí opäť zápasia so svojimi vzťahmi i túžbami a pomôcť im dokáže iba zázračná moc Vianoc... (STV)

blondboss

Poľská vianočná romantika po druhé. Opäť s rovnakými postavami, ktoré bolo po tých rokoch radosť vidieť, opäť s rozvinutými dejovými linkami hlavných postáv a opäť s milou a príjemnou vianočnou atmosférou tak typickou pre podobný typ snímku. Mne sa to opäť páčilo, aj keď tam bolo hádam aj viac klišé ako v predošlom dieli, ale tu mi to akosi nevadí. Je to o niečo slabšie ako jednotka, ale stále pozerateľné a slabé štyri hviezdy si to zaslúži. 70 % ()

Goumen

Opět velmi povedený film ala láska nebeská, který dokázal udržet kvalitu prvního dílu. Jednotlivé příběhy navazují na předchozí a jsou opět plné lidskosti, optimismu a emocí. ()

Kozlowski8

Pokračování polské Lásky nebeské po čtyřech letech. Téměř všichni hrdinové z jedničky zůstali, jen trochu zestárli a v jejich životech nastal větší či menší posun a objevilo se i několik nových tváří. Změnil se taky režisér, což ale na způsobu vyprávění není znát. Vyprávění pokračuje ve stejném duchu. Scénáristicky tady ale přece jen cítím mírný úbytek kreativity a lehkou křečovitost. Stále je to ale příjemné pokoukání a hezký zážitek. 70%. ()

jooker10

Málokdy se dvojka přiblíží jedničce. Ano, je o kousek slabší než jednička. Ale neznat a nevidět první díl, pak je hodnocení dvojky jasně za 5* ()

SuzieS

divné postavy (sice to byly z části ty samé, co v jedničce, ale tady byly extrémně necharismatické. Navíc nejvíc prostoru bylo dáno těm nejhorším z nich), depresivní scénář, kýčovité zápletky. ()

pichta

Ľahký a svieži film o láske. Veľmi, ale veľmi kryštálovo čistý obraz a zábery až také, ze som to este nevidel. Zaujímavé. Vsetky zabery boli neuveritelne ciste a pozeralo sa na film velmi dobre. Zapletka lahka a viacmenej nesla do podrobností. Dej plynuly, takmer všetci herci dobre zahrali svoje. ()

MatoPalkes

Slabšie ako jednotka, ale aj tak som sa bavil. Staré známe tváre mi chýbali. Za videnie počas vianočných sviatkov určite stojí. ()

Nelítejte za filmem, zůstaňte v Praze!

Nelítejte za filmem, zůstaňte v Praze!

23.10.2016

3 kinosály, 4 země, 5 workshopů, 5 dní, 18 hostů, 40 filmů. MFF 3Kino – Praha 2016 proběhne ve dnech 2. až 6. listopadu ve dvou sálech kina Atlas, ale nově i v kině Evald. Festival se i letos… (více)