Když se účastníci nové reality show pod vedením režiséra Murphyho vydají do virginských lesů, netuší, že kromě kamer je budou sledovat oči zmutovaných kanibalů, toužících po čerstvé mase. Tentokrát půjde skutečně o život a ten, kdo prohraje, nepřežije...  Měla to být skvělá rodinná reality show odehrávající se v západní Virginii. Pod vedením režiséra Dalea Murphyho (Henry Rollins), který kdysi sloužil ve speciálních jednotkách, se skupina odvážlivců rozdělená na dvojice pokusí přežít v divočině pokryté neprostupnými lesy. Ovšem záhy se ukáže, že účastníky soutěže nesledují pouze kamery. Nikdo nepočítal s tím, že se ve stínu stromů skrývá rodina zmutovaných kanibalů, kteří baží po čerstvém mase. A hodlají ho ulovit za každou cenu. Nejbrutálnější reality show všech dob začíná, tentokrát půjde skutečně o život. Ten, kdo prohraje, skončí pod rezavým sekáčkem nenasytných lidojedů... V dalších rolích hrají Erica Leerhsen, Texas Battle, Daniella Alonso, Crystal Lowe ad. (oficiální text distributora)

LordBeeDoO odpad!

Pokud jednička byl film, na který se aspoň dalo dívat, dvojka už jednoznačně zamířila do odpadních vod. Naprosto přehnaný a zcestný děj s tak tuctovou volbou směšně vykreslených a podprůměrně zahraných hrdinů, to snad ani nikdo nemohl myslet vážně ... ()

chelsea17

Za co 1 * ? Nejspíš za pěkné herečky,tot vše.Henry Rollins představoval novodobého Terminátora? ... kdyby si scénáristi odpustili hloupé a naprosto předpovídající akční scény,možná bych dal i 2*. ()

Aurus

Pro mě je to sice o trochu horší než první díl ale zas to je velmi dobré pokračování které má nějaké to kouzlo. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou  mnohem lepší než v prvním díle, hudba tu je fakt výborná, atmosféra tu je docela dost dobrá a hustá, napětí je zde párkrát za film, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. No za mě kvalitní pokračování ale jednička se mi stále líbí víc kvůli tomu perfektnímu příběhu a velmi brutálními vraždami. Za mě 6/10. ()

molcan2

Wrong Turn 2: Dead End, očividné pokračovanie úžasného hororu Wrong Turn v štýle 70. rokov, v ktorom si zahrali krásna Eliza Dushku a Desmond Harrington (a ktorý som si prekvapivo veľmi obľúbil), bol asi môj najočakávanejší film vôbec viac ako dva roky, a to z mnohých rôznych dôvodov, preto som sa naň veľmi tešil a nemohol som sa dočkať, kedy ho uvidím. Avšak spoločnosti FOX trvalo celú večnosť, kým ho poriadne vydala, takže som čakal naozaj dlho, kým konečne vyšiel 09. októbra, no a po tom, čo som film konečne videl, môžem povedať len jedno - WOW, to čakanie stálo za to!", keďže film úplne prekonal všetky moje očakávania a ukázal sa ako jeden z najlepších hororových sequelov, aké som videl od čias Votrelcov a Evil Dead II. Film sa točí okolo skupiny šiestich účastníkov reality šou (máme tu hrdinku, černocha, vojenskú babu, vtipálka, pekné dievča, štetku a siedmeho účastníka, ktorý je veľmi brutálne vyradený v úžasnej a brutálnej úvodnej scéne filmu), ich producenta a moderátora, ktorých počas účasti v nízkorozpočtovej reality šou začne jedného po druhom zabíjať skupina chorých, nadržaných a odporne zdeformovaných inbredných vidláckych kanibalov, ktorí si z nich všetkých plánujú urobiť večeru. Na nešťastie pre vidiečanov však zvyšní súťažiaci a moderátor začnú bojovať o svoje prežitie, netušiac, že vidiečania majú s nimi a časťami ich tiel iné plány. Po zhliadnutí filmu musím povedať, že bezpochyby jedným z najväčších highlightov filmu je nádherná a talentovaná Erica Leerhsen (ktorú môžete poznať z nedoceneného Blair Witch 2 a skvelého remaku Texaského masakru motorovou pílou), ktorá je vo filme jednoducho úžasná a našťastie hrá najzaujímavejšiu a najsympatickejšiu postavu so smutným príbehom a je skvelé vidieť, že má skutočne poriadnu úlohu, keďže som si vždy myslel, že je silne nedocenená. Henry Rollins si tiež kradne celú show a vo filme nakopáva poriadne zadky a povedzme si to na rovinu -nie je nikto iný, kto by to zahral lepšie ako Rollins; ten človek je jednoducho génius a mal by dostávať viac takýchto úloh. Za zmienku stoja aj ďalší talentovaní herci: Texas Battle, Aleksa Palladino, Daniella Alonso (ktorá má v skutočnosti oveľa viac práce ako v The Hills Have Eyes II), Steve Braun, Crystal Lowe a Matthew Currie Holmes a musím povedať, že Kimberly Caldwell je vo svojej debutovej úlohe tiež skvelá a podáva výborný výkon v brutálnej úvodnej scéne filmu. Napriek tomu, že všetky postavy sú dosť stereotypné, skutočne vám na nich záleží (čo je v hororoch veľmi zriedkavé, keďže väčšina postáv v slasheroch je jednorozmerná) a musím uznať, že je dosť ťažké predvídať, kto prežije alebo zomrie, a to vďaka scenáristom Turimu Meyerovi a Alovi Saptienovi, ktorí vytvorili prekvapivo efektný scenár. Iste, sem-tam sa nájde pár dejových dier a gýčových hlášok, ale koho to zaujíma? Úžasná je aj réžia. Joe Lynch ako režisér odvádza vynikajúcu prácu a vďaka mnohým poctám iným filmom (vrátane Texaského masakru motorovou pílou, Evil Dead II, Votrelcov, Ramba, The Blair Witch Project; väčšinou ide o splatterové filmy z 80. rokov) a brutálnym scénam smrti (narážka: úvodná scéna) je určite jedným z dôvodov, prečo pokračovanie dopadlo tak skvele. A ako si Wrong Turn 2 vedie v porovnaní s originálom? Nuž, sakramentsky skvele, ak to môžem povedať. Vzhľadom na to, že originál je veľmi vážny, strašidelný a desivý, pokračovanie sa snaží byť pravým opakom - len jednoduchým, drsným, veľmi zábavným, bezmozgovým a brutálnym Splatter filmom, ktorý sa neberie vážne, a našťastie sa mu to darí. Je úplne odlišný od prvého dielu a čo sa týka kvality - oba mám rovnako rád, pretože sú úplne odlišné, ale rovnako úžasné. Taktiež sa nenechajte odradiť tým, že ide o direct-to-video film, pretože je to rozhodne najlepší straight-to-video film, aký som kedy videl, a len dokazuje, že niekedy aj malé, direct-to-video pokračovanie môže obstáť ako jeho predchodca, a dokonca aj samostatne. Takže celkovo - je Wrong Turn 2 úplne bezchybný? Nie, nie celkom. Je to dokonalý film? Nie. Ale je to vysoko zábavný, rýchly, zapamätateľný, krvavý a úžasný hororový sequel, ktorý odfúkne väčšinu hororov z roku 2007? Tak to je. Úprimne, naozaj nechápem, prečo to FOX poslal priamo na video a The Hills Have Eyes II do kín, keďže Wrong Turn 2 je o tony lepší a oveľa zábavnejší film. Skrátka, Wrong Turn 2 je jednoznačne najzábavnejší a najhorší hororový sequel, aký som kedy videl. Nie je bezchybný ani dokonalý, ale aj tak sa mi páči, takže ak naozaj hľadáte dôstojné pokračovanie s úžasnými hereckými výkonmi, skvelou réžiou, brutálnymi a vynaliezavými smrťami, sympatickými postavami a množstvom ďalších vecí, Wrong Turn 2 je potom určite správny ťah a úžasný horor, ktorý by ste si mali určite pozrieť! Vrelo odporúčam. () (méně) (více)

mala_kea

Opravdu hororový nářez, kde ruce padají po kusech a proudy krve tečou každou minutu. Skvělé a rozhodně lepší než 1. Jeden z nejdrsnějších hororů poslední doby. ()

cielle

Jednička byla lepší, jak už to tak bývá, ale přesto mě film nezklamal a kufr se mi zvedal pořádně :) Zvláštní bylo snad jen to, že většina zápasů a honiček s mutantama proběhlo ve dne..Ale i tak super!!! ()

Kolssteyn

Kameraman by si zasloužil osud přinejmenším srovnatelný s oběťmi obědu západovirginské kanibalské rodiny, protože právě kamera bylo na celým tom filmu to nejhorší! (Být režisérem, kameramana zabiju, že mi zkazil film; ale jelikož to byla režisérova prvotina, asi byl ku své škodě příliš nesmělý). ()

Deratizer

To byl fakt masakr. Úvod začínal nudně a zdálo se, že to vzdám, zpočátku jsem spíše usnul při pomalým rozjezdu, kterej se zdál být předzvěstí nudy celýho filmu, ale pak se to rozjelo pěkně zostra, brutalitou a krví se nešetří, drastické záběry jsou pěkně vidět a v něčem je Pach krve prostě lepší a zajímavější, než plno dalších hororů tohoto typu. Začátek filmu tedy není to pravý lákadlo a předzvěst k takové zábavě, jenž pak následuje, ale pak to stojí za to. Tomuto hororu asi dávají korunu ti mutanti, protože to hodně obohacují a zkrášlují, než kdyby vraždili normální lidé. Mutanti dělají tento horor kuriozitou nad jinými. Jsem zvědavej na trojku, pač ta tu má podřadný hodnocení a faktem je, že další a další pokračování podobných filmů většinou už postrádá originalitu jedničky a často už jen těží ze zaběhlé slávy. Uvidíme, tyto filmy jsou točeny pro diváky, kteří chtějí vidět to, co dříve nebylo možný v takové míře, tzn otevřené záběry brutality nejvyššího kalibru bez cenzury a pouhých náznaků. Příznivcům a divákům takovýho filmovýho žánru, ve kterém nejsou stanoveny žádné meze brutality v záběrech, to lze rozhodně doporučit. ()

agassi68

Keby medzi zápasmi s lesnými kanibalmi neboli tie priblblé bezobsažné reči a herecké výkony bod obraz boží tak by to bol celkom dobrý horor. Takto len za 2.. ()

Jíha

Velice zábavný, kvalitní a místy pěkně humusácký jatka v přírodě se snoubí s nefalšovaným "so bad it's good" scénářem. Dosud nevídaná a výživná kombinace. 75 % ()

DHDV

Překvapení!!! Velmi dobré a zábavné, některé prvky sou velmi „cool“ některé zase až moc ironické. Ale jako celek to docela všechno funguje a při sledování sem se nenudil…. hodnotím v rámci žáru!!! ()

sadlokan

Po lese pobíhá parta zmutovaných,téměř nezabitelných, "Malkovičů"a protože už všechno sežrali(?),tak se dají na kanibalismus.Jejich intelekt mutací zřejmě neutrpěl,ba naopak,navíc v jejich čele stojí jakýsi"Robin z Loxley",jenž sází šípy fakt mistrovsky(pak se projeví,že asi všichni).A vůbec,nápaditě dusí/smaží/pečou/melou, účastníky reality show,kterým se to tedy moc nelíbí.V roli moderátora můj oblíbený zpěvák/humanista Henry Rollins zde opět ukazuje,že za HUMAN RIGHTS se umí poprat až do posledního vzdechu a celkem slušně obludátorům zatápí až do chvíle,kdy jest prošpikován šípky.Takže slušná hnusárna.Naštěstí se nemusím takového osudu obávat,anžto nejsa kandidát na miss/mister of the USA, těmto obyvatelům,pravděpodobně, lesů Nové Anglie, by moje nevábná sádelnatá postava se do mířidel ani nevešla. ()

M.Myers

Už od prvního použití sekery bylo jasný, že tady se krví a vnitřnostma všude možně asi plýtvat nebude, z některých hnusáren se mě jako dost zvedal kýbl....bylo to tak hnusně zvrácený, že si jdu sehnat trojku a čtyřku, abych viděl další kupu hnusu.... ()

GOREGASM

Ani podruhé rozhodně nejde o "Špatnou Zatáčku", a přestože kvalitativní vyrovnanosti prvního dílu nedosáhne, zejména druhá půle svou jateční hitparádou neurazí žádného goremaniaka. Rating, alespoň v mých krví zarudlých očích, podkopává velmi slabé herecké osazenstvo, z něhož pobaví jen vynikajícně přehrávající Henry Rollins, zbytek je užitečný jen a jen na porážku a ta má, jak jsem již naznačil šťávu, a proto můj verdikt zní. Přímočará hixie jízda na téma "líbezný americký venkov", bez špetky atmosféry, ale zato se solidním gorem, pobaví zejména žánrem odkojené srdcaře, zbytek nepochopí. 60% ()

helloween93

Vcelku slušný slasher se vším co k němu patří, co mi vadilo, byl samotný závěr. Potěšila ale postava mariňáka s tuhým kořínkem, která závěr docela táhla. I tak to ale na víc než 2 hvězdy nestačí. ()