Ztracena v pustině

USA / Argentina / Francie, 2010, 91 min

Marcos Efron

tomandandy
  • Hrabka

Plakát mi hodně připomenul "Dokonalý únik", začátek filmu zase sliboval něco jako "Brazilský masakr" v argentinském podání. Prostě jsem se na film těšil. Ten se taky docela dobře rozjel, pěkná příroda, hodně pěkná děvčata, podivní domorodci. První polovina byla slušná, sice se to docela vleklo, ale bylo na co koukat. Pak ale začaly konfrontace mezi dívkami, domorodým frajerem, domorodým policistou a zlým/hodným Američanem a všechno to šlo hodně rychle do kytek. Nad některými scénami zůstaval rozum stát, taková debilita se zas tak často nevidí. Prostě druhá polovina filmu úplně zazdila slušně se rozjíždějící film. Když navíc vezmu v úvahu, že film je pouhým remakem, což jsem ani před zhlédnutím nevěděl, tak nad 2* jít rozhodně nemůžu. Ale "ségra" Megan Fox je jedna z nejhezčích hereček, co znám. 45%(9.1.2011)

• Davies182

Ne, žádnej strhující zázrak to vážně není. Ale. Mrkněte se, kdo tam hraje. Pak na galerii. A klidně si to pusťte taky.(8.2.2014)

Dvě pěkné holky, argentinská příroda a ve vedlejší roli Karl Urban, člověk by si řekl, že to bude hodně dobré! Jenže film je bohužel srážen dosti nezajímavým dějem (pořádně se to rozjede až v posledních 20 minutách), ale pozor - objeví se tam i pár "ne-cliche" scén (což v tomto žánru oceňuji) a ještě jedno velké plus to má, neboť mě to 100 minut nečekaně bavilo! Karle po Star Treku a Redu takové role fakt brát nemusíš - přemýšlej příště! :o) Argentiský "hostel" bez krvavých scén má ode mě 60 %.(24.1.2011)

• S.Quentin QUALE

Tohle bohužel nemá, čím by to zaujalo, protože krom sympatického hereckého obsazení je k vidění pouze ohraný příběh bez špetky nápadu. Slovo napětí se zde zmínit dá, ale takový film je víceméně ztrátou času. 45%(17.1.2015)

• Vyrida

Tak nakonec tedy nic moc, což se ovšem dalo předem očekávat od filmu postrádající i malou špetku jakéhokoliv napětí. Největším průšvihem však vyhlašuji kompletní scénář filmu, který je nejenom dopředu neskutečně předvidatelný, ale i směšně hloupý. Poslední zhruba dvacetiminutovka budiž toho důkazem. Hlavní herecké obsazení velmi průměrné a nanejvýše oku lahodící když už nic. Jelikož se film tváří býti argentickou pohádkou, nechybí ani desítka dialogů ( samozřejmě bez titulků ) v rodné španělštině, což nesmírně zbožňuji, protože mám alespoň čas odběhnout do lednice pro chlazeného lahváče. Bohužel podprůměr a to ještě tu druhou hvězdu přidávám za přírodní záběry, ve kterých se díkybohu většina scén odehrává.(23.7.2011)