Když čtyřletá Amanda McCreadyová zmizí ze svého domova a policie není schopná nalézt žádné stopy, dívčina teta Beatrice najme dva soukromé detektivy Patricka Kenzieho a Angie Gennarovou (Casey Affleck a Michelle Monaghanová). Detektivové otevřeně přiznávají, že s tímto typem případu nemají téměř žádné zkušenosti, ale rodina o ně stojí ze dvou důvodů – nejsou to policisti a znají poměry drsné bostonské čtvrti, kde všichni žijí. Jakmile se Kenzie a Gennarová začnou o případ zmizelé dívky víc zajímat, odhalují temné dorchesterské podsvětí plné drogových dealerů, podvodníků a pedofilů. A když už se zdá, že se případ chýlí k vyřešení, jsou postaveni před morální dilema, které je rozdělí. (HBO GO)

inuyasha

Výborná režie, výborný scénář a skvěle obsazení herci. Smekám. Stačí se posadit a jen pozorovat. Nebudete mít chuť si ani odskočit a budete pouze čekat na skvělý konec, o kterém budete ještě chvíli po filmu uvažovat. ()

Špinič

Tak týmto filmom som si obľúbil Bena Afflecka. Absolútne som nečakal niečo takéto úžasné, pre mňa najlepšie krimi za posledných pár rokov, o a ešte páčilo sa mi to ooooooveľa viac ako SEDEM :P, p.s. bez chybný film. ()

CID7

Nádherný film plný zvratů a akcí. Režie se B. Afflekovi podařila i C. Affleck byl skvělý. Bohužel se špatným koncem, ale tj. otázka. Určitě donutí tento film přemýšlet a zanechá v člověku plno otázek k vyřešení. ()

snupko13

Bena Afflecka ako herca nemusím, rešpekt si u mna vydobil ako scenárista. No po tomto filme dávam pred ním klobúk dole ako pred režisérom. Z priemernej kriminálky spravil strhujúcu drámu až dokonca. Veľmi dobré. Mladši Affleck je ako herec brilantný, čo som videl aj vo filme Assanation of Jesse James. Mal som pocit, že jeho spolubojovníčka Michelle Morgan je vo filme zbytočná a vlastne ani na konci nemala rozhodujúce slovo :). Inak celý film bol dosť realistický aj keď mal svoje muchy a chýbalo mi tam pár vysvetlení, možno nepodstatných, ale predsa. Dávam štyri zvezdy a kus :) ()

Adams

Hluboké psychologické drama v němž se několikrát změní děj a budete muset rozplétat pavučinu okolností a skutků. Na konci příběhu kde vyjde vše na světlo, Vás bude nutit podívat se na celou událost z jiného úhlu pohledu hodnotit složitou situaci srdcem a možná tak trochu obejít zákon. Casey Affleck hraje opět skvěle, jen u mluvení neotvírá pusu a tak mu není opět skoro vůbec rozumět. Ostatní herci nevycházejí ze svého dobrého průměru. ()

oceanic6

Až neuveritelne silný a realistický pohlad do ulíc jednej z bostonských štvrtí v ktorej žije len tá najväčšia spodina. Zmiznutie malého dievčatka ale nenechá chladným súkromného detektíva ktorý sa púšťa do pátrania. Ben Affleck je vážne fantastický režisér čo v tomto filme 100%-ne dokázal (znamená to ale že je stále zlý herec ) a Casey vynikajúci herec. Morgan Freeman a Ed Harris sú stálice ktoré potešia. Velmi mrazivú detektívku si budete ešte dlho pamätať nielen kvôli šokujúcemu záveru. Jeden z najlepších filmov roka 2007, po ktorom vám ale nejaký čas nebude do smiechu... ()

Arren

Velice atmsoférou přeplněný kousek. Děj plyne takovým způsobem, že chcete neustále "otáčet list dřív, než dočtete stránku". Naprosto uvěřitelný a snadno představitelný scénář umocňují výborné herecké výkony. Osobně tedy nemohu nějak přijít na chuť Casey Affleckovi, ale do své role zapadl na jedničku. Morální dilema je v závěru srdceryvně umocněno proměnou vztahu hlavních hrdinů. Výborné drama, kterých se dnes již moc nevidí. Ben dokazuje, jak skvělý režisér je a doufejme, že se této funkce bude chytat častěji a častěji. ()

gonzo

Civilně a uvěřitelně působící film s výborným obsazením, čímž mám na mysli hlavně vedlejší role všech těch socek a pedofilů, kteří se filmem mihnou. Podivín Casey Affleck má celkem charizma, Ed Harris má vlasy (!) a Amy Ryan jako by vzali přímo někde z ulice. Krom toho bych vyzvednul ještě scénu v doupěti pedofilů a povedený závěr, který nutí diváka přemýšlet. ()

LordMalak

Ne. Nechápu. Po té, co jsem si tady přečetl komentáře, čekal jsem opravdu skvělý film. Ale nic, co by bylo hodno těchto hodnocení se mi nedostalo. Knihu jsem zatím nečetl, ale slyšel jsem, že příběh je mnohem přehlednější. Chvílemi jsem se totiž ztrácel v dedukcích hlavní postavy a podobně. Scénář se tedy podle mě dal zadaptovat mnohem lépe. Casey je fajn, další postavy celkem taky. Ale pokud čekáte Událost roku, tak se jí zde nedočkáte. ()

panic25

prvotina bena afflecka jako režiséra se opravdu povedla a ukazuje jeho všestrannost, což dokazuje, že se podílel i scénaři a produkci filmu, co mě nejvíc dostalo byl závěr filmu, který byl absolutně fámozní a něčekaný ()

Jarosh66

Skvělé drama, a poměrně dobře zvládnutá režie. Affleck zaslouží pochvalu :-) Ale přece jen mi zde něco chybělo, proto jen v uvozovkách "4" hvězdičky ()

LB-goulem

Velice zajimavy, prijemne komplikovany pribeh. Kdykoli jsem myslel, ze je jiz konec, tak prisla nova zapletka. Cely dej je v podstate o zene, ktera nevedla moc sporadany zivot -alkohol, drogy, a jeji dceri, o kterou se defacto staraji stryc a teta. Jednoho dne je dcera unesena "pro jeji dobro". Nikdo nevi proc, nikdo nevi kym. V ten moment na scenu prichazi Casey Affleck - dle meho nazoru dobry vykon, ale moc tohoto herce nemusim. Zacina spolu se svou pritelkyni patrat po male holcicce. Nakonec ji najdou v naruci rodiny, ktera ji dava mnohem vice lasky nez ji davala jeji matka. Casey Affleck se dostane pred rozhodnuti - ponechat malou holcicku v nove rodine, ktera ji bude milovat nebo dat matce druhou sanci a dcerku vratit. Davam 4 hvezdicky, protoze nemam Casey Affleck moc rad - vykon dobrej, ale rad ho nemam. ()

Stealth2

Jsem obyčejný divák. Na mě tento film zapůsobil velmi silně, stejně jako před léty "Seven" nebo "Million Dollar Baby".....řekl bych bezchybná a citlivá režie, celkem nenápadná a výborná hudba a samozřejmě skvělý výběr herců. Dvojice mladých soukromých "oček" je myslím právě to co dělá tento film jiným a velmi působivým. Casey Affleck mě už dostal v jiné roli "zbabělého vraha" a o Michelle M. doufám ještě hodně uslyšíme. V pozadí "stará garda" vedená Morganem F. je bezchybná a přesvědčivá....co ještě více psát...vše už bylo napsáno jinými zde....prostě poctivá a kvalitní filmařina se vším všudy !! 100% ()

shinlove

Ben si dle knihy napíše scénář, Ben si režíruje a brácha hraje :) Pomalé vtahování do příběhu se zajímavou zápletkou a skvěle vymyšleným koncem s morálním dilema - nechat dítě u matky, i když feťačky nebo ji nechat u únosců, i když by byly mnohem lepšími rodiči. Co jiného dát, než 5* ()

Rozmarýna

Podle zdejšího hodnocení jsem očekávala hodně dobrý film. Byla jsem zklamána. Začátek byl dobrý, když jsem sledovala matku holčičky, otvírala se mi kudla v kapse. I konec byl podařený. Avšak celkové vyšetřování případu bylo poměrně nudné, zbytečně moc postav, místy jsem ztrácela nit. Podle mého názoru průměrný film. ()

P.Venuše

Ben Affleck strikes. Myslím, že nebudu přehánět, pokud konstatuji, že jako režisér tohoto debutu všem Affleck vyrazil dech. Skvělá režie. Skvělé obsazení. Jeden z nejlepších filmů jaké jsem viděla. Na konci film pokládá otázku, kvůli které jsme se my všichni zúčastnění pohádali. Udělal hlavní hrdina dobře či ne? ()

lajkus

SPOILER Bohužel nemůžu dát víc hvězd filmu ve kterém hlavní hrdina předá dítě zfetované kurvě, pošle několik dobrých lidí do vězení a to za to, že chtěli jen zajistit dítěti lepší život a nechá zbytečně umřít dalšího dobrého člověka.... ()

M+M

Velký film k velkému zamyšlení a to tvůrci chtěli a to se jim podařilo. Zajímavé komentáře: kleopatra,Matty,Cervenak ()

Zemřel herec Michael K. Williams

Zemřel herec Michael K. Williams

07.09.2021

Jak to vypadá s novým Batmanem?

Jak to vypadá s novým Batmanem?

03.01.2017

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby