Chuckyho kult

• USA Cult of Chucky (více)

Poslední čtyři roky strávila Nica (Fiona Dourif) v ústavu pro duševně choré zločince poté, co byla nespravedlivě obviněna, že to byla ona, ne Chucky, kdo zavraždil celou její rodinu. Když ale její psychiatr na skupinové terapii představí nový léčebný prostředek – “hodnou” panenku – léčebnu postihne série děsivých úmrtí a Nica začne o své diagnóze pochybovat. Andy (Alex Vincent), Chuckyho nyní již dospělá oběť z původního snímku Dětská hra, spěchá Nice na pomoc. Aby ji ale zachránil, bude muset obelstít Tiffany (Jennifer Tilly), Chuckyho dávnou nevěstu, která udělá cokoliv, aby pomohla svému milovanému protějšku. A je jí jedno, jak smrtící a zvrácené to bude. (Bontonfilm)

Wulz

Čekal jsem celkem dost a dostal málo. Není na první díl. A druhý ještě taky dost dobrý! Staré dobré časy ... Nový Chucky za nic nestojí. PS:Dobrá bitka dospělého Andyho z Chuckym...jak ho Andy ukopal :D... Jinak slabý, slabý díl. ()

martins

Už spíše pro zasmání než pro pořádné strašení...Chucky stále ve formě, ale ne v jednom, ale hned ve třech balení!!aspoň dobré hlášky, promyšlené vraždy a návrat Andyho(Alex Vincent)..Chucky vraždící v ústavu pro duševně choré, Nicka oddávající se sexu, Tiffany opět v ženské nikoliv panenkovské postavě...a nakonec to přenesení do těla Nicky?to už bylo vážně moc...popírání faktů z předešlých dílů, s tvůrci zřejmě nehnulo.. ()

Nikolas__

Čtvrtý nejlepší díl. Popravdě jsem čekal tu nejhorší podívanou, v rámci Chuckyho, protože horrory v psychiatrické léčebně moc nemusím, ale proboha, co tohle bylo! A jak mě to sakra překvapilo! Chuckyho desing není nic světoborného, ale rozhodně lepší než ten desing bez jizev ze šestky. Duplikovaný Chucky se mi ze začátku moc nezdál, ale všechny scény s těma třema byly skvělé a hrozně zábavné. Ale celý průběh filmu sliboval na konci mnohem věčí bombu, než tu kterou jsme doopravdy dostali. Don Mancini snad zvládne ukočírovat to, co začal na konci filmu, a jsem strašně zvědavý, co nám přinese další pokračování, protože Remake, nenavazuje. Andy i Nica byly super, scénář taky. Jen atmosféra nebyla tak silná. Milovníci gore scén tu budou jako v nebi, jelikož tento díl je nejbrutálnější ze všech, trochu už hodně přes čáru. Vizuály skvělé, ale Chucky působil stejně jako v Curse, trošku trhaně. Směšné že efekty Chucky v předchozím dílech 1-5 vypadali o hodně lépe než tyto dvě pokračování. Jinak velká spokojenost, začátek filmu je jeden z nejlepších začátků Chuckyho filmů Ever. ()

blondboss

Táto hororová séria už definitívne týmto dielom stratila na svojom kúzle, či už atmosferickom alebo tom vtipnom, ktorým sa mohla pýšiť hlavne vo štvrtom a piatom pokračovaní. Tu už je to zamerané hlavne na psychický výplach hlavnej postavy a jej priame spojenie s Chuckym. Nič zaujímavé to ale neprinieslo a konečný výsledok je ozaj chabý a nezáživný. 40 % ()

Tomko87

Do filmu sa vracajú staré známe postavy zo série. Dokonca aj vyrastený Andy, úplne prvých dielov. Jennifer Tilly ako Chuckyho nevesta (tam sa odkazuje na film Nevesta a Semeno ) Uf. Tak toto je ten najrozťahanejší Chucky, akého si pamätám. Ako chápem, už nechceli hrať na komediálnu nôtu ako v Neveste Chuckyho a Semene Chuckyho , ale tu pomalé budovanie atmosféry škodí. Inak všetko je po starom. Chcuky v podaní Brada Dourifa hláškuje ako o život, vraždy sú tu krvavé, no čakal som ich viac, Predchádzajúca časť ma bavila viac. ()

Kushina

Bože, jak někoho vůbec může napadnout vytvořit? Ne jako fakticky jsem se bavil, Chucky je správný řízek a jeho hlášky jsou super. Občas jsem docela chcípal smíchy, ale co se týče filmu jako hororu, tak to film zklamal na plné čáře. Navíc do toho nějaké voodoo, které oživuje panenky a konec jsem taky nepochopil. Prostě to musím brát jako parodii na horor, jinak bych to nebyl schopný ohodnotit. Za srandu: 45% ()

Saxos

Blbárna plná Chucky panenek, rozšlapané hlavy, žádná pořádná zápletka s ostatními spolupacienty, velký průměr. ()

veverysiak

Dosť hrozná replika kedysi celkom podareného kúska, tu nefunguje skoro nič, je to hrozná flákotina, pri ktorej zostáva rozum stáť, takže 15%. ()

BLEEDER

Dostávame sa k ďalšiemu filmu o Chuckym, tentoraz Chuckyho kult. Film pokračuje v deji po Chuckyho kliatbe, ktorá sa mne osobne veľmi páčila. Bohužiaľ Chuckyho kult nedosahuje kvalít jeho predošlého dielu. Kamera a CGI, ktoré boli predošle zvládnuté excelentne, tu boli chabé. Najviac to bolo vidno na samotnom Chuckym. Atmosféra tu bola fajn, ale často ju zabíjali hlášky, ktoré boli fakt nepotrebné a rušivé. Brutalita je ako v každom filme o tejto krvilačnej bábike zvládnutá veľmi dobre. Herecké výkony boli dobré, no pár krát sa výkony hercov príliš nevydarili. Dej bol zaujímavý, i keď si myslím, že mohol byť o niečo viac inovatívny. Bola tu i vcelku podarená podtitulková scéna. Je to priemerný horor s pár dobrými jumpscareami a fajn príbehom. Fanúšikov série Child´s Play nezamrzí, ale ani neprekvapí. A áno, hrá tu aj Jennifer Tilly, bez ktorej si túto sériu už viac nedokážem predstaviť. ICON!!!    50% ()

fooggyy7

Málokterej film se dočká sedmi docela dobrejch pokračování. Většinou je dvojka k hovnu. Ještě mě napadá major Zeman. A k hodnocení? Většina z vás (čsfd)hodnotí filmy podle většiny, anebo podle lídrů (POMO), protože svůj vlastní názor nemáte a proto třeba hodnotíte Schindlerův seznam pěti hvězdami i když film měl hvězd sedm. Baj baj ()

titi74

Každé pokračovanie poteši , ale do určitej miery, to čo bolo v predchádzajucom učinkovaní babiky curse of chucky nostalgicky na vyvraždovačku dobré , tak tu je to aš moc konkurenčné a najslabšie prevedené , takže oproti texaskému masakru a poslednému pach krvy v bláznincy babika straca šmrnc , a nepomôže jej ani špiritualizmus voodoo a par peknych akčných scenok , ale ako gore tieš sa nechytá, ale na zhliadnutie postači . ()

jenspifa

Takže tu máme dalšího Chuckyho, a kdo čekal brutální temný nářez, bude celkem zklamán. Gore slušné, určité scény invenční, ale myšlenka příběhu se začíná ubírat tam, kam podle mě nemá. Takže podle Mě, Nás za nějakou dobu bude čekat Chuckyho Víra, pak Chuckyho Armáda, a nakonec(?) Chuckyho armáda. 50% ()

Jessica_Biel

Dětská hra a Chucky se prostě neomrzí, ikdyby dílo bylo sebevíc stupidnější, tak zvrhle hovořící panenka to vždy trochu zachrání. ()

uprchlice odpad!

Režisér Don Mancini musí být asi totálně mimo svět. Proč pokračoval (opět) v totální zkáze a absolutně tímto "nablej mi to do kýble" (opět) urazil svůj kult Dětské hry. Proč? Proč? Proč? Povaha některých postav byla mimo realitu a obsazení pitomé Tiffany už bylo nad moje síly. Příliš tuto demenci nezachrání ani Alex Vincent, který hrál v Dětské hře Andyho a nějakým způsobem se prokousal po skoro 30 ti letech do nudného a zbytečného a (doufám) posledního dílu. Nesedlo mi absolutně nic. Hořkost tohoto snímku byla tak silná, že jsem během filmu doufala v brzký konec. Nakonec se i tak stalo, ale na 90 minut to bylo dosti dlouhé. Chuckyho kult dosáhl tak akorát na úroveň "nečum na to, nebo se pobleješ" a je tou nejhorší noční můrou. ()

Milo384

Tentokrát naprosto bez napětí. Léčebna byla dobře zvolená - hezké prostředí. Pár krvavých vražd to nezachrání. Docela nuda. Chuckyho kletba byla určitě lepší. ()

Peddro odpad!

Už na začátku mě naštve ta pacifistická zrzka, která kritizuje protějšek na rande kvůli tomu, že vlastní zbraně. Jako kdyby na tom bylo něco špatného? No a ta Chuckyho hlava v trezoru? :-D. To je fakt ptákovina.. ()

catwillows odpad!

Miluju Chuckyho od dětství ...ale tohle? To bylo mysleno vážně? Něco ta SHITovýho jsem neviděla hodně dlouho ... Kletba byla ok ...ale tento snímek už nikdy více ... Mancini už jako stačilo....Jak totálně zničit sérii ... no jsem nasr.... ()

batuzekk

Pro začátek, toto není REMAKE !!! Popis vůbec nesouvisí s filmem !!! Popis nalezený na horrory.cz: Nica Pierce (Fiona Dourif - Chuckyho kletba [2013]) strávila čtyři roky v psychiatrických zařízeních poté, co její rodinní příslušníci byli zavraždění. Její psychiatr ji jako psychoterapeutický nástroj dá panenku "Dobrý chlapec" a brzy poté se v okolí nemocnice objeví nová řada násilných vražd. Z čeho Nica podezřívá panenku........................................................ a k mému hodnocení,...toto je asi nejhorší počin za poslední "pokusy". Špatně zahrané, v psychohauzu k videní pouze 5 magorů, na filmu prostě nic nefunguje... ! SPOILER ALERT ! - ani camea Andyho a Kyle mě prostě nijak nezaujala. Mít možnost tento počin vynechat by bylo jen potěchou. Jedna star za gore (nápady), druha za Brada Dourifa, který propůjčuje Chuckymu hlas, protože bez něj by to bylo už vážně o ničem. ()