vooddoo odpad!

Tak tenhle pán to těžce nezvládá... Vadí mi jeho nespisovná čeština a jeho recepty nestojí za nic... Rozhodně nedoporučuji! ()

Nerdvana odpad!

Neandrtálec s kyjem vraždící mamuta, to bych si dokázala představit. Ale neandrtálec vařící vybrané pochoutky, to už mi cukají koutky, otáčím se na patě a koukám, kde jsem nechala lyže. ()

Aidina odpad!

Parodie na vaření. " Jde to i na kostičky… anebo i na kolečka, ale pak je to docela složitý.“ Ne, to fakt nedám:-)) ()

Hellhajzl odpad!

"Když nemáme citrón, tak tam dáme limetu. Když nemáme limetu, tak tam dáme sójovou vomáčku. A když nemáme sójovou vomáčku, tak tam nedáme holt nic..." ()

MaxQ69 odpad!

Páni, ona to vážně není parodie. Kdo by to byl řekl. Babica umí tak možná rozkrojit rohlík a nepřipálit vodu. Nevim, z čeho je mi víc na blití. Jestli z něho, z jeho názorů a nápadů, z tv novy, z food stylingu nebo z těch sraček, které on drze nazývá dobrotama. Hnus, velebnosti... Jdu blejt... ()

LencaN

Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to jako vaření pejska a kočičky. Prdneme tam tunu brambor, kýbl hořčice, frkneme tam celej sud olivovýho oleje a jdeme s úsměvem zasednout na záchod. Kde berou ty recepty? Někdy ty chutě snad ani nemůžou jít dohromady a recept ani podle názvu mnohdy neosloví, spíš odradí. Možná, že ze začátku vařil recepty z běžnějších ingrediencí a teď se to snaží vyšperkovat, ale je to spíš na škodu. Ale to by měl ohodnotit nějaký profesionál. A pan Babica mi není zrovna dvakrát sympatický, rozmáchává se jak kdyby byl na nějakých práškách, vtipnost někde ztratil a spatlá dohromady všechno možné. Typický novácký vlezdoprdelkovský pořad. ()

Jack_F. odpad!

Je to komik. Jako dárek hostovi dává žvejku, aby mu netáhlo z kotle. Jako vysírač za pět hvězd....ale je to o vaření, ne? :) Zdroj parodií na youtube, kde si z něj kuchaři dělají prdel..díky Jirko. Poznávací znamení jeho jídel(krom toho, že to jsou sračky, co se nedají žrát): Slanina a tuna oleje. ()

unclejack

Uznávam, že Babica nepobral toľko charizmy ako George Clooney. A uznávam, že sú aj lepšie kuchárske šou. Lenže táto relácia je o varení a u Babicu sa väčšinou varí nápadito a zaujímavo a to treba oceniť aspoň priemerným hodnotením. Tá všadeprítomná reklama je už samozrejme druhá vec... ()

tetraedr

Jedna hvězda za to jak Jirka vždycky nenápadně vlepil do prostřed receptu reklamu na pánev Ballarini. Takle geniálně-ležérní marketing se jen tak nevidí. Kam se hrabe Horst Fuchs!! ()

FILMOVKA odpad!

Babica, Hruška na Nově může vařit každý, třeba i medvědi z cirkusu Berousek a ještě napíšou svojí kuchařku. Vařit na prd umím i já. ()

Dacsus odpad!

Ako sofistikovaný trolling, absolútna bomba. Ako vážne myslená relácia o žrádle, sedemnásť poschodí pod peklom, čo je o hodne viac ako odpad. ()

Delmondo

Gastro pořad který se nesmí brát vážně i když tak byl zamýšlen. Babica totiž vaří neuvěřitelný pekla a nestydí se za to. Do toho pořád hláškuje a to zcela nekompromisně, používá falický dvojsmysli, předvádí teleshoping za který by se nestyděl ani Horst Fuchs a zkrz obrazovku cejtíte jak z něj táhne půllitr vydegustované okeny. Podle něj se vařit nedá ba dokonce ani nesmí, ovšem pustit to na nudné domácí party tak je z toho legendární mejdan. ()

Skylwalker42

Nebudu hodnotit. Jsem totální nekuchař. Když se podívám na Jiřího, tak podle mě se docela vyzná a zvládá kuchxni. Občas teda ty jeho duchaplné hlášky :))) udivuje mě ten "národní" hejt na něj :) Všichni najednou gastronomičtí experti, ale k večeři smažák v provedení alá Láďi Hrušky :) ()

Švédy

Připravovaný jídla nejsou zrovna vrcholem kulinářskýho umění, to rozhodně ne. Celkem se ale u toho bavím(většinou neschopnosti p. Babici), tak nevím proč nedat 3*. ()