Za rozbřesku

USA, (2006–2007), 9 h 45 min (Minutáž: 45 min)

Tvůrci:

Paul Zbyszewski

Kamera:

Bill Roe

Taye Diggs, Moon Bloodgood, Victoria Pratt, Meta Golding, Ramon Rodriguez, Adam Baldwin, Michael McGrady, Joe Nieves, Mitch Pileggi, Ian Anthony Dale (více)

Epizody(13)

Detektiv Brett Hopper prožívá jeden den stále dokola. Pokaždé se probudí vedle své krásné přítelkyně Rity. Za oknem sedí holub a v televizi hlásí, že se na dálnici převrátil nákladní vůz s plínkami. Vždy je také neprávem obviněn z vraždy Alberta Garzy. Kyž se znovu probouzí do tohoto opakujícího se dne, vše si pamatuje. Díky tomu má o všem, co se stane, přehled a může tak zachránit mnoho lidí. Pokud chce, aby konečně nastal zítřek, musí najít pravého vraha zástupce státního nadvládního Alberta Garzy. (fray)

Recenze uživatele anderson k tomuto seriálu (1)

Za rozbřesku (2006)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ = 19.6.2011 - Seriál som si nahrával až z JOJ a zbehol som ho za dva dni. No a som nadšený. Neviem či ústrednú zápletku chceli v prípade "uchytenia" tvorcovia naťahovať donekonečna alebo rátali s touto 13-dielnou dietlovskou uzavretou variantou, ale výsledok dopadol nad moje očakávania. Takto má vyzerať konšpiračný krimiseriál s jemnou, hoci neoriginálnou, sci - fi ingredienciou. Žiadne nelogicky ožívajúce mŕtvoly sa nekonajú, práve naopak. Ústredná dejová línia vo svetle súčasných udalostí na našom skorumpovanom Slovensku (neobjasnené vraždy advokátov, prepúšťanie zločincov kvôli tzv. procesným chybám, policajná korupcia, boj o moc medzi hornými 10 000 - mi) je až neuveriteľne autentická. Navyše zúčastnení herci podávajú vynikajúce výkony, napriek tomu, že nepatria do pomyselnej extraligy. - Slovenský dabing je inak excelentný, čo je na JOJ v poslednej dobe zázrak. (5.7.2011) ()