Let's Dance

• Nový Zéland

• Austrálie

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2006, 99 min

Ale no tak, zase tak šíleně zlé to nebylo - cílová skupina, které má být snímek určen je jasně dána už od začátku, takže je trochu zbytečné stěžovat si, že nejde o žádné veledílo. A i když ode mě Hříšný tanec dostal díky určité nostalgii mého mládí hodnocení čtyřech hvězdiček, musíme si objektivně přiznat, že je to taky dost hloupočký příběh a tenhle film je takovým jeho plagiátem pro dnešní moderní teanegery, navíc Channing Tatum vypadá nesrovnatelně lépe než Patrick Swayze:o))), takže nač se pohoršovat, v tomto případě s klidem přimhouřím oko (nebo obě-Channing je totiž skutečně krásnej:o).(2.3.2007)

Příjemný taneční film se sympatickým Channingem Tatumem. Jako oddechovka dobré, ale pro vyšší hodnocení by to chtělo ještě aspoň o kapku chytlavější hudbu a taneční čísla. V tanečním ohledu si mě to stoprocentně nezískalo, ale určitě dám ještě šanci dalším dílům. PS: Vážně nechápu ten "český" překlad názvu, to už rovnou mohli nechat původní název, který zní aspoň originálněji než nicneříkající a trapné "Let's Dance." ~(3,2)~(24.2.2012)

CJ ze San Andreas vybělal, zkrotl a začal trsat. A pokavaď jste viděli alespoň jeden film z těch, co se v nich hejbá prdelí, nebo školníma lavicema, nepřekvapí vás vůbec nic, protože Let's dance, to je děsně jednoduchej příběh plnej klišé, kterejma jsou tyhle přes kopírák psaný kousky oblepený. Ale co, ono v nich stejně nikdy nešlo tak o příběh, jako o ty rychlé pohyby těl a ty tady nejsou nejhorší, ikdyž ze židle mě taky nezvedly, k úžasu nedovedly a spolu s prkeným Tatumem a přepálenou stopáží i sem tam nudily, ale jednou se to dalo. 50%(9.4.2013)

Film s nejpředvídatelnějším dějem za poslední 3 miliony let. A kdyby si tvůrci odpustili debilní moralizování a soustředili se jen na tancování a drsný niggas, byla by to určitě příjemnější podívaná. Když vám nevadí, že v hlavní roli není herec, ale tanečník a že Jenna Dewan už není taková bohyně jako v "Tamaře"(tady je jen strašně hezká), tak by se vám to mohlo i líbit.(18.8.2006)

• Davies182

Je jasné, že čím starší bratříček nejmladších Step Upů, tím oldschoolovější choreografie. A protože příběh a všechno kolem něj včetně herců drží laťku na stále stejné úrovni "kvality", jde hodnocení hodně dolů. Nehledě na to, že balet mi nikam jinam kromě Billyho Elliota, prosím, nemíchejte! Film jsem nějakým způsobem přežil, ale primárně jsem se na to díval jen kvůli tanečním scénám. Vzhledem k tomu, že s každým novým dílem přichází cca o 20 minut více takových pastev pro oči, jednička je víceméně zbytečná. Ani ten závěrečný baleto-street dance za moc nestál. Doporučuji začít u 3Dčka a potom případně ochutnat 2 the Streets, Tatuma lze s klidným svědomím vynechat. Bohužel.(25.9.2010)

• - Všechny kresby, které se ve filmu objevili pocházejí od studentů prvních ročníků střední školy v Baltimoru (Carver Center for the Arts and Technology). (HellFire)

• - Herci Channing Tatum a Jenna Dewan, kteří ztvárnili ústřední dvojici, jsou od července roku 2009 manželé. Dohromady se dali krátce po skončení natáčení tohoto filmu. (Václavička)

• - Původně se měl film jmenovat Music High. (HellFire)