Rodriguess

Nic oslnujuce to nie je ale ked namesacna mexičanka zacala vysavat a zehlit tak to sme sa poriadne narehotali. Ale cim dalej uz ako keby nevedeli co maju vymysliet. ()

MorraEddie

Já sám se osobně řadím mezi fanoušky Scary Movie,ale bohužel celá série má klesající kvalitu a úplně se bojím s čím by mohl přijít 6 díl. Nechápu jestli autor scénáře je slaboduchý nebo to byl opravdu úmysl napsat tu největší sračku celé série a o tom jak to bylo celé natočené a jaký to dělalo dojem se není už ani třeba vyjadřovat. Když se zamyslím nad tím,že jsem každý parodovaný film viděl a ve výsledku to ve mě nevyvolalo ani sebemenší úsměv,tak to už je opravdu co říct. Tímto dílem si Scary movie může klidně podat ruku se všemi Děsnými Dojáky a podobně. No a Ashley Tisdale jen dokázala,že je herečka patřící na Disney Chanell a nikam jinam. Ruce pryč !!! ()

Robopes

Koukatelný to bylo, škoda, že Ch.Sheen nedostal víc prostoru. Myslim, že v dnešní době vymyslet originální fóry už je hooodně těžký, ale pár vtipnejch scének to mělo..... ()

Hucocaky

Trápny príbeh, postavy, všetko. Odkopírované scény z iných trápnych filmov. Násilné scény aby sa človek smial aj za cenu totálnej stupidity. Jedna hviezda za scény kde som sa smial, ktorých však bolo málo, čudujem sa sám sebe, že som to vôbec dopozeral. ()

Drekorian odpad!

Tohle už fakt ne... Odporný nevtipný slepenec s nulovou invencí, který přehrává ftípky, které byly staré už v roce 1776. Z nějakého neznámého důvodu se ve filmu mihnou lidé, kteří snad kdysi něco znamenali a na konci svých scén vypadají, že jsou opravdu rádi, že už je konec. Zhruba po hodině to scénář zabalí a začne opakovat scény ze začátku filmu předlouhými flashbacky. To vše by se dalo přežít, kdyby ten film, byl sice stupidní, ale aspoň vtipný. Smát se tady, ale opravdu není čemu. ()

Phlame

A znáte tenhle? To se takhle sejde banda vyhořelých hereckých "es" (Terry je výjimkou potvrzující pravidlo) a srší na vás jeden nekorektní a totálně stupidní vtip za druhým, přičemž se s trochou shovívavosti, pousmějete nad každým desátým. Přestože jsem viděl většinu parodovaných filmů (Black Swan, Inception, Mama, Evil Dead...), téměř nic nebylo vtipné. Až děsivě nudný a naprosto zbytečný film, natočený ve spěchu a se scénářem, jež zřejmě napsala jedna z účinkujících opic (a Caesar to nebyl). //20%. Stupidní, nudné, zbytečné.// ()

Chris_Mike

Hmm, tak nic.. Zasmál jsem se, to ano, jenže asi tak dvakrát, třikrát, opravdu hodně. Kdybych to měl ještě porovnávat s předchozími díly, nedal bych tomu ani ty dvě. Škoda, těšil jsem se. ()

Jemes odpad!

jediné u čeho sem se zasmál byl konec, kde ukazovali zkažené scénky...nejhorší film žánru parodii.. ()

certiskon

Nebylo to špatný, ale stará dobrá jednička a dvojka jsou prostě lepší :-) ale pár vtipných zápichů tam bylo, to se musí nechat :-D ()

Hookins86

Jelikož mám rád tyhle blbosti, které nejsou na přemýšlení, které jsou jen na zasmání, tak jsem se těšil i na další Scary Movie a musím říct jediný, byl to nejhorší díl ze všech a další díl už snad nebude. Bo jestli by to jelo na stejný vlně, tak už bych dal asi za VODPAD a to je škoda... ()

erpe odpad!

To jako fakt?! Kdo proboha tohle točí? Proč? A kdo na to pak chodí do kina?! Nevtipný, nechutný, nesnesitelný a nekoukatelný... Fakt jsem se snažil se tomu nějak přiblížit, ale nezasmál jsem se ani jednou a lituju času, kterej jsem tomu obětoval...to jsem se radši mohl dloubat v nose...to bych ten čas využil smysluplněji... Pokaždý, když vidím takovouhle nechutnost, která má dabign, vzpomenu si na brilantního "Pozemšťana", kterej dabing bohužel asi nikdy nedostane... :( Takže sumasumárum - Scary Movie 5 je ještě horší, než jsem čekal a je mi z něj špatně! ()

LoboNegro

Sračkos maximus........ach jo, ale ty kecy s Lindsay Lohan se povedly....tak 1 hvězda, mám jí rád....doufám že bude brzy v poho... ()

smirdik odpad!

Co říci..hodnocení bylo jasné po 5. minutách. Hnus velebnosti. Jak za tohle někdo mohl platit v kině nechápu. Ani jeden vtip (dá-li se tomu vůbec tak říkat) nebyl vtipný. Absurdní scény a filmové triky, které by i Freddie Wong udělal 100x lépe. První díly měli úroveň, tohle je naprostá slátanina. Naštěstí krátká ()

SMilan

Jeden z filmov, na ktoré som sa tento rok mimoriadne tešil a bol som na premiére. Nakoľko som predtým nevidel Mamu, ani Evil Dead, myslel som, že kvôli tomu môj výsledný dojem bol sklamanie. Po zhliadnutí spomenutých filmov aj tak zostáva najlepšou scénou Sheen vs Lohan. ()