Dartdevil odpad!

Nejhorší patlanina v dějinách pořadů o vaření (záměrně jsem nepoužil slovo "kuchařských"), aneb pejsek a kočička v jedné osobě. A když nemáme pastu, nahradíme ji pastou zubní! ()

Wowara odpad!

Já prostě miluji pořady o vaření. Ráda se učím a sleduju um. Proč u tohohle pořadu mám pocit, že bych to měla být spíš já, která mu vysvětlí JAK vařit? :-( Plus člověk, co prostě neumí mluvit ke kameře. Blekotá, nebo mlčí. Bez nadávání se to sledovat nedá. ()

elshish

Je to ukázkový sebevrah gastronomie a neskutečný tupoun co se projevu týče. Nezná hranice a stále pokračuje ve svém zoufalém pořadu. Tak co příště pane Babico? Že by kuře s broskví na miliontý způsob? ()

HonzaMag

No jo Babička - co k tomu dodat? Některé hlášky již určitě zlidověly. Opravdoví kuchaři se šklebí, věřím, že mě neprofesionálovi by občas i něco chutnalo i když mám občas stejný pocit jako když kočička s pejskem vařili dort. Uděláme si hovězí na houbách. Hovězí nakrájíme na kostky a dáme ho do hrnce. Pak tam dáme ty houby. Když nemáte houby, tak tam dejte něco jinýho; třeba kopr. Kdo nemá rád houby, tak je tam nedá ... ()

ChickenPate odpad!

Babica mluví jak kdyby mikrofon připíchli nějakému pivaři v nalejvárně před zavíračkou. O kvalitě některých jídel které připravuje bych hodně dlouho přemýšlel jestli je to vtip, nejlepší argument jak si pochválit jídlo bylo "vařím to od roku 1980 a ještě mi nikdo neřekl, že to není dobrý". Kde toho člověka vyhrabali?! ()

Psycho.R

Myslím, že je to takový průměr mezi kuchařskejma pořadama. Není důvod myslet si, že jde o lepší nebo horší věc tohoto žánru a když, tak sojovka to jistí. ()

Matt007 odpad!

Když nemáte Ramseyho dejte tam Pohlreicha, když nemáte Pohlreicha dejte tam Ridiho, no a když nemáte ani Ridiho dejte tam Babicu! Pak to takhle dopadá. ()

gemi odpad!

...no a pak tám dáme česnek. Když nemáme česnek, tak tam dáme cibuli. Když nemáme cibuli, tak tam kydneme aspoň kečupu. A když nemáme ani kečup, tak tam nedáme nic. ()

Chip89 odpad!

Nudný pořad o vaření, kde kuchař, který má diváka něco přiučit naučí akorát to,že když doma něco nemáte tak to tam nedávejte. Ano takhle se v realitě vaří,ale krucinál to nemůžou dělat v pořadu o vření!!!!!! ()

closed.eye odpad!

Za tiramisu s jahodama, "maskapóne", "kukurmu" a "veselý segedyn", kterýžto už byl naprostým vrcholem a nechci věřit, že někdo tohle COSI dle Jiříka zkoušel zbastlit. No dobře, "vyprošt'ovák" zdatně konkuruje... ()

j.linhi odpad!

Když nemáte ethanol, tak tam dejte methanol. Babica je skutečným a jediným vyníkem methanolové kauzy v čr, ptz zadržení se zjevě řídili jeho radami o nahrazování původních ingrediencí za levnější, aby si to mohli doma udělat i normální lidi. ()

Elii odpad!

"Když nemáte citron, tak tam dejte limetu. A když nemáte limetu, tak tam nedávejte nic!" Vlastně tak přemýšlím, že tu hvězdičku bych tomu mohla dát - za ty hlášky. Ale asi spíš ne.. ()

RypavaDvojka

Jaký je rozdíl mezi Novou, MacGyverem a Babicou? Nova udělá z hovna senzaci, MacGyver bombu a Babica pomazánku. Neohrožený cestovatel a milovník dobrého jídla, sám velký Jiřík Babiců, přichází pomoci svým kuchařským uměním ukázat pouhým smrtelníkům jaké dobroty mohou existovat. A že se nedají žrát? Hlavně že to křupe! Jinak než ***** se samozřejmě hodnotit nedá :) ()

rublik05 odpad!

Kdo z toho nepřeberného množství televizních kuchařů se může chlubit tím, že jeho recepty zná půlka národa a jeho hlášky téměř zlidověly? Jak říkal svého času Jirka Paroubek: Kdo z vás to má? Samozřejmě jedině náš nejznámější chemik Jyrka. Už tyhle jeho začátky jasně ukazovaly, že Jyrka je víc komik, než kuchař, takže jeho pokusy o gastronomii neskutečně pobaví. Jasně, je to hrozný hnůj, já osobně jsem se ale u žádného jiného kulinářského pořadu tak nenasmál a dodnes si občas pro pobavení nějakou "dobrůtku" pustím. Babicovy dobroty, zejména jeho hlášky, jsou dnes již kultovní záležitostí, a jak by pravil sám velký mág: Když tam nemáte odpad, dejte tam hvězdu, a když ani to nemáte, dejte tam hvězd 5. Já osobně tam odpad bohudík mám, jinak bych se musel stydět po zbytek života, promiň. 0/10. ()

elpidio odpad!

Recept na jeho eintopf, pardon segedin, by mu záviděli i pejsek s kočičkou. Mně osobně velmi nesympatický "kuchař", prznící recepty na jídla, jejichž název neumí ani správně vyslovit. ()

bond77

Jiří Babica je velký odborník. Tak velký, že musí být na televizních obrazovkách v hlavním vysílacím čase. ()