Scott má několik dní před svatbou s Amy, a tak se se svými přáteli, Justinem, Mikem a Carterem vydá na rozlučku se svobodou do Las Vegas. Čtveřice se nadšeně vrhne do Strip klubu, kde se seznámí s Nikki a Angelou. Sexy společnice pozvou pány na soukromou party na kraj města. Ráno však Scott, Justin a Carter zjišťují, že Mike (ženatý se dvěma dětmi) chybí. A kromě něj také Nikki. Spolu s Angelou se je vydají hledat. Jsou však uneseni a brzy jim je jasné, že budou muset ukojit choutky sadistického elitního loveckého klubu… (Cinemax)

Smoldo56 odpad!

Zatial čo Roth dal prvým dvom dielom aspon gule (keď už nič iné), neinformovanosť o slovenskej republike a partu mladých ludí, ktorí si chcú vrznut a preto sa vyberú do hostelu, sa trojka pod taktovkou Scotta Spiegela odohráva v Las Vegas, kde si (prekvapivo) parta nových mladých ludí chce vrznút a tak sa nechajú zlákat do hostelu i ked tentoraz nič nieje také ako na prvý pohlad vyzerá. Mohlo to byt lepšie, nebyt nehororovej atmosféry, slabých vrážd a divným hercom, ktorích by som neobsadil ani do najhoršej časti seriálu Lazy Town. Jediné čo prekvapí, je fakt že človek u toho vydrží až do konca a nemá potrebu pri tom zaspať. ()

Candimann

O naprostém nesmyslu se nedá mluvit. Poněkud odlišný díl než 1 a 2, které na sebe, alespoň trošku navazovaly. V 3 mě trošku zklamalo místo, kde se to odehrávalo ( nebudilo tak dobrý dojem jako u předešlých dílu) a vraždy postrádaly myšlenku, ale jinak celou kostru toho projektu bych hodnotil tak na 50%. Nic extra, co by mě nutilo znovu na to koukat. ()

Vaclav007

Typicky americký film, než se rozjede žádná sláva, ale co začne stříkat krev nikdo by mě od filmu nedostal, jako ve většině hororů jeden přežil a na konci se pomstí. Po shrnutí asi nejhorší z těch 3 dílů hostelu. ()

vilimen

Tento film mi prisel dobry tim, ze jsem se aspon nenudil od zacatku do konce, melo to spad a dokonce uz mel i trochu napad narozdil od predeslych verzi. Pohodove 4 hvezdy za moje dobre pobaveni. ()

Freakyy

Hostel 1 a 2 jsou jedny z nejpůsobivějších hororů, právě díky bezchybné atmosféře, kterou dodalo slovenský prostředí, čeští herci a i hudba... stejně si toho ale skoro nikdo nevšimne, protože lidi to ani neumí ohodnotit, natož napsat na to dobrou recenzi... nechápu proč trojku režíroval někdo uplně jinej a proč se to do **** odehrávalo v Americe... toto si vůbec nezaslouží název Hostel, protože je to ve všem totálně mimo... příběh nebyl špatnej, efekty ale celkem jo, tím pádem to nebylo nechutný ani trochu... kdyby to mělo jinej název, tak by to mohl být průměrnej horor, ale toto je celkem hrůza... jestli má být 4řka, tak ze Spiegela udělejte další oběť... ()

p.a.n.d.a

sklamanie tretí diel poslal celú sériu do ..... dávam pol hviezdičky za pár pekných zadkov a pol hviezdičky za jedno zabitie inač nič a ani neodporúčam pozerať. ()

nick.nz odpad!

Celkem jsem nevěděl co čekat ale tohle byla ještě větší sračka něž dvě předchozí sračky. Prostě totální šajze... ()

ladenka5

Atmosféra až naprosté nechutnosti a to je právě to, co se mi na filmu líbilo. Dávám 3 hvězdy, protože někdy to bylo nesmyslené. ()

Barbucha303

U trilogií bývá zpravidla zvykem, že s každým dalším dílem ztrácí původní idea na půvabu, avšak co se týče třetího pokračování Hostelu, troufám si říci, že jde o nejvyvedenější část. První dva se ve své podstatě kopírovaly, ale třetí představuje zcela inovativní ideu pojetí. Vcelku bych to zhodnotila jako spojení Hostelu se Saw. Jelikož zde se už nejedná pouze o vraždění a týrání náhodně vybraných osob na základě jejich národnostních předpokladů, avšak jedná se o obchod spojený s hrou. Hlavní postava unikne ze spárů krvežíznivého "jakože" přítele, který ovšem celá léta touží po jeho snoubence. Pokud očekáváte typický hororový konec, budete překvapeni. ()

DavidAAAA

Tři hvězdičky za první dvě třetiny filmu a pět za dechberoucí poslední třetinu. Místo se sice přesunulo z Česko - Slovenska pryč, vyměnili se i všichni herci ( vlastně čemu se divit, skoro žádný dvojku nepřežil ), změnil se i námět, ale fakt dobré to zůstalo. Nejdřív jsem si říkal, jak nudný a nevinný to je, ale pak se všechno rozjede tempem na videofilm nevídaným. Skutečně dobře jsem se bavil, happyend byl dobrej. Prostě, když vypnete mozek a nachystáte si něco dobrýho k jídlu ( já si dal hrachovou kaši s uzeným od svý lásky ), bude vám fakt chutnat. 80% ()

Matdodo

Třetí díl Hostelu jako by k sérii ani nepatřil.Po slabé jedničce a celkem slušné dvojce a ponuré atmosféře východu,jsme se přesunuli do rozjásaného a zářivého Las Vegas.Je vidět že na film se sehnalo trochu víc peněz ale to je bohužel všechno, atmosféra zmizela ovšem brutalita stoupla.Ještě že zůstalo alespoň pár dějových zvratů. ()

Eliska.Vanko

Byla jsem dost překvapená. Už ze začátku mě dost překvapilo, kdo je ten zlý a když přišlo spousta dalších nepředvídatelných věcí se Scottem, což je mimochodem postava, které jsem fandila, do hororu jsem se dost zažrala. Na konci horor grádoval a úplný konec jsem vůbec nečekala. ()

venedikt

Za mě je to porce ne děsu a strachu, ale hnusu. Pokud je někdo sadista tak ho to asi může pobavit. 3ka je kupodivu zapletená ke konci a trochu překvapivá. Scénu se šváby bych hodil do koše, stejně jako hloupé klišé béčkových hororů... Trochu mi vadilo, že hlavní postava neppzabíjela všechny členy toho podivného loveckého klubu. To by byl i happy end. ()

tXtX

Neskutočne hlúpy a smiešny film. Dialógy ako z pomocnej školy a herecké výkony seriózne hraničiace s paródiou. Strašne by to chcelo byť lepšie ako prvé dve Rothove časti. Tvári sa to nad vecou, cool a drsne, ale skutočnosť je niekde úplne inde. Poznáte ten typ chlapca na strednej, ktorý si celé roky myslel, aký je on strašný frajer, ako sa ho všetci boja, aký on má veľký rešpekt a ako ho chcú všetky baby.. ale pritom si z neho robí celá škola piču a všetkým je na smiech? No, to je Hostel 3. ()

horskejvlk

Moc překombinované, zdlouhavé a naivní. Tajemno a autentičnost postkomunistické východní Evropy je pryč. Tohle je spíš detektivka pro nudný diváky. ()

leafroller

Nevím, jak to říct, ale v záplavě filmového marastu, kterým jsem poslední měsíce obklopen, byl tento film vlastně příjemným překvapením. Možná je to tím, že jsem od něj naprosto nic neočekával a pustil ho vlastně jen pro zajímavost. A hle, z prdu vznikla kulička. Chybí v něm sice to neskutečné anonymní soukromé násilí, které tak šokuje v prvním dílu, ale zase tam nebyl žádný homosexuál a to je nutné hodnotit kladně. A co je na tomto filmu to děsivé? Že se to velmi pravděpodobně ve skutečnosti běžně děje. Takže když se vám ani s blížící se půlnocí nebude chtít spát, tento film vás příjemně ukolébá a trochu i pobaví. ()

Idear odpad!

Již ve druhém Hostelu se vytěžilo co se dalo a tak na třetí díl nic moc nezbylo. Nesympatičtí a nudní herci, hloupé dialogy, nelogické jednání bez špetky nápadu. Zbyla jen krev a jistá zvrhlost, která zůstává na hranici nechutnosti a nudnosti. ()

Andy Serkis opět opičákem

Andy Serkis opět opičákem