anettl

Podle ukázek jsem čekala mnohem více, ale bohužel ukázky k filmu byly tvořeny z nejvtipnějších scének a zbytek filmu bylo zbytečné natahování filmu o ničem. ()

Steve661

Od tohoto filmu jsem čekal víc. Viděl jsem několikrát všechny díly série Scary Movie, ale tohle mě docela zklamalo. Ano smál jsem se (což byl samozřejmě i účel filmu), ale místy byl ten humor až moc primitivní, na úrovni prvního stupně. A těch míst tam bylo hodně. Paranormal Activity to paroduje jen z části. Nejvíce to paroduje filmy: Mama, Lesní Duch, Planeta opic. Pokud se chcete zasmát blbostem a nepřemýšlet moc nad logikou filmu atd...tak je to dobrá volba. ()

citronada odpad!

Větší de*ilovinu jsem s prominutím dlouho neviděl ! Tohle to překonalo i hrozný Spring Breakers ! Zbytečně vyhozené peníze za kino... Nemělo to hlavu ani patu, prostě nej Scary Movie je trojka a tenhle díl na trojku rozhodně nemá ! V půlce už jsem chtěl odejít z kina, kdybych tam nebyl s partou lidí.. A už vůbec nechápu jak se u toho někdo mohl smát :-D Tohle bych nepochopil ani na tripu :-D ()

Adina

Je to hrozná kravina. Stejně jako všechny předchozí, ale smála jsem se skoro celou dobu. A smálo se celý kino, to je vždycky fajn. ()

CreepyDoe

Byla to sranda to musím uznat. Bohužel jsem neviděl horor Mama a tak mi ty souvislosti ucházely. Některé vtipy byly dobré, některé kýčovité a trapné. Říká se, že filmům s víc jak 5ti díly se moc nedá, ale jestli máte volný čas a máte chuť se po té spoustě thrillerů (Pád Bílého Domu, Oblivion či G.I.Joe 2) trochu zasmát, je páté Scary Movie ta pravá volba. 4 hvězdy. ()

MasterLee

No tak bál sem se toho že se budu v kině nudit, a že už ani nemůže už nic překvapit. Ale opak byl pravdou že některé scény byli opravdu cool, a troufám si říct že 5 díl se mi mnoho krát líbil víc než 4 sice je pravda že máme i spostu zbytečných a přehnaných scén ale zase odpad to určitě není....:)) ()

palino1118 odpad!

Prišlo mi to ako keby sa to natáčalo súčasne s filmom Pár nenormálních aktivit pričom oba filmy sú otrasné doslova blbé..Mám rád Scary Movie filmy ale čím je poradové číslo filmu vyššie tým je humor trápnejši. ()

Iveta47

No ja osobne som sa bavila dobre.Myslím si,že hodnotenie odpad je nespravodlivé aj keď tie predchádzajúce časti boli o čosi lepšie,stále sa dá na to pozerať.Treba si pozrieť originálne filmy, ktoré sú v tomto filme pripomenuté parodiou,lebo inak to stráca čaro a pointu.Dá sa pri tom slušne zabaviť. ()

The M odpad!

Ja viem, že Scary movie boli vždy filmy plné nechutností, dementného humoru a trápností, ale tuto som to nedokázal uniesť ani ja. Sám som sa cítil trápne, že niečo takéto pozerám. Ani jediný raz som sa nezasmial. Nie, vlastne som sa ani nepousmial... Hrôza a des. Nikdy v živote! ()

Method76 odpad!

Jako velkej fanda sakra velkej SM a to asi takovej, že mám i SM3 jako v oblíbených filmech tady na csfd, tak toto byla taková pičovina (jiný slovo nepřipadalo v úvahu). Dívat se na vyfetovaný idioty jako Lohan a Sheen, kteří si asi nemůžou sehnat jinou roli, než stupidní hovno jako byla SM5tka. Proč to vzniká jsem akorát nasranej, že z toho vzniklo to co vzniklo ! ()

YvLeZa odpad!

Ó můj bože. Jak tohle mohli vypustit do světa. Nezábavné, nechutné, trapné, nezáživné, prostě všechno špatně. Zašlo to už tak daleko, že mě nejvíce pobavily závěrečné titulky s ukázkami z natáčení. Hlavně už netočte další díly. ()

Sakya odpad!

Nesmyselne trapne situacie ono som si povedal že to nemože byt až take zlé len ono to je horšie nasilu humor vtlačany do filmu vie poriadne nasrat. Hlavne filmy ktore si vybrali parodovat tak to uplne dosrali bolo to horšie než nenormalne aktivity a to parodie mam celkom rad ale toto bola riadna sračka odpad jak vyšity . ()

hajner

Miestamy som sa pousmieval a to je asi tak všetko. Po vydarenom začiatku prišla nikdy nekončiaca nuda. Pár nenormálnych aktivít bolo o poznanie lepšie aj keď žiadna sláva. ()

+sfinx+

Žádná sláva, ale pohroma taky ne. Už jsem si zvykl, že Scary movie těží převážně z jednoduššího humoru a 5.díl není výjimkou. Pořád se ale drží nad většinou filmů, které paroduje. ()

gustaw odpad!

Chtěl jsem na to jít do kina ale nakonec mne ruka prozřetelnosti zastavila a díky za zlomenou nohu panebože dát 130 kč za tohle a pak si ještě zlomit hnátu to už by bylo moc i nad moje síly! Jsem teda fanoušek série ale tohle byla žumpa všech filmů s názvem Scary! v týhle době kdy tohle píšu má tenhle film zde na čsfd 41 % ale proboha za co? lidi probuďte se !!! ()