Ztracena v pustině

And Soon the Darkness

Krimi / Thriller / Mysteriózní / Horor

USA / Argentina / Francie, 2010, 91 min

Marcos Efron

Jennifer Derwingson, Marcos Efron, Brian Clemens (původní scénář), Terry Nation (původní scénář)

tomandandy

Dvě pěkné holky, argentinská příroda a ve vedlejší roli Karl Urban, člověk by si řekl, že to bude hodně dobré! Jenže film je bohužel srážen dosti nezajímavým dějem (pořádně se to rozjede až v posledních 20 minutách), ale pozor - objeví se tam i pár "ne-cliche" scén (což v tomto žánru oceňuji) a ještě jedno velké plus to má, neboť mě to 100 minut nečekaně bavilo! Karle po Star Treku a Redu takové role fakt brát nemusíš - přemýšlej příště! :o) Argentiský "hostel" bez krvavých scén má ode mě 60 %.(24.1.2011)

Krásná ukázka toho, že se z pitomoučkého scénáře dá udělat minimalistický, ale napínavý a hodně zábavný thriller. Herecké výkony jsou vesměs standartní, avšak pěkné holky v hlavních rolích potěšily. Velké plus přičítám zejména povedené kameře a střihu. And Soon the Dakress je nečekaně velice zručně odvedená filmařina.(5.7.2012)

• LIVINGDEAD

Dávám velké plus za překrásné barvy. 720p BRRip XviD AC3-FLAWL3SS se opravdu povedl. Co se týče obsahu, film se dost táhne. Typický příběh. Dvě holky jedou do neznámé země, na neznámé místo. Jedna je unesena a druhá ji hledá. Už na začátku si říkáte, dobře jim tak. Chovají se totiž jako laciné kurvy. Celá vesnice samozřejmě nic neví a nikdo nepomůže. Opět si říkáte, dobře jim tak, taky bych je poslal do prdele. Ke konci je asi 15 minutová akce. Více než 40% si film nezaslouží.(26.12.2010)

• 3DD!3

Další remake, jehož originál jsem neviděl. ASTD funguje z větší části stopáže jako poměrně pěkně natočený průvodce po Argentině. Dvě sličné cyklistky, kouzelná Odette Yustman, která chudák vyfasovala roli pěkné trumpety a zodpovědná kráska Amber Heard, která si zase všechno odedře, tu bloumají přírodou a užívají si než se samozřejmě "něco" stane. Vlastně jde o thrillerovou rutinu, která je zajímavá jen díky zmiňovaným fešandám. Pak je tu strašně blbě obsazený (a blonďatý!) Karl Urban, pár zvrácených zvratů a nelogických situací, které vyustí... do nikam. Tenhle film se dá doporučit vážně jenom velkým milovníkům přírody nebo fanouškovi jedné, nebo ještě lépe obou slečen v hlavní roli.(2.2.2011)

• kaylin

Americko-argentinsko-francouzský snímek „Ztracena v pustině“ je od začátku strašně předvídatelný a je vám hned jasné, kdo tu bude za hajzla, kdo ne. Máte tak nějak jasnou představu o tom, jak to bude probíhat, ale přitom je to neskutečně roztahané a nijak moc rychle to nesměřuje kupředu, což se snaží vynahradit posledních asi 20 minut, kdy je tempo najednou zběsilé. Film to ale nezachrání.(24.2.2020)