Let's Dance

Step Up

Let's Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2006, 99 min

Sice nechápu, proč název Step Up překládali jako Let's Dance, ale budiž. Tenhle film, no rozhodně to nedosahuje kvalit takových filmů, jako jsou Hříšný tanec nebo Pomáda. Herci sice byli sympatičtí, ale mezi hlavními představiteli to teda vůbec nejiskřilo a taky filmu chyběly pořádné písničky, které by se staly hity. Sice tahle muzika je obecně dobrá, ale nenadchne masy a prostě tomu chyběl takový ten typický romantický song, pecka, kterou by si každý zapamatoval. Děj byl na jedno brdo. Takže film, který nemusím vidět znovu a raději se vrátím ke starému dobrému Hříšnému tanci...(19.6.2013)

neuvěřitelně naivní film s neuvěřitelným množstvím klišé. Příběh o hajzlíkovy kterej udělá průser a dostane trest ale ten trest se vyplatí a ukáže co v něm je. Proboha kdo ten scénář psal? I když film není vyloženě špatný, tak víc jak 3* si nezaslouží už jen kvůli tomu klišé. Jediný co je na filmu zajímavé je kamera, ano čekali jste že řeknu tanec, ale bohužel ten mě vůbec neuchvátil. Přišel mi takovej obyčejnej. Samozřejmě jsem nečekal nějaký extra taneční kreace, ale i tak mi to přišlo poměrně slabé. Dávám 3* ale slabší film sám o sobě za moc nestojí.(28.11.2010)

Snaha o novodobý mix Flashdance, Dirty Dancing a moderní Honey, která nedopadla zas tak špatně, jak jsem očekával, a to díky sympaťákovi Channingovi Tatumovi. Ještě těď si pamatuju, jak měl každýj na svém mobilu vyzvánění. Show Me the MoneyNaštěstí mně se to vyhnulo obloukem. Pro filmové konzumenty z řad teenagerů je Step Up dobrou volbou na páteční večer - krásní, mladí, opálení, a hlavně prožívající svoje sny a touhy. Hloupé, naivní a předvídatelné, kde OST společně s choreografií tanců a pěknou Jennou Dewans tvoří největší + tohoto filmu. 55 %(11.2.2009)

ten film bol jedno veľké klišé, ale také veľmi príjemné. príjemné na pohľad a príjemné na počúvanie. herecké výkony slušné, hlavne Skinny bol super a tanečné ani nehovorím. možno to nebol ten najlepší film na svete, ale splnil do bodky to, čo sľúbil. a to sa už dnes len tak nevidí. a okrem toho - čo si môže romantik ako ja viac priať, než love story s happy-endom?(28.9.2006)

CJ ze San Andreas vybělal, zkrotl a začal trsat. A pokavaď jste viděli alespoň jeden film z těch, co se v nich hejbá prdelí, nebo školníma lavicema, nepřekvapí vás vůbec nic, protože Let's dance, to je děsně jednoduchej příběh plnej klišé, kterejma jsou tyhle přes kopírák psaný kousky oblepený. Ale co, ono v nich stejně nikdy nešlo tak o příběh, jako o ty rychlé pohyby těl a ty tady nejsou nejhorší, ikdyž ze židle mě taky nezvedly, k úžasu nedovedly a spolu s prkeným Tatumem a přepálenou stopáží i sem tam nudily, ale jednou se to dalo. 50%(9.4.2013)

• Mario

• - Všechny kresby, které se ve filmu objevili pocházejí od studentů prvních ročníků střední školy v Baltimoru (Carver Center for the Arts and Technology). (HellFire)

• - Původně se měl film jmenovat Music High. (HellFire)

• - Herci Channing Tatum a Jenna Dewan, kteří ztvárnili ústřední dvojici, jsou od července roku 2009 manželé. Dohromady se dali krátce po skončení natáčení tohoto filmu. (Václavička)