Pan Nikdo

• Kanada Mr. Nobody (více)

jusek

celkem zdařilá kompilace filmů butterfly effect (coby kdyby..), requiem za sen nebo donnie darko (scény zoufalosti a psychických stavů..) a courious case of bejnamin button (čas jde pozadu, životní lásky..)... scifi námětu nesmrtelných lidí včetně slušně computerově zpracované výpravy budoucnosti bylo možná škoda využít pro celkem banální příběhy životních vzpomínek člověka na smrtelné loži ()

chrustie

Velmi zajimavé a i když zmatené, stejně sem se dodíval až do konce.. Druhá věc je, že je to celé vlastně o ničem. Po celou dobu sem jen sledoval"nějaké" příběhy, vesměs nicneříkající. ()

yazik

Prvních 20 minut +- mě celkem chytlo, mělo to nádeh a slibovalo to napětí až do konce, které bohužel nepřišlo a s přibývajícími minutami se to neskutečně vleklo. Film mi přišel až moc přeplácaný a ani ten závěr tomu výrazně nepomohl. Nemůžu se zbavit dojmu, že se tu někdo snažil uvařit jídlo z rajské, svíčkové, roštěné, k tomu knedlo vepřo zelo a hovězí polévky tím, že to vše smíchá dohromady a na závěr to přežene s pepřenkou. Ale chápu, že někomu to může chutnat. Dobré komentáře: Cival, Marigold.. ()

White-Man

Bohužel jsem tento film vůbec nepochopil. Věřím, že se bude jistě jednat o velmi sofistikované dílo, které ale kolem mě projelo bez zastavení. Určitě by filmu pomohlo zkrácení o hodinu. Dvě a půl hodiny je příliš mnoho. ()

Yambo

Příjemný film o vlivu našich rozhodnutí na další život. Dokonale poskládáno, dodatečně se divím, že jsem se v provázaných realitách neztratil. Ale co mě nejvíc dostalo nebyl děj, ale obrazové zpracování a propojení s výbornou hudbou. Hrozně mi to připomínalo některé francouské filmy, až na csfd jsem zjistil proč :) ()

Plague.

Ten film neví co chce být, komedie, sci-fi, romantika, flosofie, vše se tady patlá dohromady ale nijak souvisle nezapadá. Konečné odhallení vlastně taky nic světoborného, takž eproč na něj čekat 2 a pul hodiny? Toby Regbo má před sebou asi výbornou kariéru a Diane vypadá zase jinak, takže ty 2 hvězdičky dávám jim. ()

blackmonic

Tenhle film musí člověk obdivovat nebo nesnášet. Pro někoho patlanina všeho možného se zbytečným rozsáhlým dějem a žádným smyslem, pro někoho něco zvláštního a nepopsatelného od začátku do konce. Již v prvních minutách jsem se ztrácela a hltala každé slovo, každý obraz, každou další scénu. Až do samého konce člověk neví, co je skutečnost a co ne. Tíha rozhodnutí leckdy spočine na každém z nás, tenhle filmový skvost nám ukazuje, jak rozhodnutí (ne)může ovlivnit celý život. FENOMENÁLNÍ!!! ()

melis.cuga

Siahodlhá, skrz naskrz zamotaná a audiovizuálne neuveriteľná poéma. Žánrovo naprosto odlišný film ktorý sa snaží diváka povodiť po mnohých alternatívnych realitách cez ktoré ma chápať jednoduchý dej. Rozhodne zaujímavý projekt ktorý však postráda hĺbku potrebnú na to aby sa zavŕtal do pamäte. Lahôdka pre oko aj ucho totiž neobsahuje myšlienku dostatočne silnú na to aby pozdvihla tento snímok do vyššej kategórie. Tak či onak však rozhodne príjemný film ktorý si treba pozrieť už len kvôli výdatne inovatívnej réžii a naprosto odlišnému prístupu k filmárine. Jared Leto so svojou charizmou je len čerešničkou na torte. ()

benny159

Po prvom zhliadnutí príliš rozporuplný a chaotický film. Možno preto, že som bol okolnosťami prinútený prerušiť jeho sledovanie a stratil som niť. No uzávam, že natočiť niečo také, nie je jednoduché, preto hodnotím na 75%. Film ma zaujal hneď od začiatku, aj keď mi prvé prestrihy scén nedávali žiaden zmysel. Časom to do seba začalo zapadať, aj keď veľa vecí mi určite uniklo a doteraz mi nie sú jasné, či je plánované aj druhé zhliadnutie tohto, dovolím si povedať, divácky náročného snímku. ()

Prechytraly

Debilita zabalená do vizuálně sebelepšího obalu prostě stále zůstává debilitou, to ať se na mě neráčí panstvo zlobit... O čem tohle vlastně je? Řeknu vám to - je to o tom, že až budete náhodou vidět do budoucnosti a ani jedna z jejích tří variant se vám nebude zamlouvat, odběhněte si do lesa a foukněte do listu. Tak, a je to. Tento film je totiž o tom, co se nikdy nestane ani nestalo. Člověk si celou dobu láme hlavu nad tím, jak k sobě tři příběhové linie vlastně patří, aby se na konci dozvěděl, že společného mají to, že se ani jedna z nich nestane....Tohle je prostě špatný vtip. Pasáže, kde nás pan Leto poučuje o čase a vesmíru jsou navíc tak otravné, že se při nich člověku chce až brečet.... ()

Jogi.1

Film mě opravdu zaujal a jak ho přirovnal můj bratr, je to něco mezi "Butterfly Effect, The" a "Donnie Darko", které samozřějmě doporučuju také. Filmů promyšlených u kterých musíte trochu zapojit šedou kůru mozkovou není mnoho. Je to opravdu krásný kousek. Třeba ještě přidat, že film má perfektní kameru a nepopsatelně dobrou hudbu, která se mě teda ihned zapsala do paměti a musel jsem si ji najít na yt... Dějově je to film se třemi příběhy, které navazují, překrývají se a navzájem se vylučují. Který z životů pan Nemo Nikdo žil ? To se musíte přesvědčit sami... ()

Systematic

"Příště, až si budeš něco pouštět, pusť si Mr. Nobody..." "Hm. A vo čem to je?" "No, já ani nevim, ale když to skončilo, byla sem úplně hotová!" Když film skončil, chvíli jsem nevěřícně zíral na titulky a přemýšlel, co udělám dál. ()