Osudový dotek 2

• USA The Butterfly Effect 2 (více)
všechny plakáty

Každý z nás zažil okamžik, kdy si přál změnit kousek minulosti. Napravit křivdu. Opravit omyl. Získat lásku... nebo moc. Co kdyby to opravdu šlo... Mladík Nick Larson (Eric Lively) objeví způsob, jak cestovat časem, a vrací se do minulosti, aby napravil chyby své i svých přátel. Nebezpečný experiment se mu však vymkne z rukou, což vede k fatálním důsledkům... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

-dRaGoN-

nevim jestli toto pokracovani nazvat velkym zklamanim, nebo jen utrousit dalo se to cekat. jde opravdu jen o volne pokracovani, ktere ma s originalem spolecny jen nazev, puvodni napad a nektere hudebni motivy a zvuky. bohuzel se nejedna o prequel jak bylo zpocatku pri oznameni druheho dilu uvadeno. celkove kdybyste tento film videli pod jinym nazvem reknete ze je to totalni becko, co delalo original perfektnim nebyl ani tak napad ale jeho brilantni zpracovani, v druhem dile je napad pouze zneuzit aby divaka nalakal na 90minut, bohuzel zadna jizda se nekona a zadny novy napad se neobjevi, zpracovani oproti originalu hraje treti ligu a zmena osudu hlavniho hrdiny probiha jen asi 20 vterinovym ziranim na fotku ktera se rozpohybuje, kamera rozhybe pozadim a trada..vse. pokud cekate nejaky zvrat nebo prekvapeni na konci doufate marne. :( ve filmu se vyskytuje i nekolik nelogicnosti a slabe vykony veskrz spatne vybranych hercu nepridaji take nic. mensi plus si zaslouzi erica durance ze smallvillu, takze je aspon trosku na co koukat, telo ma perfektni :)) ()

Tomasso001

Po prvním dílu jsem zvědavě čekal na výsledek pokračování, zpočátku strach že půjde o teenagerský horor, potom příjemné překvapení a zadoufání, že to bude zajímavý film, ale nakonec jen znuděné sledování něčeho, co se dalo ve všem předvídat dopředu a ničím mě neoslovilo. Nepřesvědčivé herecké výkony,efekty,děj a pro změnu otevřený konec. Kdo si nechce zkazit vzpomínku na zdařilý první díl, ať raději tenhle film obejde obloukem.. ()

nevermore

Jednička patří mé nejoblíbenější filmy. Dvojka je jen ubohou sprzněnou vykrádačkou, dlouho jsem nebyl tak znechucen, jako při sledování této břečky ()

Brandon

I jedno nepatrné mávnutí motýlích křídel může způsobit tajfun na druhé straně zeměkoule....Klasická poučka z terorie chaosu. Mám rád pohrávání si s osudem, škoda, že dvojka je jen velmi slabým odvárkem prvního nadupaného dílu. ()

zdenny

Film je velmi volným pokračováním "jedničky". Spíše čerpá z jejího námětu, neboť u takovéhoto typu filmu můžete natočit sto verzí a každá by mohla být dobrá. Zlomový okamžik je samozřejmě jiný než v jedničce, ale děj a paralelní životy jsou dobré. Závěrečné obětování vlastního života bylo dost nečekané, takže si myslím, že s tím si mohl scénář ještě vyhrát. PS: Pozitivum pro mě je Eric Lively, který je celkem sympaťák. ()

Aven

Dokážu si představit, že by to dopadlo i hůř. Stejně to ale je jen prachobyčejné ždímání suché hadry. ()

Hennesy

Úplne zbytočné pokračovanie, ktoré ani zďaleka nedosahuje kvalít originálu. Iba trocha obmieňa pôvodný nápad, pričom tvorcom úplne ušla myšlienka pôvodného filmu. Namiesto toho vylepšili efekty, pridali zopár nesympatických postáv a dejovú linku postavili na vode...asi tak o tri triedy nižšie než Butterfly Effect. ()

Brain-D

Tak jedničce to nesahá ani po paty. Nudná směsice s téměř žádnou jiskrou, až na efekty při návratu v čase. Ale to už známe z jedničky. Kupu lidí, kteří dali ** donutil pouze podruhé použitý stejný nápad, nic jiného tam totiž vidět není. ()

MIGHTTREE

Trochu jiná cesta, úplně jiný příběh. Divil jsem se proč jsem o druhém díle nikdy neslyšel a dnes už to vím. Svému předchůdci si nemůže dovolit ani dělat stín. Je tam pár zajímavých míst, ale jsou udělané nudně a nezábavně. Zde nepomůže ani motýl mávající jako kolibřík. ()

Natabar odpad!

Trapný pokus o kopii prvního dílu, jemuž schází vše, co činilo jedničku tak svěží a originální. Nedokoukatelné! ()

huli601

Neviem o čo sa snažili v tomto filme. Napodobniť jednotku? To sa rozhodne nedá! Bola to strata času každý úsek je dopredu predvídateľný a nečaká vás žiadne prekvapenie. Úbohá dejová zápletka. ()

hot_spot

Bohužel. BE2 má oproti jedničce fatálně nedotažený, nudný a nelogický děj, nesyympatického hlavního hrdinu a odfláknutý konec. Leonetti se atmosféře z prvního dílu nepřiblížil ani k polovině, intenzivní scény jako dělobuch ve schránce nebo upálení psa střídá hromada nudy, během které vám bude úplně šuma fuk, komu se zhroutí život, kdo se s kým vyspí atd. . Během filmu se hlavní hrdina vrátí do minulosti asi třikrát, takže jeho závěr ve stylu "všechno je v hajzlu" působí až komicky. Od pokračování výborného dramatu jsem čekal trochu víc... ()

rubik1

Tento film sa dá brať z dvoch pohľadov. Prvý ako pokračovanie alebo ako nejaká kópia jednotky, čo teda absolútne scenáristom nevyšlo, alebo druhý pohľad na tento film ako na niečo úplne odlišné čo sa bohužiaľ tiež príliš nepodarilo. Ale zase musím pochváliť nie príliš zbytočne dlhú stopáž, takže film v podstate ani na okamih nenudí, lebo stále sa čosi deje. Skrátka ak máte voľnú hodinu a dvadsať minút a nechce sa vám moc rozmýšľať - doporučujem.. ()

Jigsaw88

Musím uznat, že jsem se docela tohoto snímku bál, po excelentní jedničce jsem čekal opravdu strašné pokračování, ale nedočkal jsem se. Snímek mě celkem i zaujal a neudělal ostudu prvnímu dílu. Takže ode mě má zasloužených 4*! ()

Rousse odpad!

Když jsem zjistila, že skvělý film Osudový dotek má pokračování, říkala jsem si, o čem asi tak bude. Hlavně jsem se bála, aby tvůrci nevzali stejnou podstatu příběhu a nedosadili jiné herce do trochu jiné situace. Po úvodní půl hodině jsem pochopila, že mé nejhorší představy se naplnily a po další půlhodince jsem TO musela vypnout, protože nejsem masochista. Kdyby režisér sebral prachy, jel si vyhodit z kopýtka někam do Vegas a v životě už by se na kameru ani nepodíval, byl by to asi jeho nejlepší "filmový" počin. ()

Gogen

Nádherný příklad toho, že jen skvělá myšlenka film nedělá. Nevím jestli by se člověk neměl oprostit od jedničky, jenže to prostě nejde. ()

Další dotek osudu

Další dotek osudu