O´Neill

Druhý díl této skvělé trilogie. Reprojekce v dnešní době ve mě opět vyvolalo řadu vzpomínek na dětství. Je to prostě skvělé! Máš ve mě přítele! ()

Streeper

Líbilo se mi to možná i o kousek více než první díl a ani netuším čím to je. Možná novými postavami, protože Jessie je správně bláznivá a Bulík krásně roztomilý, nebo tím, že se tvůrci pustili i do samotné minulosti hlavní postavy Woodyho a tím jsme se o něm dozvěděli více. Netuším, vím jen, že se mi to vážně líbilo. "Zachránil si nám život, jsme ti nesmírně vděční." ()

DruidKarel

Čekal jsem, že to nebude nijak zvlášť dobrý a že to nedokáže navázat na skvělou jedničku. Omyl byl ale pravdou, protože tohle bylo opět opravdu povedené a tvůrci se vypořádali zdatně jak s příběhem, tak i s oživením prvního dílu.Opětbezvadnej příběh. 4* ()

C0r0ner

Málokdy překoná dvojka jedničku. S Toy Story se to podle mě povedlo. Tam, kde byla jednička minimalisticky propracovaná, je dvojka rozmáchlejší a scenáristicky složitější. Možná za to může to, že jsem kdysi na PS1 Příběh hraček 2 smažil každý den, ale tenhle film je prostě perfektní. Hodnocení bude ve výsledku stejně, protože přes maximum jít nemůžu, ale tohle pokračování mám radši, než původní film. 100% ()

Flynn

V poslední době mi tyhle počítačové filmy pro děti dokáží pobavit více než mnohé klasicky hrané filmy. Jednou z největších hvězd tohoto "počítačového " filmu je Příběh Hraček 2. První díl mě pobavil a ani jsem nevěděl, co mám od tvůrců čekat v díle druhém, ale oni mě přesvědčili, že se dá natočit 2 lepší než 1. Neskutečné scénky s plastikovou Godzillou a prasátkem stejně tak s Rakeťákem a Kovbojem. U tohoto filmu jsem se nasmál více, než u nějaké teenagerovské komedie. Tvůrci zde využívají možností počítačové grafiky na plné pecky. Tohle je film u kterého se pobaví nejen děti, ale i jejich rodiče. ()

lakikaki

Od pokračovania môjho obľúbeného animáku som toho veľa nečakal, myslel som si, že to bude klasická druhá časť, ale to som sa sakramentsky mýlil. Toy Story 2 je takmer tak dobrý film ako Toy Story. Chlapi z Pixaru si zaslúžia naozaj pochvalu, že nesklamali a dokázali vytvoriť pokračovanie, ktoré nezahanbí meno svojho predchodcu. Davam 5x*, ale ak vezmem do úvahy, že som jednotke, ktorá bola o chĺpok lepšia, dal tiež 5x*, tak musím dodať, že tých 5 hviezdičiek znamená 4,9x*. :) ()

asinus

Dvojka příběhu hraček předčila ten první téměř ve všech směrech (úžasný příběh, nové postavy, kamera, perličky typu tyranosaura ve zpětném zrcátku apod.) kromě jednoho - nebyla první. Přesto volím vyšší hodnocení a Toy story 2 řadím po bok doposud bezkonkurenčních příšerek, co se celovečerních animáků od Pixaru týká. ()

Wormboy

Dalsi fantasticky pixarovsky kusok, ktory prekonava aj svojho predchodcu. Dvojka ma vyborny a napadity pribeh, je plna humoru, skvelych vtipov a krasnej animacie. 4,5/5* ()

danecek24

57. Zlatý Glóbus za rok 1999 - cena (1) - *Nejlepší film (komedie / muzikál) + nominace (1) - Nejlepší filmová píseň - "When She Loved Me" - Hudba a text Randy Newman ()

Pajky3

Nejsem zastáncem toho, že je to lepší než jednička, nicméně i tak to bylo skválý, vtipný a zajímavý. Moji oblíbení vojáčci nedostali protor podle mého přání, ale do příběhu se nehodili, tak jsem to strávil. Woody je jedinej kovboj, kterýho mam rád. Skvělý narážky na filmy, hlavně rex bežící za autem (godzilla). Nový postavy - zajímavý a největší gól jsou gagy na konci. ()

zette

Pro me je dvojka nejslabsi dil, i tak se ovsem jedna o solidni pribeh a velmi slusnou zabavu, jak pro deti, tak pro dospele. ()

emo

Človek by si myslel, že geniálnu jednotku nie je možné prekonať... Pre Pixar však pojem nemožné neexistuje... ()

fars

Technicky prirozene o hodne lepsi nez prvni dil, pribehove me ale vic chytla jednicka. Ovsem ty "zkazene" zabery na konci, nebo odkazy na Stars Wars nemely chybu :-) ()

c.tucker

Nemám za to, že by dvojka překonávala jedničku, ale je také neskutečně pozitivní a plna výborných nápadů. Ale byla mi zde plně otravná Jesse, ale zase to vynahradilo spoustu jiných blbostí. ()

WolfR

Pokračování mého nejoblíbenějšího animáku, Toy Story: Příběh hraček. Tentokrát je to, ještě vymakanější film, než první díl! Zamilují si ho i dospělí, protože většina vtípků, je určená pro dospělé! Vrací se stará známá parta z prvního dílu a je opět při síle! Opět se dočkáme skvělých vtipných scének a výborných hlášek, ale také odkazů na spoustu známých výborných filmů! Animace je opět na vysoké úrovni a je ještě detailnější a propracovanější, než předtím! Příběh se tentokrát točí kolem zachraňovaní. Andy (hlas John Morris), Woodymu (hlas Tom Hanks) omylem natrhne ruku a odjede na kovbojský tábor, ale bez něj. O pár dní, později je před Andyho domem výprodej starých krámů, který pořádá jeho maminka (hlas Laurie Metcalf). Woody se tak díky tomu, po souhře náhod, omylem dostane do rukou jednomu sběrateli hraček (hlas Wayne Knight) a zjistí, že patří do vzácné kolekce hraček a, že on sám je cenná hračka z černobílého seriálu z 50. let minulého století. Buzzova (hlas Tim Allen) parta se tedy vydá Woodyho hledat a zachránit. Woody se mezitím dozvídá, že celá kolekce čítající, prospektora Peta (hlas Kelsey Grammer), kovbojku Jeesie (hlas Joan Cucack) a koně Bullseye a jeho, bude prodána do muzea hraček v Japonsku. Woody stojí tedy před volbu. Zachránit se a odejít zpět s jeho přáteli za Andym, který ovšem stárne a nebude si s Woodym hrát věčně a nebo zůstat v kolekci a být obdivován miliony dětí přes sklo po další dlouhá desetiletí. Výborný příběh! Spousta skvělých situací, které vás pohladí na duši, anebo vám skoro zničí bránici. Naprosto geniální animovaný film, překonávající ve všech ohledech první díl! Navíc opět je to takový pohodový, přátelský film! Opravdu skvělé! Kultovní snímek, navíc s perfektním soundtrackem. 5 hvězd. PS: Snímek ukazuje, že nic netrvá věčně a všechny děti své hračky jednou opustí a přestanou si s nimi hrát. PSS: Jo a taky konečně uvidíme Buzzova největšího nepřítele, Zurga (hlas Andrew Stanton)! ()

BoXBe

Dokud budou vznikat filmy jako jsou dnes ty od Pixaru, tak budu chovat naději, že se ty krystalické hodnoty jako jsou přátelství a pomoc druhým stále bude dařit přenášet i na další generace a že to na světě přece jenom za něco stojí :-) Nemůžu si odpustit při vzpomínce na Toy Story úsměv, mou dětskou duši to prostě baví. Scéna s přechodem přes silnici a odkaz na Jurský Park a Hvězdné války si zaslouží jedničku s hvězdičkou. ()