Prison Break skončil a tohle vypadá jako perfektní 13-ti dílný seriál, který nám dodá emoce, které vyhledáváme. Prožívejte jeden den znovu a znovu :) Takže máme tu ten nejhorší den stále dokola, krásných nezapomenutelných 13 dílů, které jsem shlédl během 1 dne! Co víc dodat, lepší to být prostě nemůže 5 hvězdiček. Pozn. Díky komentářům některých lidí jsem se dozvěděl, že tento seriál neměl u televizi ABC vůbec žádný úspěch a jeho díly dobíhaly na internetu. No to se občas stane, ale já během 1 dne shlédnul všech 13 dílů, protože tohle byla opravdu pecka!!! :-) Pro mě rozhodně kultovní seriál na který nikdy nezapomenu.(18.3.2011)

Prežívať jeden deň dookola zas a zas to je dosť nepríjemný pocit a detektívovi Hopperovi (Taye Diggs) sa presne toto stáva. Spočiatku dosť bizarné obvinenie z vraždy sa deň za dnom zauzľuje viac a viac a tak sa musí hlavný hrdina očistiť a poskladať všetky diely skladačky, aby sa dozvedel celučičkú pravdu. Korupcia, gangy, spiknutia a podobné veci to všetko a ešte viac nájdeme v tomto akčnom seriály. Akcia a zápletka veľmi pôsobivá a tak tento seriál pôsobí kompaktné a ucelene. Fakt, že všetko sa vošlo do jednej série len potvrdzuje kvalitu, ktorá niektorým seriálom chýba v často zbytočných ďalších sériach (Prison Break...). Pre mňa 80%(7.1.2011)

Detektív Brett Hopper je krivo obvinený z vraždy sudcu Alberta Garzu, a tu sa to začína nepride druhý ďeň ale prežíva stále ten istý znovu a znovu dookola až kým nepríde tomu všetkému na koreň a všetko sa skončí objasnením vraždy. Je to jedinečné dielo, ktoré má veľký potenciál veľmi ma mrzí že nezožalo väčší úspech ako iné možno aj biednejšie seriály lebo na toto sa oplatí pozerať. Videl som ho už 3-krát a stále ma neomrzel a môžem ho pozerať znovu a znovu dokola.(1.5.2013)

13/13 Been There Done That ve 13 velice vyrovnaných dílech. Skvělé, ale bohužel ne pro časté reprízy, vzhledem ke své podstatě. Ať žije Andrea Battle :) Jen škoda toho špatného premiérového přijetí, ale naštěstí se časem vše podařilo dohnat. Aneb klasický případ seriálu, který se stal hitem online, mimo USA a následně na DVD.(6.2.2009)

Velice zajímavě udělanej seriál, ve kterém se opakuje jeden a ten samý den pořád dokola a my se společně s hrdinou koukáme stále hlouběji a hlouběji do příběhu. Z pouhého obvinění z vraždy se propracuje hlavní hrdina až na tak obsáhlou konspirační teorii, která sahá k hlavounům města, ale i jeho otci. Musí patrat a dávat dohromady informace, aby sám sebe, ale také své nejbližší ochránil. Potěšili role povědomých tváří - Adam Baldwin (Chuck), Ian Antony Dale (Tekken), Nestor Carbonell (Ztraceni) nebo Peyton List (Flashforward). Trošku mi neseděla Moon Bloodgood se kterou jsem měl problém i v Cestovateli.(10.12.2010)