rasto87 odpad!

Zbytočné vyhodené peniaze na totálnu dementnú blbosť. Prvé dve časti boli v skutku originálne a zábavne, ale toto čudo nie je ničím. Za celých 86 minút som sa riadne ani raz nezasmial, pretože všetko mi prišlo akési trápne, fádne, zhovadilé a všetko umelo hrané. Nechápem niektorých borcov čo tu tomu dávajú viac ako tri hviezdičky. ()

aiv odpad!

V sobotu jsem se jukla na tenhle film. líbila se mi trojka i čtyřka, ale tohle byla hrůza. neuvěřitelně násilné a nic neříkající scény. nuda, nuda, nuda a zase nuda. šok zažijete hned na začátku u "postelové zcény" Sheena a Lohenky. Je to parodie na nový film Mama, ale nepřišlo mi to směšné. ()

Don Maty odpad!

Verbal to vystihol krásne. Totálna sračka pre ľudí s IQ pod 80. Do odpadu s tým...odpad! PS: Prichádza nová séria černošských komédií :) Scary Movie ()

djbarrel

Přiznávám bez mučení, parodie mám rád - člověk u nich vypne, nemusí o ničem přemýšlet a jen se baví. Celá série Scary Movie mě bavila. Jednička - 90 % , dvojka, 80 %, trojka 75 % a čtyřka 73 % ... Bohužel pětka mě už prostě nebavila. Sem tam se objevili náznaky onoho šíleného humoru, který provázel předchozí díly, ale většinu času jsem koukal na hodinky, kdy už bude konec. A i když stopáž je poměrně krátká, měl jsem pocit, že jsem sledoval tříhodinový film. Navíc mi tam dost chyběla Anna Faris, Ashley Tisdale jí v tomhle nesahala ani po kotníky. Suma sumárum, šeď a nuda. 40 % ()

zuzulatomas odpad!

Pre boha ziveho, to bol akoze Scary Movie ?? Najhorsia cast podla mna aka bola kedy natocena. Ak by sa dala hodnotit trapnost filmu dam 5*. Nic zabavne len nudny a trapny film. Cakal som ovela viac, ale co uz. Velke sklamanie. ()

Dali91

Nejhorší díl ze série scary movie. Nato že jsem viděl všechny parodující filmy tak jsem se za celý film zasmál asi dvakrát byla to trapná nuda. ()

lobo87

Najslabší diel série. Tvorcovia vynechali obľúbené postavy (Anna Faris) a celý dej zadŕhal a potácal sa na hrane trápnosti. Škoda nevyužitej šance. Veď filmov na parodovanie sa nájde každý rok tak veľa... 40% ()

HellFireFery

Několik vtípků se podařilo a zasmál jsem se. Drtivou většinu času jsem se však udivoval nad vtipy, které jsou víceméně trapné a dětinské. Scénář se navíc ničím moc nezaobírá a jakmile film skončí, tak jen zvednete obočí a za pár minut už si ani nevzpomenete, že jste se na tenfo film koukali. ()

blondboss

Konečne pohodová crazy parodická komédia, ktorá sa nehrá na inteligentný humor, ale ide jej o jediné.....totálnou dávkou nevkusu, zvrátenosti a bláznivosti "sprzniť" to, čo vzbudzuje v ľuďoch strach v podobe úspešných hororov. A ono to funguje, neustále. Na mňa teda určite. Scary Movie ma ani v jednej časti výraznejšie nesklamalo a jednoducho a nekonvenčne pobavilo. 65 % ()

Domas88 odpad!

Ach jo... Už to netočte prosím.. Nechejte to tak a uz konec :) ty peníze pošlete tam kde jsou potřeba a netočte takové........("filmy")... ()

hematop92 odpad!

Tohle bych zakázal vůbec vystupovat pod značkou SM. Film, který staví humor na opravdu moc slabých scénách. Snoop Dogg a MAC RIP in peace Miller dumající nad tím, proč nikdo nevymyslel šampón z kterého tě nebude bolet žaludová dírka je fakt málo. Je to prostě slabé hovno! ()

Scanerior

První díl Scary Movie byl skvělý, další 3 byly už nic extra - strašně "přepálené" parodie a od pátého dílu jsem nečekal nic jiného, avšak mě mile překvapil a doručil vcelku povedenou parodii na několik filmů a dokázal udržet rozumnou příběhovou kostru. Opravdu se divím, že tu má nejhorší hodnocení ze všech filmů této série - pro mě je druhý nejlepší. Vtipy tu nejsou nutně každou sekundu a nejedou se tolik "na sílu" jako v přechozích dílech, ale když tu jsou tak většinou vcelku fungují - v předchozích dílech často byla hromada vtipů v krátké chvíli, ale absolutně nefungovaly. Navíc musím pochválit, že vtipy se tu vlastně soudržně jedou od začátku do konce, v parodiích to je totiž často tak, že na začátku "vytřískají" všechny dobré vtipy a zbytek filmu je víceméně o ničem. Celkově to od začátku do konce funguje, má to rozumný příběh, fajn vtipy po celou dobu a užil jsem si odkazy na filmy, které parodovali. ()

UN odpad!

Neskutocna sracka ! prave citam jeden komentar co je tu podomnou napisany " V pátém díle už najdeme i normální scény, " tak to by som chcel vidiet ktore su tie normalne sceny vtedy som bol asi v deriliu z tych neskutocne dobre prevedenych vtipov :D Kazdopadne som sa niekedy aj smial alebo skor az plakal aka to je neskutocna sracka a reziser by si zasluzil spolu so scenaristami oscara ! to len tak niekto nedokaze. ()

niki niki

Bez Cindy (Anna Faris) to není to pravé Scary Movie, už je to jen obyčejná prodie. Stejně ale dávám 4 hvězdičky. Ashley Tisdale nikdy nebyla moje oblíbená herečka, ale tady se mi překvapivě celkem líbila. Škoda jen, že Charlie Sheen byl jen na začátku. ()

Mukl007 odpad!

Svět se řítí do zkázy, pokud se už člověk ani na scary movie nemůže spolehnout, tak na co jo? Ještě teď si pamatuju, jak jsem se u předchozích dílů při prvním shlédnutí smál, a to ne jednou. Ale tady? Už u Pár nenormálních aktivit jsem si říkal, že je to trapný, ale tohle to bohužel ještě mnohonásobně překonalo. Smál jsem se asi jednou a už ani nevim čemu, protože to bylo spíš z nouze. Éra scary movie holt končí a bohužel ne na vrcholu, ani mírně pod. Celý film bych rozdělil do 3 částí- 1) nesmyslné pády, údery do hlav atd, které do děje vůbec nezapadají. 2) Nic. Taková vata posunující děj, kterou člověk do pěti minut zapomene 3) Nepovedené a vystřižené záběry nakonec. Bohužel nejlepší část filmu. Shrnuto a podtrženo: Jasný odpad. ()

MiniRecenze odpad!

Scary movie,bývalo dřív vtipné a výstižně parodující....jo teď už není.Trapnost střídá zoufalství a naopak.Zde nenajdete scénář ani humor,jedná se o vůbec nejslabší díl celé série.Ale abych film neurazil,tak prvních pět minut je koukatelných,pak už se budete držet za hlavu a nebudete se stačit divit,jak se dá taková blbost natočit. TRAPNÁ SRAČKA!!! ()