Poslední dům nalevo

• USA The Last House on the Left (více)

argenson

Dle anotace jsem čekal, že se něco bude dít hned od začátku. Což jako nikoliv. Přetrpěl jsem hodinu odzívanýho vyprávění se slabším herectvím. A když jsem se dočkal zajímavější půlhodinky, tak ta trpí až školáckýma nelogičnostma. Rozumíš, po celým baráku kravál a řev jako prase a voni si spokojeně chrupkají. Krom toho jsem si uvědomil jedno zoufalé klišé, kterého se na nás neustále dopouštějí překladatelé - v reálným životě jsem nikdy neslyšel, že by někdo použil oslovení "zkurvysynu". ()

Terva

Lake ends in the road. ...Příběh, kde je hodně zabíjení a spousta dějového zvratu, kdy si nikdo není níčím jistý a se zatajeným dechem čeká, jak to vlastně všechno skončí, kdo přežije a kdo koho zabije...Koukatelné, povedené ,ale musíte být připravení na cokoliv...Jezero končí v cestě. ()

Ouwen

Dobré postavy, pěkné akční scény, tedy krvavé souboje a celkem napětí, slušná atmosféra. Ale někdy to chování postav a spoustu děr ve scénáři, mé hodnocení nepřehoupne do nadprůměru. ()

Chermy

Už jsem chtěl dát 4 hvězdy.....ale museli takhle vyparádit tu úplně nejposlednější scénu....Nečekám že bych si to někdy pouštěl znova, ale líbilo se mi to víc než chválené "Jezero smrti" ()

moviesfan

K filmům tohoto žánru nevím co napsat. Snad jen, že snímek byl několikrát napínavý a drsný. Nakonec nevyzněl ani jako zbytečně natočená vyvražďovačka. ()

Skrk

Má to takový jiný hororový nádech než remake Pátku 13 a Krvavého Valentýnu, ovšem dějově nic moc. Každopádně jsem hodnocení z původních 2 hvězdiček po 2.shlédnutí trošičku vytáhl... ()

corpsy

Silný snímok a to aj napriek tomu, že prechod, keď sa strany vymenia, je rýchly a tým pádom mierne nievierohodný. Drží vás však v napätí po celý čas, udržiava pozornosť a nemá tendenciu klesať v rýchlosti rozprávania. V porovnaní s originálom lepší a diváckejší. ()

Padme_Anakin

Upřímně řečeno ode mne měli rodiče Mari zelenou, některá zvěř si nezaslouží nic jiného než kladivem. A tomu modrookému plaváčkovi jsem držela palce tak, až mi klouby bělaly. Jinak film bych ukončila o několik minut dřív, samotný závěr mi připadal zbytečný. Herecky podařené, hudební podmaz vyhovující, atmosféra mrazivá. U mě spokojenost. ()

PauloZ

V pár momentech a detailech dost podobné stejné žánrovce I spit on your grave, kterou jsem já viděl dřív a která byla o půl hvězdy lepší. 3* je ale málo, proto hodnotím 4*. Není to žádná prvoplánová a stupidní vyvražďovačka a nezakalí tam každý jen z principu a proto, že je to horor. Haluze a nedostatky to samozřejmě má, ale v rámci žánru nadpůměr. Tohle je spíš velice dobrý thriller s hororovým nádechem, kde parádně funguje emoční rovina s totálně napínavou atmosférou! Ke konci jsem se přistihl, jak si hryžu prsty :-)). Jediné co mě trošku naštvalo je, že všechno musela pořádně pořešit manželka, manžel pořádně nezrubal ani teho posledního mamrda, i když kladivo do hlavy Aarona Paula (který mě mimochodem po breaking badu mile překvapil) napasoval s chutí a konec si taky překvapivě vychutnal. Velice vyvedené. ()

Astaroth12

Začalo to tak,že vazňa prevážali dvaja policajti do vezenia.Do nich narazilo auto,jasné že to boli jeho kumpáni a policajti zomreli a on ušiel.Mary s kamarátkou Paige stretnú chalana a idú k nemu do izby zahúliť,v tom prichádza jeho otec,ktorí pre ich nešťastie je ten zločinec.Berú ich zo sebou,Mary niečo spraví a havarujú. Zachvíľu je Paige zavraždená a Mary znásilnená.Z posledných sil Mari uteká ale je postrelená.Či náhoda alebo zámer zločinci klopú na dvere Mariných rodičov,a tí netušiac kto sú a čo spravili ich púšťajú dnu.Predstavte si že niekto ublížil vašemu dieťaťu,urobíte všetko preto aby za to zaplatili a hlavne keď tak krásne prídu k vám.Jednému rozbijete hlavu kladivom,druhej strelíte do oka a tomu hlavnému upečiete hlavu v mikrovlnke,si to zaslúžia tak nech skapú nie?V tomto filme boli použité dosť tvrdé scény,hlavne tá kde ju znásilňuje,ta bola veľmi autentická a drsná.Konečne je tu zločinec ktorému som to veril-G.Dillahunt bol ako psychopaticky vazen naozaj dobrý a z hercov úplne najlepší.Tvrdí miestami až brutálny film,kde sa s ničím nikto nesere. ()

schizmo

Mimořádně brutální a násilnický thriller zobrazující lidskou surovost ve své ryzí podobě. Na první podívání vás bude držet v napětí (pokud jste neviděli původní zpracování) a vzhledem k míře násilí a téměř žádných vyhlídek na happy end to budete baštit až do samotného konce - tedy, pokud na tohle máte žaludek. Film navíc vyniká velice uvěřitelným podáním všech situací, takže pocit, že se něco takového může stát i vám, je přinejmenším na místě. Pokud se vám tohle líbilo nebo vyhledáváte podobné ultimativní extrémy, pak by vás mohlo zajímat ještě toto: I Spit On Your Grave (původní i remake), Funny Games (původní i remake) nebo Eden Lake - u všem zmíněných tuhne krev v žilách! ()

hous.enka

Další horor, u kterého chladne krev v žilách a divák si říká, aby tam ta holka, sakra, nechodila. No, šla tam, ne že ne. Záporáci nepříjemní (včetně tý ženský, co tam pořád běhá nahoře bez), klaďasové milý až do poslední vteřiny. Původní film jsem neviděla, ale s remakem jsem dost spokojená. Proč nenatočit remake, když víme, co tím režisér chce říct. ()

ledzepfan

Je to kapku nemastné, neslané ale hlavně se z toho poněkud vytratil ten vtip zvratu původního filmu. Craven se tenkrát nebral vážně a proto si mohl dovolit i takto silné téma podat jako hru s nadhledem a očekáváním.. Tady tohle se až moc snaží být seriózním dramatem a přitom tvůrci nemají schopnosti udržet realističnost a prokreslit charaktery... Má to ale pár dobrých momentů a jako kapku syrovější maintreamový thriller to funguje slušně a vlastně ani mě to nějak neuráží.. Takže takové lepší 3, ať nežeru. ()

ladko

Snáď najlepší horor/thriller poslednej doby, kde sa konečne postavy správajú logicky, je komu fandiť a jednoducho nie je o čom - 5 hviezd. ()

Paxxx.cz

Skvělý film se solidní zápletkou a možná zbytečním zakončením s mikrovlnkou. Hlavním hrdinům jsem držel palce od začátku až do konce ať ujetým uprchlíkum před zákonem naloží ( a taky že naložili...). Obdivuji Sara Paxtonovou, která si v tomhle filmu prošla né zrovna příjemnými scénami... ()

-Ravee-

Míšenec "I Spit on Your Grave" a "Funny Games", jehož rádoby šokující scény šokující nejsou. Pobavila jedna ze ženských postav, která má neustálou potřebu zbytečně se promenádovat po plátně nahá.. ()