bulawaio

Co todle dělá v červených číslech? Opravdu debilita. Dva chlápci běhají po domě plné pastí.... Jeden je tam samozřejmě nastražil, protože je to hubitel hmyzu a taky samozřejmě sběratel a rád si tahá do cizích domů různé týpky a slečny, se kterými si rád hraje. Druhej před ním utíká a protože je zloděj, tak chce zachránit půlku lidí. Chápete? Ne? já taky ne... jednu hvězdičku dávám za efekty i když v dnešní době jsou naprosto běžné a pro horory nepostradelné. Nevím,ale atmosféru jsem při sledování nepotkal, za to vykrádání jiných hororů bylo dostatek. Možná jsem koukal na jiný film, jinak si to nedovedu představit... ()

Tristanian

Mělo mě varovat, že jsem v nějakém promo videu zahlédl honosný popisek: "od tvůrců Saw". První půlhodinka by ještě šla, druhou je třeba brát s nadhledem (z výšky K2) a třetí pak jako lobotomii nejvyššího stupně. Tvůrci podobných "hororů" by měli pochopit tři věci: 1. Děsit krví a rozpáraným masem umí jen mistři oboru 2. Hlavní padouch by rozhodně neměl být MacGyver, vypadá to trapně a směšně 3. Pokud tušíte, že váš film stojí za hovno, nesnažte se o rádobyšokující závěr... Tohle byl vážně humus nejvyššího kalibru, hvězdička za občasné náznaky filmařiny... ()

cejkon odpad!

U tohoto filmu se mi dělalo opravdu fyzicky nevolno. Pominu-li neskutečně odporné mučení, musím uznat, že film má jistou depresivní atmosferu. Nerozumím a nechápu, proč je žánr tortureporn tak populární. ()

Davemix

Naprostá kravina, která se může srovnávat tak maximálně se Saw 4 až 6. Na Saw 1 to ani náhodou nemá. Jednu hvězdu bych dal za ten docela slušnej konec...25% ()

MFZB

Celkom zaujímavý filmík, boli tam samozrejme prvky exploitation hororu, čo je plusom, no a celkovo dosť drsný kúsok, pomerne aj brutálny a hlavne aj dosť napínavý. Hneď sa mi zdalo, že to má takú SAW-kovskú atmosféru (kadejaké rôzne nástrahy a tak) a až potom som sa dozvedel z tunajších komentov, že je to od autorov posledných dielov série SAW. No film ako taký sa mi celkom páčil, len našťastie pozeral som ho večer, tak som "videl". Keby,že ho pozerám cez deň tak nevidím z toho nič. Prakticky okrem úvodu je film natáčaný celý po tme, čo je dosť mínus si myslím. ()

kikin01

Konečně prasárna po delší době jak se sluší a patří. Narazil jsem na to náhodou, když jsem si pouštěl trailer pokračování The Collection a docela hodně mě to zaujalo. A teď Collector mě absolutně nezklamal a toho nepříjemného pocitu se pořád ještě nemůžu zbavit. Já moc nejsem na takové filmy, ale pokud stojí za shlédnutí, neváhám. Srdce mi začalo bušit hned na začátku, když jsem se u jedné scény lekl, a tak to pokračovalo celou dobu. Ono ta představa, že je někdo u Vás doma, není zrovna moc pěkná, zvlášť takový psycháč. Ale Josh Stewart se s ním nepáral.. Parádní atmosféra, a slušně vykreslený thriller s maskovaným kryplem! Už se těším na pokračování. ()

veverysiak

Vyzerá to tak, že dnes už každý trtko, ktorému sa zalepia kontakty a natiahne si na hlavu dáku masku či kus špinavej handry, aby nám privodil pár mrazivých chvíľ pri sledovaní jeho spanilej jazdy v zábavno-súťažnom programe o zlatý nožík-vykosťovák, si zaslúži miesto dejinách konematografie, toto tu je podobný prípad, bez náznaku akejkoľvek hlbšej myšlienky pobehujeme s hlavnými postavami po zabednenom dome, ktorý náš hrdina akoby šibnutím čarovného prútika premenil na takú menšiu a hlavne zábavnejšiu pevnosť Boyard, vôbec nikomu zo štábu nevadí, že vedúci bitúnku je s najväčšou pravdepodobnosťou sadistický magor, za jeho dômyslené pomôcky v jednotlivých komnatách by sa nehanbil ani taký McGyver, je to tuposť, v ktorej je jediná myšlienka, ako čo najviac šokovať, lenže ani to chlapom nevyšlo, podobných odfláknutých kúskov je v tomto žánri ako maku, takže 20%. ()

knight7

Tento film by se dal přirovnat k sériím Saw. Tak osobitost, nepřehnanost s nějakýma vymoženostmi ohledně mučení collector vítězí. Dokáže sestavit pasti jen z věcí co najde po domě a pár pomůckami co si přiveze sebou. Hlavní hrdina je mi sympatický hned jak se dostane do domu plných nástrah a i když osobně si myslím, že měl vzít co měl a utéct, tak zůstal a snažil se aby přežil plus zachránil i holčičku jenž mu připomínala dceru. Hodnocení 4 hvězdičky za příjemné pobavení a pár lekavých scén i když podoba s plno filmy jenž se objevují na filmové scéně. Nízký rozpočet a čeká se zda něco vydělá. ()

new4nomaly

Tak SAW to nebyl určitě, lidi si to akorát spojují s režisérovou tvorbou. Jigsawovo poselství, na které jsme u filmu SAW zvyklí, tu není ani v překombinované podobě. Jde jen o zabijácký hovado, který pro mou nespokojenost vraždí pouze za účelem vlastního uspokojení, a proto by samotnej Colektor měl skončit v nějaký Jigsawově hře. Pár momentů mi na tomhle filmu trošku vadilo. Jsou to ty tisíckrát obehrané situace, jako že přijede single policajt a vy přesně víte, co bude následovat, nebo totálně omletej konec. Na druhou stranu, nestandardní TOM, velmi sympatický JERRY a dech beroucí, velmi napínavá podívaná, při které se neustále běhá po špičkách nahoru a dolů. Osobně jsem měl konečně ten starej dobrej pocit, vtažení do děje, kdy raději ani nedýcháte abyste toho svého hrdinu, neprozradili. 75% !!!!!!!atmoška je v prvních dvou třetinách naprosto dokonalá!!!!!!! ()

punco

Ďalší zo zbierky slasherov na typ SAW, no na rozdiel od bohapustých teenage rezačiek, tento je aspoň celkom nápadito natočený, niektoré kamerové nápady naozaj oceňujem.Čo ale neoceňujem je hlavne v druhej polovici častá nelogickosť až debilita príbehu, ktorá uberá na zážitku. Ale poctivých 60% ()

GIFS

Tak tento zlodě...ehm, řemeslník, snad nosí náhradní krevní transfuze po kapsách :) To byla jedna z mnoha poznámek, ke kterým jsem během sledování tohoto trochu drsnějšího snímku dospěla. Arkin O'Brian, zprvu naprosto nesympatická postava, které však začnete během sledování filmu fandit. Místo toho aby dům, který již jiný zločinec obsadil, on naopak urychleně opustil, se Arkin rozhodne zůstat a jeho tyranizované majitele (včetně jednoho domácího mazlíčka) zachránit. Sice ne zrovna úspěšně, ale i snaha se cení. Shrnuto za ten jeden večer, během své prohlídky domem plným pastí ztratí hlavní hrdina obuv, pochroumá si ruce, podstoupí zubařskou prohlídku, do oka si na památku zapíchne háček na ryby, trochu si proděraví záda, do bříška mu vleze pár švábích kamarádů, ale on se stále nevzdává, tedy až do chvíle, kdy jej srazí na pomoc přijíždějící policie. (A tomu říkám den blbec.) Pokud vás zajímá, jaká brutální kouzla s červeným kufrem provozuje ve volném čase kouzelník z Magie kouzla zbavená, nebo jak se dá nejefektivněji ukrást Kámen mudrců z domu zaměstnavatele, doporučuji vám zhlédnout tento film. Já se u tohoto filmu náramně pobavila. U tohoto snímku se s trochou fantazie i v takových gore scénách i nějaký ten humor najde. ()

Fos4ity

Upgradovaný Saw s vyšperkovanou režií a s parádním hudebním podmazem s dobře uchopeným napětím takže konečně nálepka thriller je na svém místě takovou pecku v tomhle žánru jsem dlouho neviděl ()

BigBrother

Jako inteligentnější alternativa k Saw dobré. Vnitřně příběh moc smysl nedává - je to jen nudné pozadí k překvapivě široké řadě gore scén. Po shlédnutí ale nejspíš vše zapomenete. ()

MadyDollar

Krása. Ano, asi divné slovo na film tohoto typu, ale doslova PO LETECH jsem konečně mohl zhlédnout krvák podle mého gusta. Vcelku pěkný nápad i provedení. Popis jsem nečetl ani trailer neviděl, takže jsem byl i překvapen. Taková nenáročná vyvražďovačka s pár vynalézavýma pastičkama. Těm, co mají filmy typu Saw rádi, rozhodně doporučuji... oba díly. ()

Fjera

Sadistická blbost bez náznaku scénáře. První třetina filmu je nudná až běda a zbytek vás utopí v krvi. ()