Pach krve 5: Krvavý masakr

• USA Wrong Turn 5: Bloodlines (více)
Ukázka z filmu 4

Skupina studentů se vydala do městečka Fairlake na slavný halloweenský hudební festival. Cestou je ale přepadla skupina kanibalů, kteří dostali chuť na krvavou hostinu... Pětice studentů – Billy, Cuz, Lita, Gus a Julian – vyráží o Halloweenu na hudební festival ve Fairlake v Západní Virginii. Ve městě vrcholí přípravy na festival a celou akci sleduje televize. Televizní reportérka Kaleen si jde zaběhat, ale je přepadena a ubodána trojicí kanibalských zabijáků, které vede sériový vrah Maynard. Pětice studentů pokračuje autem na festival a cestou omylem srazí po silnici jdoucího Maynarda. Ten na ně zaútočí nožem. Mladíci začnou Maynarda kopat, když vtom na místo přijede šerifka Carterová, která zatkne Maynarda i Billyho, který vezme vinu na sebe. Ostatní studenti odjíždějí do motelu. Vše sledovala trojice kanibalů, kteří po odjezdu šerifky zabijí jejího zástupce...
Na policejní stanici se Maynard a Billy ocitnou za mřížemi spolu s místním opilcem Mosem. Maynard začne všem vyhrožovat, že pokud se nedostane na svobodu, jeho kanibalové všechny vyvraždí. Šerifka však zjistí, že se jedná o neodsouzeného sériového vraha, a hodlá čekat na příjezd policejní eskorty druhý den ráno. Kanibalové ale mezitím odpojí město od telefonního signálu a elektřiny... (TV Prima)

drake31 odpad!

Prečo stále ostávam sledovať sériu ktorá už je dávno pochovaná ? Nemám poňatia ! WT5 je to isté čo predošle Declanove diely. Bez štipky vkusu, bez atmosféry, bez smrtí ktoré by stáli za to, bez hercov/postáv s ktorými by ste súcítili,bez akéhokoľvek zlepšenia celkovo. K tomuto hororovému dnu je zbytočne sa ďalej rozpisovať. Dúfam že túto sériu utnú čo najskôr pretože to čo sa z nej stalo je len je obyčajná zúfalosť, a už ma to nebaví sledovať, a ako sa poznám neodolám pozretiu si ďalšej časti :( ()

Angelic-77

Na (v současné době ještě stále) pentalogii Wrong Turn můžeme krásně vidět, jak jde celá série díl od dílu dolů...jestli bude i šesté pokračování, čemuž bych se ani moc nedivil, nedokážu si představit, jak víc klišovitě a amatérsky by to mohlo vypadat. ()

Brain-D

"Přepadení 13. okrsku" od Carpentera, hláškujícím Dougem Bradleym z "Hellraisera". a prvky zabíjení ze "Saw". A snad pocta ještě více filmům tupě, ale zatraceně zábavně naservírovaná. 60% ()

lykan9

Filmy jako Pach krve mohou být hloupé - obzvlášť, když se jedná o několikáté pokračování, ale nesmí být nudné a v případě Krvavého masakru jsem se prostě nebavil. Našel jsem tu opravdu jen pár momentů, které vyzdvihují tento horor z odpadu. (grilování, fotbalové hřiště, past v autě a závěrečná scéna v cele) Přitom Krvavý počátek byl fajn a Declan odvedl dobrou práci, ale v tomhle případě mu to prostě nevyšlo - aspoň ne u mě. Jednou zkusím i další pokračování, ale teď jsem tak zklamán, že si od této série musím dát pauzu. ()

latvar

Od třetího dílu to šlo hodně dolů a pětka tomu nebyla výjímkou. Celkem nečekaný závěr, kde nepřežijou žádní přeživší. Zaujaly hlavně pěkné herečky a své si tu najdou i milovníci zvráceností a nechutných záběrů. 45% ()

jefff

Série Wrong Turn patří k mým nejoblíbenějším. První dva díly jsou fantastický, bohužel třetí byl kvalitativní sešup dolů a čtvrtý na tom nebyl o nic lépe. Tento pátý díl se mi zdál lepší a i přes neskutečný béčkový nádech a příšernou režii to byla zatraceně krvavá podívaná a sérii dělá dobré jméno. Super, zatím třetí nejlepší díl série. ()

fiLLthe3DD

Myslel jsem si,že po hrozné čtyřce mě už nic horšího čekat nemůže-a ono MŮŽE! Začátek byl dobrý(takový návrat k prvnímu a druhému dílu) a působilo to docela zajímavě,množství krve bylo ideální, JENŽE... Postupně to.začalo nudit,dialogy byly otravné,ovšem nejhorší bylo nelogické jednání postav-to byl ten skutečný MASAKR! Hlavní(?) hrdinka klidně pustí z pohodlné,vězeňské klícky nebezpečného psychopata(jen díky tomu přišla o zrak a nakonec jí ještě vomrdala trojice zmutovaných kanibalů v čele se svým patronem),policajtka se ohání pistolí,aniž by jí napadlo doplnit náboje a takového debilního chování a uvažování je tu mnohem,mnohem víc. Koukat se na to dá,ale i tak je to učiněná katastrofa,celá tahle šaškárna měla skončit vynikající dvojkou,nebo o trochu slabší trojkou... Decian O'Brian opravdu neumí pracovat s námětem ani s postavami,jediné co mu jde je zobrazování NÁSILÍ... 35% ()

Rebbit

Já myslím, že u třetí dílu měla padnout poslední klapka, čtyřka a pětka už je zbytečnost, ani ty masky se mi nelibili.... ()

civrss

Vždyť tohle není ani horor. To je prostě jen peace of shit. Pokračovat tahle otřesná série ještě asi chvíli bude, ale pokaždé z toho vznikne něco, co ani nestojí za řeč. Declan O'Brien jen bere prachy za natočení totální sračky a další spousta idiotů jako jsem já se mu na to dívá. Ale tady je fakt pokles i od té čtyřky, tohle už nemá vůbec nic záživného. Nebojíte se, ale občas alespoň maličko usmějete: "Na holka, dej si trošku vlastních vnitřností". Nadával jsem, když se děj přesunul z lesa do nemocnice, ale tady už jsou dokonce ve městě.. Ale kreativní ty hovádka jsou... Jinak tragédie, jednoznačně nejhorší díl. ()

netahlo

Moji oblibena particka zmutovanych psychopatu je zpatky, huraaaaaa! A prijde mi, ze si ty jatka uzivaji vic, nez kdy jindy :-) Po tretim dile jsem to uz s dalsim pokracovanim videl blede, ale stal se zazrak a ctvrty dil nebyl vubec spatny a ani nejnovejsi me nezklamal. Je pravda, ze by cele serii slusnej vyssi rozpocet, ale i tenhle typicky beckovy kabat me neurazi. Takze u me spokojenost. Jen nechapu ty uzivatele (a ze jich je!), kteri nadavali uz na prvni dil a presto se divaji na kazdy dalsi a s pocitem zadostiucineni pali jeden odpad za druhym. Na vas vsechny bych poslal tyhle roztomile sourozence ze Zapadni Virginie!!! :-) ()

The Viper

Myslím že Wrong Turn 5 není zase tak zatraceníhodnou záležitostí neboť nás opět může bavit zajímavými a celkem zábavnými vraždami. Kdo je ale hvězdou filmu tak jedině Doug Bradley, který svým ďábelským smíchem i vyhrožováním dává filmu alespon trochu na váze. Jak je u Wrong Turn zvykem tak se můžeme ''těšit'' dementního chování většiny obětí a zároveň je fascinují, jak se naši vrahounci dokážou přesouvat tak rychle z místa na místo, od oběti k oběti a ze scény na scénu, přičemž samozřejmě počítají se všemi možnými verzemi útěku či postupu našich obětí a tak je jasné, že kamkoliv se vydáte, tak tam naši hnusáci budou a když nebudou, tak na vás čeká nějaká léčka, do které vpadnete, i když se jedná o stohektarové území. No a není nic romantičtějšího, než zandávat své drahé polovičce střeva zpátky kam patří. No a jak už zde někdo zmiňoval, je opravdu zajímavé, že ve městečku kde se měl konat velký festival se po jednom výpadku elektřiny slehne zem po těch stovkách lidí co tam měli být. ()

herr_carter odpad!

Tady bych si s dovolením pouze půjčil a ocitoval Verbalův komentář, jelikož souhlasím do puntíku..............moje hodnocení = 0 z 10. ()

sedm.1

Když Declan O´Brien ještě jen režíroval třetí díl Pachu krve, ještě to pořád docela šlo. Bylo to sice už tenkrát nehorázně hloupý a se spoustou filmařských kiksů, ale naštěstí to ještě pořád bylo alespoň řádně krvavý, násilný a mělo to celé šmrnc a styl. Od čtyřky, kdy se ovšem krom režie ujmul tenhle amatér navíc i scénáristické práce, tak to šlo ale už jen hodně strmě do hoven, což nyní vygradovalo již v pátým pokračování, které je tak zoufale špatný, že by panu O´Brienovi měl už konečně někdo hodně rychle useknout pracky, aby už nemohl dál škodit a ubližovat filmovému světu, žánru hororu obzvlášť. Už takhle stačí, že prakticky zlikvidoval docela slušnou sérii. Pátý Wrong Turn je prostě otřesně slabounká podívaná, s tisíckrát omletou zápletkou, milionkrát omletými jednotlivými scénami, s nechtěně humorným a především nevýrazným gore, kterého je navíc fakt poskromnu, ikdyž možná ještě že tak, s nijakou atmosférou a bohužel i nesympatickými a netalentovanými herci, předvádějících se v postavách tak blbých, že to lze jen těžko odpustit. Já jsem byl po čtyřce zkrátka hodně zklamán, ale věřil jsem, že horší už to snad nemůže ani být. Bohužel, mýlil jsem se. Může! ()

bari68

Ani v piatom dieli nie je nič nové pod Slnkom. Navyše sa mi zdá, že z Wrong Turn sa pomaly ale iste stáva aj vykrádačkou SAW, ktorá, ale, čo si budeme nahovárať, nie je na tom o moc lepšie. ()

Jane18CZ odpad!

První dva díly byly fajn, to mě bavilo... A tak jsem s nadšením spustila 5... Už nikdy více!! Taková ptákovina! ()

Wicky

Už až moc mimo mísu. Chtělo to tam víc toho Halloweenu, nějaký lekačky a pořádný děj a napětí. Nenudil jsem se, ale jinak špatnej film a špatnej horor (to především). 50% ()

Tjaden

S každým novým pokračováním série se přímou úměrou zvyšuje debilita obětí a počet děr a nelogičností ve scénáři. Pokud jste však jakž takž přežili předchozí rozverná dobrodružství mlsných zrůdiček ze Západní Virginie, tak ani pátým dílem nic nezkazíte. ()

iXtr3m3

Ty vole, to je úpadok. Demencia na každom kroku len tak tak trochu pozdvihovaná stále slušným gore efektom. Ale to akože mesto, ktoré bolo viac mŕtve ako mŕtve, to sa len tak nevidí. ()