Scott má několik dní před svatbou s Amy, a tak se se svými přáteli, Justinem, Mikem a Carterem vydá na rozlučku se svobodou do Las Vegas. Čtveřice se nadšeně vrhne do Strip klubu, kde se seznámí s Nikki a Angelou. Sexy společnice pozvou pány na soukromou party na kraj města. Ráno však Scott, Justin a Carter zjišťují, že Mike (ženatý se dvěma dětmi) chybí. A kromě něj také Nikki. Spolu s Angelou se je vydají hledat. Jsou však uneseni a brzy jim je jasné, že budou muset ukojit choutky sadistického elitního loveckého klubu… (Cinemax)

Martin741

Po asi najlepsej jednotke prichadza dalsi diel scenaristickeho vyplachu, zvany Hostel 3. A opat ide len o vyvar z uz predchadzajucich dielov, bez kuska logiky, bez atmosfery ...... a ma vobec zmysel dalej pokracovat? 5 % ()

Havaj8

Narozdíl od prvních dvou dílů tohle bylo opravdu fair-play. Tudíž to nebyla jenom obyčejná zabijačka, ale prostě na všechny strany. Mám rád tyhle druhy, kdy je partička, jeden z nich je vždycky nejchytřejší, už dávno něco tuší, ale počká si až zbyde poslední, kdy je to tutovka a až pak zakročí, každopádně tenhle díl byl fakt vydařenej...málokdy je až ten třetí nej. ()

William_

1/10. Do třetice všeho nejhoršího. Jak tahle břečka může mít více procent (sice jen o pár) než minulé díly, které jsou alespoň něčím originální/zajímavé? Třetí hostel je ta NEJNUDNĚJŠÍ podívaná, kterou si můžete na "horor night" zvolit, Nemá to nic - Slovensko, mučení ani české herce. Prostě prachobyčejná slátanina, která nikdy neměla vzniknout. Alespoň se film neopírá o Quentina (jako oba předešlé díly) a sám ví, že je to sra*ka co nikdy neměla vzniknout. Herci, příběh i kulisy tragické a je to naprostá ztráta času o tom zde jakkoliv rozepisovat. ()

Mefistofelle

Nejsem překvapená, že Hostel III. dopadl takhle špatně. Jednička byla sice dobrá, dvojka už však byla hodně špatná. A trojka? Mizérie, která jen tak nenajde obdoby. Je to kýčovité, hloupé a atmosféry jaká byla v prvním díle to nemá ani co by se za nehet vešlo. Část mužského publika sice možná ocení až trapné množství spoře oděných zadků a bujných poprsí, ale jinak to nemá nic. Jednu hvězdičku dávám jenom proto, že jsem byla schopná to dokoukat. Víc k tomu říct ani nejde. ()

dubinak

Ach nebe, já snad zvýším hodnocení u dvou předešlých dílů, jak tak na to koukám. Proč většinou končí horory s děním v Las Vegas (a je jedno jakého žánru jsou) ze strany recenzní tak katastroficky? Vraždy nudné a otravné, nic nového nás vesměs nečeká a tím, že chtěli producenti odhalit nějaké ty třešničky na dortu, si u mě moc nešplhli. Herci byli sprostí, uřvaní a vlastně dost nesympatičtí. Odpad tomu dát nemůžu, už jen z důvodu, že jsem u toho vydržela sedět. ()

destroy83

Eli Roth opustil režisérskou židli Hostelu a po něm nastoupil Scott Spiegel, tvůrce marketového slasheru INTRUDER či video dvojky FROM DUSK TILL DAWN. Stejně jako dvojka upírské trilogie, putovala i trojka Hostelu rovnou na video. Dá-li se to tak nazvat, tak si hostelová sága drží stále úroveň a v některých ohledech poslední krvavé dobrodružství zasazené do města hříchu Las Vegas dokonce i lehce válcuje velmi dobrou dvojku. Od příběhu toho nelze opět moc čekat. Sledujeme partičku kámošů, kteří si to vyrazí užít do výše zmíněného Vegas, protože jeden z nich jde za týden do manželského chomoutu. Pár úvodních keců, polonahých striptérek a přichází na řadu právě to, co všichni od pokračování této kruťárny čekají. Ještě předtím si tvůrci na diváka připravili menší fígl, ale ten nebudu prozrazovat. Pak už to jede ve velkém stylu. Zpočátku mi přišlo, že krve a tortury je podstatně méně než v předchozích dílech, ale vzhledem k pojetí snímku to zas tak nevadilo a ke konci se to tou rudou přece jen pořádně zabarvilo. Popisovat blíže děj by bez spoilerů moc dobře nešlo. Takže jen k formě. Jednoduchý, místy lehce nelogický, ale krásně koukatelný příběh plný krve, nahých ženských a pár slovních vulgarit podbarvený vkusnou hudbou. Obstojní herci - až na Johna Hensleye, tenhle člověk mi prostě nikdy nesedl – půvabné herečky a poutavé prostředí. Toto všechno mi prostě nedovolí jít pod čtyři hvězdy, které si trojka Hostelu dle mého s přehledem zaslouží. ()

KajusaK

Perfektní zakončení které si zaslouží 1*. A taky za snahu.. Herci nesympatičtí, děj opět nijaký. Snad už je to konec celé hostelové série. ()

Nivenx

Tak hororoví fanoušci se dočkali i třetího dílu a můžu říci, že po ostupu Eliho Rotha od série a nahrazením Scotta Spiegela je hned znát docela posun kvality dolů. Co se týče pointy, tak ta jde a během filmu dokáže pěkně překvapovat, s herci už je to slabší a já se těšil každopádně na pěkně krvavé a odporné mordy, které zde už bohužel nejsou tak dobře provedeny a jsou nedotažené. Neříkám, že třetí díl je odpad, to rozhodně ne, ale příště už si ho nejspíš nepustím. 35% ()

viperDavid

A me se to moc libilo. Bylo to fakt sranda, ve smyslu kamarad taky rad :) Pochopitelne, ze jak uz to tak byva, hostel s poradovim cislem 1 byl asi nejlepsi vubec, a trojak jde ve slepjejich "co se stalo ve Vegas, zustane ve Vegas" az na to ze nezustalo. Nicmene i tak vtipny kousek. Jako komedii vrele doporucuju ()

karlik4801

Třetí díl se mi tak hrozně moc, mega moc nelíbil že bych se pozvracel. Ta jedna hvězdička je za nový způsob týrání lidí, nebo spíš za sázky okolo týrání. To se mi fakt nelíbilo, zlatý první díl. No co ještě dodat, snad jen to že konec je totální kravina, jako kdyby to byl amatérský film. ()

elanius

(17/2012, BluRay1080p) / Paradoxne má tretí diel najvyššie hodnotenie z trilógie. Ja ako úprimný fanúšik tejto série, musím vysloviť absolútnu spokojnosť, film si udržal svoje kvality, je jednoznačne rozpoznateľný medzi podobnými filmami a zmena prostredia do Vegas iba prospela...6/10 ()

Beky

Jednoznačně nejlepší díl celé série!! Konečně jsme vypadli z Českého Krumlova a nikoho neotravuje ultra trapný gang dětí. Tohle je poctivé béčko se slušným obsazením. Verdikt: Poctivých 40%. ()

Phietros

Dvojka alespon navazovala na jedničku, ikdyž ztrácela na kvalitě. Což se tady říct nedá, ale co je pozitivní, že u tohoto dílu netřeba vidět předešlé, jelikož už jde spíše o zábavu zbohatlíků, kteří si vsázejí kdy obět co řekne, jak dlouho vydrží a co snese než umře. Zároven se kvalita vrátila opět k prvnímu dílu! 60% ()

Danny F.

Od začátku do konce jsem čekal extrémní napětí a nic. Obával jsem se toho co jsem viděl. Tempo strašně polevilo a vraždy mě nepřišli tak hrozné (není jich moc) a v přítomností ''diváků'' byli fádní. Bez energie. 75% ()

VanTom

V tom očekávaném, tedy v hnusném, explicitním mučení a zabíjení, se sice tvůrci vyžívali, ale vleklo se jim a svou samoúčelností nudilo. Naopak jsem nečekal pravidla série celkem chytře (myslím v rámci žánru – až do Vegas) posunující, zvraty nešetřící scénář, jak při zajetí nedementního masa na porážku, tak ve slušné závěrečné akci, která probrala z přetrpěné "tortury" předtím. ()

lykan9

Vše, co bylo pozitivní na předchozích dvou filmech se v Hostelu III vytratilo. Herci jsou podprůměrní a nezajímaví, prostředí zbytečně načančané, brutalita prakticky žádná a nelogičností přehršel. Je strašně znát, že tento počin není od Eli Rotha a americké prostředí celku sebralo i tu surovost, která k hororům tohoto typu patří. Něco pozitivní se však najít dá a tou je příběhová linie, která vše posouvá kousek dopředu a honosí se svým vlastním nápadem, aniž by kopírovala předchůdce. Takže nápad dobrý, ale zpracování špatné. ()

latvar

Třetí Hostel byl podle mě slabší než dva předešlé. Film o mučení, kde by jsme děj těžko hledali mě nijak zvláště nezaujal, ba naopak spíše nudil. 25% ()

Andy Serkis opět opičákem

Andy Serkis opět opičákem