Komentáře uživatelů k filmu (673)

 • Hellboy
  odpad!

  Absolutní DNO! Snad v životě jsem neviděl horší film a to neříkám 10 minut po konci, ale s řádným rozmyslem. Tohle je prostě hnus, esence odpadu, zrůdnost.. nemam slov... Slepenec scének z neskutečně velkého množství filmů. Samozřejmě, že nijak nedržej dohromady, to po nich ani nechci, tak naivní nejsem, ale oni ty scénky ani nejsou zábavné..ani málo.. Hned během první půlhodinky jsem zaznamenal - 10,000 BC, křišťálovou lebku, zemi, která neni pro starý, McLovina ze Superbad, ohejbání trajektorie kulek jako ve Wanted, taneček jako z Let's Dance, monstrum z JetelovéhoPole, Hancocka a souboj mezi Juno a Carrie ze Sexu ve městě. Není to náhodou na těch 30 minut málo? A pak si tam Amy Winehouse 40 vteřin v kuse krká! neuvěřitelný..(11.9.2008)

 • mistrpropr
  odpad!

  3 věci. pan vít olmer točí oproti tomuto filmový opusy, končim s parodiema a kdo dovolil udělat themakerovi tady na čsfd účet aby mohl dávat * takovejm nepopsatelnejm sračkám fakt nechápu...(17.7.2011)

 • Traktorista
  *

  Narvat přestárlé a vyhaslé hvězdy jako tahák není špatný nápad - ale to neplatí pro tenhle galimatyáš plnej stupidních narážek a nevtipných fórků. Upoutávka vypadala celkem dobře ( v mezích ) ale ten film? Kim je sice sexy, Carmen, no od ní se prostě nic víc neočekává, ale to nedokáže při takhle stupidním scénáři vytáhnout tuhle spatlaninu ani na jednu hvězdu.(18.7.2011)

 • sewik
  odpad!

  Tak tohle je móóóc špatně! Od kolébky mě vychovával bělovlasý poručík Frank Drebin, a teď se mám zasmát téhle nevkusné umaštěné travesti show? Nevzpomenu si na jedinou věc , u který by moje koutky změnily polohu z WTF na ,, no budiž,,! Některý filmy se musej zkouknout dvakrát aby se vám dostaly pod kůži ale vidět toto znova? Na to nemám odvahu. Bylo to horší než kolonoskopie ostnatým drátem.(11.9.2011)

 • vitek11
  odpad!

  Scary movie je docela prdel ,ale u tohohle jsem v jednom kuse zvracel.(25.9.2011)

 • Infy
  odpad!

  Čekal jsem, že to bude kravina... ale tohle moje očekávání dalece předčilo.(9.10.2011)

 • Gr3nD
  odpad!

  Ten názov presne vystihuje ten film : Katastrofálny film.(14.10.2011)

 • vojtaruzek
  odpad!

  Není to vůbec vtipný jako třeba Spartááá, ale je to hrozně trapný.(17.12.2011)

 • Eluap
  **

  No co, jako puberťákovy se mi to líbilo:-)..... jinak to provedení je šílený!(11.2.2012)

 • kirmalee
  *

  Hulk co vypadá jako Zac Efron, umírající Hanka Monterka, která dělá sama na sebe reklamu, po tom, co jí srazí meteorit+hlášky, u kterých by byl hřích se zasmát? Ne ne ne ne ne!! Parodie mám ráda, ale tohle bylo moc.(11.3.2012)

 • vom2
  odpad!

  Celé jsem to zhlédnul, ale nevím co dodat, tyhle parodie na filmy, se málo kdy povedou, tahle se nepovedla vůbec(20.3.2012)

 • simo.n
  odpad!

  Ty vole, je iba málo filmov, ktoré som nedokázal dopozerať do konca, ale väčšinou to bolo okolo polky filmu. Takže toto bol novy rekord: vzdal som to už po nejakých 12 minutách(23.3.2012)

 • red gnome
  ****

  Tento film rozhodně není pro každého, nicméně pro mě je určitě. Já si to v tom prostě dokážu najít a dokážu se zasmát, a to tedy pořádně! A Chipmunkové mi zařídili pár nočních můr... skvělý film (pardon všem - můj názor).(10.4.2012)

 • RISOvonVODKA
  odpad!

  Nepozerajte TENTO FILM!(19.4.2012)

 • fazefakie
  odpad!

  Vezmeme pár neznámých herců přidáme neskutečně dementní příběh a ještě dementnější scény,spatláme to všechno do sebe a výjde Disaster Movie.Spalte ten film.Už kvůli lidstvu..(11.5.2012)

 • Jean_Calid
  *

  Jsem asi masochista, protože jsem to dokoukal do konce. Opravdu do konce. Pořád jsem trošku doufal, že to bude vtipné. Leč, nebylo. Nevím, proč jsem tomu dal jednu hvězdičku. Možná to bude tím, že jsem viděl filmy, které si hrály na opravdový film a dopadly ještě hůře. Tady alespoň už podle názvu vím, že je to katastrofa.(7.7.2012)

 • mikinko51
  odpad!

  TV štúdia, distribučné spoločnosti, producenti, .... vyvíjajú snahu o potlačenie pirátstva s cieľom zabezpečiť ochranu svojich práv. Myslím, že tento film je živým dôkazom toho, že je potrebné schváliť aj zákony na ochranu divákov a autorom takýchto "filmov" proste naparovať obrovské pokuty, resp. ich rovno zatvárať do basy. Myslím, že som prekonal mnohé rekordy pri tomto filme uvedené a vydržal som to sledovať až 20 minút (možno aj preto, že som popri tom čistil zemiaky na obed ....). Videl som už teda všeličo, ale toto je "extra trieda". Komédiou sa to určite nazvať nedá, a paródiou už tobôž nie. Za tých 20 minút tam nebolo absolútne nič, na čom by sa dalo zasmiať, alebo si to aspoň pozrieť bez znechutenia. Jedna trápnosť streida druhú. To ešte aj také odpady ako Kameňák alebo Byl jednou jeden polda sú filmy, kde sa človek aspoň pár krát pousmeje alebo sa tam nájde nejaká vtipná scénka, ale toto ..... A ľudí, ktorí si nechcú pokaziť vkus alebo utrpieť psychickú ujmu varujem, aby sa tomuto "dielu" oblúkom vyhli ....(8.7.2012)

 • matkoslav1
  *

  Za tu poslední písničku dávám jednu a rychle pádím pryč, než si to rozmyslím.(8.7.2012)

 • Tomasek.
  **

  Koukatelné to je jen 1x , když to vidíte víckrát , je vám ten film akorát pro smích . Dám 2 hvězdičky za některé povedené hlášky.(29.7.2012)

 • hunger.games
  *

  1 hvězdička za poslední song- Final fuck song.(2.8.2012)

 • brano921
  odpad!

  najnudnejšie čo som kedy videl nevkusne a nevtipne proste odpad(27.8.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace