SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ = 19.6.2011 - Seriál som si nahrával až z JOJ a zbehol som ho za dva dni. No a som nadšený. Neviem či ústrednú zápletku chceli v prípade "uchytenia" tvorcovia naťahovať donekonečna alebo rátali s touto 13-dielnou dietlovskou uzavretou variantou, ale výsledok dopadol nad moje očakávania. Takto má vyzerať konšpiračný krimiseriál s jemnou, hoci neoriginálnou, sci - fi ingredienciou. Žiadne nelogicky ožívajúce mŕtvoly sa nekonajú, práve naopak. Ústredná dejová línia vo svetle súčasných udalostí na našom skorumpovanom Slovensku (neobjasnené vraždy advokátov, prepúšťanie zločincov kvôli tzv. procesným chybám, policajná korupcia, boj o moc medzi hornými 10 000 - mi) je až neuveriteľne autentická. Navyše zúčastnení herci podávajú vynikajúce výkony, napriek tomu, že nepatria do pomyselnej extraligy. - Slovenský dabing je inak excelentný, čo je na JOJ v poslednej dobe zázrak. (5.7.2011)(5.7.2011)

Krátky, rýchly, jasne plynúci konšpiračný seriál typu Na hromnice o den více ale konečne poňatý vážnejšie. Teda až príliš vážne - ide o narafičenú vraždu na detektíva Hoppera a zároveň o minulosť, o to zachrániť plno osôb naokolo vrátane svojej priateľky, rodiny, neznámej okoloidúcej a podobne. A to stále dookola... No mňa si tento seriál úplne získal. Vďaka Bohu za to, že Američanov seriál nezaujal a mal len 13 častí, tým pádom tvorcovia nemohli variť z prevarenej doby a vytvárať x nezmyselných sérií. Bol pekne ukončený s logickým koncom, bez nejakých výraznejších zádrhelov. Takto mal vyzerať Prison Break. Respektíve, stačilo 2 série. Plus musím pochváliť výborný slovenský dabing. Akurát jednu chybičku tomu vytknem - nedostal som odpoveď na všetky otázky, ktoré ma napadli pri sledovaní - hlavná bola tá akým spôsobom sa mu opakoval vždy ten istý deň.(1.9.2012)

Téma prožívání stále dokola toho samého dne mě vždycky fascinovalo a není zas tak jednoduché při vymýšlení nových verzí nezapadnout do stereotypu. Zvlášť, když jde o seriál, to scénáristům nezávidím. Ale zatím se jim to daří více než dobře, i když na Prison Break, Lost, Heroes ani Dextera to zdaleka nemá. 15.12.2006(15.12.2006)

Prison Break skončil a tohle vypadá jako perfektní 13-ti dílný seriál, který nám dodá emoce, které vyhledáváme. Prožívejte jeden den znovu a znovu :) Takže máme tu ten nejhorší den stále dokola, krásných nezapomenutelných 13 dílů, které jsem shlédl během 1 dne! Co víc dodat, lepší to být prostě nemůže 5 hvězdiček. Pozn. Díky komentářům některých lidí jsem se dozvěděl, že tento seriál neměl u televizi ABC vůbec žádný úspěch a jeho díly dobíhaly na internetu. No to se občas stane, ale já během 1 dne shlédnul všech 13 dílů, protože tohle byla opravdu pecka!!! :-) Pro mě rozhodně kultovní seriál na který nikdy nezapomenu.(18.3.2011)

Jelikož Edge of Tomorrow patří mezi mé nejoblíbenější filmy vůbec, byl jsem velmi překvapen, když jsem našel tento seriál, o kterém jsem do letoška ani jednou neslyšel. Jde sice více o běžný život, princip je ale naprosto stejný, probudit se každý den do stejného dne a mít další šanci napravit své chyby z předchozího "pokusu" a posunout se dál. Ikdyž tenhle motiv už se vyskytl v několika filmech, tak mi přijde, že pokud je takto dobře promyšlená zápletka, nejde se ho přejíst. 90%(15.7.2018)