Čakal som, že ma téma opakujúceho sa dňa rýchlo omrzí ale chyba - inkriminovaný deň je zakaždým odlišný a o dramatické, či odľahčujúce momenty nie je núdza. Pre Američannov zjavne komplikovaný námet, predčasné zrušenie mi v tomto prípade výnimočne nevadí, z tohoto námetu sa nedalo ťažiť donekonečna a aspoň to nepôsobí dojmom dojenia mŕtvej kravy ako u jeho úspešnejšieho menovca Prison Breaku.(11.3.2007)

Veľkou výhodou "Day Breaku" je, že má len jednu sériu a tak na pohľad jednoduchú zápletku autori nekombinujú do nekonečna ako to u týchto typov serálov býva zvykom. Každým dielom sa divák dostáva k novým dôležitým informáciam a tak sa nám všetko pekne postupne rozuzluje a ja nevidím dôvod prečo nedať tomuto seriálu za 5.(9.1.2008)

Adam Baldwin žene tento seriál nahoru. Jeho postava je skvěle napsaná a on ji dokázal tak osobitě zahrát, že si (minimálně u mě) získá všechnu vaši pozornost a hlavní hrdina ustoupí do pozadí. Když se řekne Day Break, vybaví se mi ne Taye Diggs a problém stále se opakujícího déja vu, ale Chad alias Alan Baldwin. Po zvážení zvedám na 5.(24.9.2008)

Zapomeňte na Prison Break nebo jiné seriály. Day Break (Za rozbřesku) je tou úchvatnou ukázkou, že jdou točit krátké, skvělé a chvílemi dech beroucí perly seriálového nebe. Bohužel je také důkazem, že lze takové perly velmi jednoduše přehlížet nebo za jejich snahu být originální dokonce snižovat hodnocení. Detektiv Brett Hopper se probudí jako každého rána vedle své přítelkyně, ale po svém zatčení a uvěznění za vraždu Alberta Garzy, je nic netušíc vytažen na neznámé místo kdesi poblíž LA, vyslechnut neznámou osobou a následně uspán drogou. Co následuje? Opět se vzbudí vedle své přítelkyně celý den běží znovu ... Už to tady bylo? Možná, ale ne v tomhle provedení, kdy hlavní postava v nahuštěných 13nácti dílech přichází na kloub z prvního pohledu banální záležitosti, která se rozroste do velkých rozměrů sahajících i hluboko do minulosti. Od atmosféry, přes akci a postavy jde o seriál, který překvapí a potěší zároveň.(5.10.2008)

Tak akurat na tych 13 dielov. Obcas sa udeje nieco zaujimave, ale inak to divaka az tak nevtahuje, obcas v tom ma clovek zmatok... a hlavne, kopa veci nedava absolutne zmysel a kopa zostane proste odstrcena. Naviac, je to tak trochu one man show, tych par postav okolo, ktore naviac dost casto len opakuju, co uz raz urobili, tomu vela stavy nepridava. Inak ale dobre pozeratelne, fajn napad.(28.8.2007)